P3600 (Trinity) - nadgradnje, izboljšave, pomoč

Bucko

Fizikalc
28. avg 2007
1.717
39
48
Saj vem, da obstaja xda ... vendar je tam informacij zelo veliko pa še v angleščini so.... kar nekaterim lahko predstavlja problem.
Kateri rom je najboljši?, Kako sploh nadgraditi?, TouchFLO - resničnost ali sanje?, Kje dobiti ROM?, Kaj če gre kaj narobe?, ...

Osebno uporabljam Indigo full, TouchFlo imam prirejen na gumb, vse skupaj deluje dokaj solidno. Pa vam?
 

Sali

SecretAgent
Osebje foruma
14. sep 2007
289
0
16
Na obrobju Goričkega
Odgovora kateri je najboljši skoraj ni. Mnenje vsakega posameznika. Poglej malce na XDA Developer forum imaš dosti različnih. Jaz osebno uporabljam Bepe FW tega.
TouchFlo
smile-1.gif
zadeva za mene ni uporabna, prepočasno... še bi se kaj našlo.
lp Sali
 

MiSkO

Pripravnik
21. jul 2007
85
0
6
Mi zna kdo povedati, zakaj me ActiveSync ne vpraša, kam želim inštalirat program?

Želim inštalirat TomToma in mi kar po defaultu inštalira v notranji spomin dlančnika. Tisti kljukco pri install program into the default installation folder imam disableano...

Hvala.
 

MiSkO

Pripravnik
21. jul 2007
85
0
6
Damn...

Nič me ni vprašu, ampak mi je smao zasikal, da imam počasi malo prostora in da se bodo zaradi tega lahko aplikacije odzivale počasneje...
 

MiSkO

Pripravnik
21. jul 2007
85
0
6
Evo, sm še enkrat probu, pa mi kr inštalira v default folder - na telefon
frown-1.gif
 

pep

Pripravnik
21. avg 2007
393
24
18
Po moje je čisto v redu, če si TomTom instaliraš kar v glavni spomin.
Ker pa ti tista default instalacija popapa ogromno spomina, greš pa potem v nastavitve in izbrišeš vsa govorna vodenja razen enega slovenskega in ti bo potem TomTom zasedel relativno kar malo prostora, saj ti verjetno ni nujno da je TomTom poliglot
wink-1.gif

Pač - predlagam kot varianto, da se morda ne rabiš ubadat toliko z inštalacijo na kartico...
 

Drago

gps navigator
20. jul 2007
2.823
10
38
Stara Bučka
Mene je še za vsak program vprašal, kam naj ga instalira. Pa jih nisem malo naložil. TomTom se prav tako brez problemov naloži na kartico. Imam WM6 Indigo gor.
 

MiSkO

Pripravnik
21. jul 2007
85
0
6
Hmm, sej sem prehitro napisal
smile-1.gif


Tusi s tem, ko sem zalaufal cab file iz kartice, me ni pri inštalaciji vprašal, kam želim inštalirati...

OK, bom zbrisal višek
smile-1.gif


TomTom mi ne najde GPSa - ne vem, ali imam zadnjo verzijo uradnega ROM updatea. Na HTCjevi spletni strani mi za moj registrirani aparat ne ponuja nič razen TomToma...

Hvala za info.
 

MiSkO

Pripravnik
21. jul 2007
85
0
6
Ok, ne vem, kako pridem še do drugega dela te oznake: RUU_Trinity_HTC_WWE_1.23.405.2_103_6275_1.38.00.11_108

Na telefonu sem uspel najti samo: 1.23.405.2_103
 

bsa

Pripravnik
2. sep 2007
67
0
6
Pa imas prav nastavljen TomTom? Namrec na OTHER NMEA GPS in COM9, baud 57600.
Mora pa biti Radio ROM verzije ***.11 - recimo zadnji: Radio ROM- 1.38.00.11 (ROMi ki se koncajo z .11 so GPS enable).

Najdes pa v:
Settings -> System -> Device information -> in pod Version imas RADIO VERSION
 

MiSkO

Pripravnik
21. jul 2007
85
0
6
Evo, naštimu sm tako in dela
smile-1.gif


Thx za info...

A mogoče kdo ve, kako odpraviti težavo: v kontaktih imam shranjene nekatere številke v obliki +38641999888..... . Ko me tak kontakt kliče, se mi izpiše samo številka 041999888, ne pa tudi ime.

Dokler sem imel kontakte na SIM kartici je bilo OK. Zdaj imam SIM kartico prazno, pa ne deva...
smile-1.gif


Aha, še vprašanje: a se da zamenajti melodijo za alarm?
 

bsa

Pripravnik
2. sep 2007
67
0
6
Zakaj ti to dela nimam pojma. Jaz imam vse kontakte v telefonu in vse v obliki +386xxxxxxxx. Izpise vedno ime in priimek in telefonsko.

Poglej le, ce imas telefonske v pravem "polju". Torej pod Mobile phone, Work phone ali podobno. Da jih ni slucajno dal v kaksno cudno polje, kar se rado zgodi pri raznih sinhronizacijah z "neWin" telefoni (Nokie, SE,...).

Da se zamenjat cist enostavno:
Settings -> Clock & Alarms -> ALARMS -> in klikni na ZVONCEK NAD casom alarma... tam zamenjas in to je to
wink-1.gif
 

MiSkO

Pripravnik
21. jul 2007
85
0
6
Cool...

sem imel 0038641...

Zdej sem dal +38641...

Ja, low fora tole z melodijo za alarm
smile-1.gif


Hvala ti. Prišparal si mi 14,95 USD, kolkr bi dal za Spb Time 2.1.5 - #1 Best Selling Pocket PC Clock Program!
smile-1.gif


Thx še enkrat.
 

Odisej

arhivar
Osebje foruma
Administrator
2. sep 2007
7.645
9
113
Alter.si
www.skodelica-s-sliko.com
Ok, jst sem pa ravno dobil tole igračko, pa me matra, da bi ga malo "sfriziral", tak da dobim vsaj gps
grin1.gif


Obstaja kak how-to za budale, ker ne bi rad prvi dan vsul telefona... berem, da se to počne načeloma z HardSPL, je kaj posebnega glede programa, ali samo poklikaš in je to to?

Aja, pa novo folijo sem tudi že naročil, ker tale originalna je polom. Takoj sem jo opraskal, pa tudi bolj natančno bi jo odrezal nevem, po petih pirih vsaj
bonk.gif


Hvala,

lp
Peter