P3600 (Trinity) - nadgradnje, izboljšave, pomoč

Drago

gps navigator
20. jul 2007
2.823
10
38
Stara Bučka
Čestitke za nakup in dobrodošel v klub.
wink-1.gif


Ampak tole mora bit hudo stara verzija, da nima vključenega GPSa. Včlani se v klub HTC, kjer boš dobil uradne nadgradnje. Lahko pa prebereš forum xda-developers. Tam dobiš ROMe, ki jih izdelajo uporabniki po svojih željah.
 
Nazadnje urejeno:

Odisej

arhivar
Osebje foruma
Administrator
2. sep 2007
7.645
9
113
Alter.si
www.skodelica-s-sliko.com
Hmm... nevem koliko stara verzija, samo tomtom mi ni potegnil gps-a. Ja, sem probal, pa ko mi je ven vrglo (ko se restarta pda?, bootloader?) sem skor dobil infarkt... samo potem je šlo, zdej imam gor indigo rom, pa je zaenkrat ok.
Sicer sem se pa včlanil in registriral pda, samo mi ne pokaže nobenega updata za rom?

lp
Peter
 

Odisej

arhivar
Osebje foruma
Administrator
2. sep 2007
7.645
9
113
Alter.si
www.skodelica-s-sliko.com
Mah... se hecam s temle gpsom že cel večer, pa mi ga še vseeno ne uspe nastavit. Vsaj tomtoma mi je ratalo inštalirat, notri pridem, potem pa javlja da ne najde nobenega gps signala.
Mi lahko kdo pomaga pri nastavitvah, ker tole me že kar malo ubija... rom je indigo, radio version pa 1.38.00.11 - je vsaj to ok?


lp
Peter
 

XXXL

Guru
9. sep 2007
7.336
760
113
Za GPS poskusi zunaj (predvidevam, da si bil v hiši oziroma nisi počakal dovolj časa...), traja pa res kar nekaj časa, preden najde fix na satelite.
 

Drago

gps navigator
20. jul 2007
2.823
10
38
Stara Bučka
Če si instaliral pravo verzijo TomToma (6.01, 6.03 ali 6.10) bi moralo delat s temi verzijami ROMa in Radia. Naredi še tako kot pravi XXXL. Še prej bo fix, če boš aparat položil na streho avtomobila.
 

Odisej

arhivar
Osebje foruma
Administrator
2. sep 2007
7.645
9
113
Alter.si
www.skodelica-s-sliko.com
No, zdej mi je uspelo... sem ga prižgal, šel ven in ga pustil kar nekaj časa pri miru na eni mizi, pa se je skonektal. Končno
crazy1.gif


Me pa zanima še nekaj:
- kako izkopit tisto "pomoč" pri tipkanju besed, ko ti jih sam dopolnjuje, ker je sila moteče, ko kar nekaj po svoje napiše poj
bonk.gif

- kako nastaviš za alarm mp3, karkoli drugega, kar je prednastavljeno?
- dans zjutraj sem hotel zagnati iGo, pa mi je javil, da "rabi vsaj 6mb rama" in grem gledat v task maneger in imam 85% zasedenega, nič pa ni kazal, da bi imel kaj prižgano. Kaj je fora?? Po resetu (kliknil sem ga spodaj tisto tipko, je kak drug način za soft-reset?) pa je zasedenega samo 63%...


lp
Peter
 

Odisej

arhivar
Osebje foruma
Administrator
2. sep 2007
7.645
9
113
Alter.si
www.skodelica-s-sliko.com
jebeni windowsi... inštaliral sem en programček (interkey), ki je po instalaciji zahteval restart (in ga tudi naredil), zdej se mi pa ne pobere nazaj... obtiči na napisu "smart mobility", takoj po tistem htcjevem logotipu...
Kaka fora, da ga spravim nazaj, al ga bom moral še enkrat flashat (in papa vsi podatki?)... help prooosim
crazy1.gif
 

Drago

gps navigator
20. jul 2007
2.823
10
38
Stara Bučka
Žal boš moral nazaj na WM5, ali pa poiskati kakšno drugo rešitev. Sicer si pa sodeloval v tej temi. Lahko si še enkrat prebereš kako sem jaz rešil identični problem.
 

Odisej

arhivar
Osebje foruma
Administrator
2. sep 2007
7.645
9
113
Alter.si
www.skodelica-s-sliko.com
No, nekako sem po sili razmer naredil hard reset... vse je šlo v 3pm, ampak. Zdej sem sistematično še enkrat vse naložil, in začuda še kar deluje...bomo vidli, kako se bo obnesel zdejle, ampak upam da bo v redu, ker tole flashanje mi je kar operacija - reeeees ne bi rad vsul novega aparata.
Ram se tudi kar drži, tisto sem pa zaenkrat tudi uspel izklopit, tak da lahko vsaj normalno tipkam.

Samo še alarm me matra... ker nikjer ne najdem opcije dodajanja, toti zvoki so pa tudi v glavnem imeniku windowsew (in niso edini, tako da zgleda budilka "ve", kateri so njeni...). Tudi v WM5 se mi zdi da nisem našel te opcije?

p.s.: sem tudi jaz sprobal indigo, pa se mi zdi tale bolj simpatičen (bepe), nvm, zaenkrat bom kar na tem ostal, če ne bo spet počepnil...


lp
Peter
 

Odisej

arhivar
Osebje foruma
Administrator
2. sep 2007
7.645
9
113
Alter.si
www.skodelica-s-sliko.com
Hvala, sem ti pripopal zvezdice
smile-1.gif


Me zanima pa še nekaj... zdej je ravno začel biti dostop do mobilnega planeta zastonj, pa me zanima, kako pa zdej s tem explorerjem pridem do tega planeta, ker ko mu dam wap.planet.si se ne zgodi nič... rabim dat gor kak extra wap browser, da bom lahko prišel gor? Sej ne da bi bilo toliko uporabnih stvari gor, samo če je pa že res dolgčas, je pa lahko zanimivo...


lp
Peter
 

Odisej

arhivar
Osebje foruma
Administrator
2. sep 2007
7.645
9
113
Alter.si
www.skodelica-s-sliko.com
Mejduš da res
crazy1.gif
ne vem od kod sem imel v spominu tisti naslov... je pa res, da ga nisem kaj dosti rabil, ker so mi ga že po defaultu porinili na hitro tipko mobitelovci...

Tnx
smile-1.gif


lp
 

FireSnake

Pripravnik
27. avg 2007
49
0
6

Bucko

Fizikalc
28. avg 2007
1.717
39
48
Te, ki so na linku so samo [ITA] italijanski. Naloži si udk 6.1, karmba ali pa bepe-jev rom. [WWE] je za angleško različico.
 

FireSnake

Pripravnik
27. avg 2007
49
0
6
Ja, to sem kasneje videl.

Se vedno me zanima kako je s tem SPL upgrejdom.

Kak link do teh windozov?
 

Bucko

Fizikalc
28. avg 2007
1.717
39
48
Meni nikakor ne uspe zrihtati MMS-jev. Mi lahko kdo pomaga? Pove njegove nastavitve?
Ko vnesem vse notri (pravilno) in pritisnem Pošlji/Prejmi napiše Error Synchronizing..... znova in znova.
bonk.gif

Na internet lahko pridem, MMS-ov mi pa ne rata in ne rata dobiti
confused-1.gif

Za internet imam Mobitel GPRS, za MMS-e Mobitel MMS.... skratka po navodilih.