P: iphone 4 16in32gb *DELETED*

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

mobifrik99

Fizikalc
20. nov 2007
1.138
5
38
Tisti so res smešni ja, ki pišejo po forumih, da se jim ne da drezat v to za 150€. Ja pa ja, če mam milijon € na kupu sedaj, mu teh 150€ ne pustim samo tako, da bo on izigraval.
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.621
208
63
Kranj
Citat:
Uporabnik Viper_XxL pravi:
Pa LOL no, znano je njegovo ime, priimek, naslov, kaki avto vozi, kje ima firmo.... vse. Pa nikomu ništa
bonk.gif


Folk je tak bogat da se mu hebe za 150 €? Jaz 3 dni za to delam
bonk.gif


Vsi nategnjeni so še bolj smešni kot on.

samo 3 dni? eni delamo en teden za tok.
 

pediater

UDBA
18. jul 2007
11.892
0
36
43
Tale tema je pa za prste obliznit (se opravičujem vsem oškodovancem). Koliko smeha. Očitno imate vsi spomin zlate ribice, da še vedno nasedate takim podjetnikom leta.


Glede na to, da ste vsi ene tolk stari kot jaz in starejši, bi se ja morali spomniti na mentorja tega našega Brumna - g. Sandija Grubeliča.

Zgodba je povsem identična, tudi on je v začetku 90´ izkoristil neučakanost slovencev po tem, da imajo par mesecev prej novo pridobitev, katero veselo pokažejo sosedom. In da v takem trenutku ravnajo povsem nerazsodno.
Sem malo pogooglal in ugotovil, da leta 2006 zgodba še vedno ni bila zaključena. tule Kaj je sedaj s primerom, nevem. Tako da, hitro vzemite denar nazaj dokler ga še (če ga) lahko dobite in od tega denarja vzamete stran 2€ in greste na en pir za pomiritev živcev.
zmaga.gif



Prva polovica teme me je pa spominjala na tole FREE FIRST BANK
Tema, ki je potekala celo istočasno s tole tu.
rolleyes-1.gif
 

pek007

Majstr
8. maj 2007
1.159
341
83
39
jah, prava limonada je ratala... čez eno leto bo pa v serijah se jo dalo vidt na televiziji
hysterical-1.gif


zdej je še na svojih blogah omenu, da mu je full žal
confused-1.gif

aja, pa ne vem, kaj ma sz norisam? kaj misli res, da je tak frajer
stupid-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
15.083
6.894
113
s tistole objavo je povzrocil samo to, da se sedaj za celo zadevo po uradni dolznosti ukvarja policija. Ker je pedofilija uradno pregonljiva, se bo od njega vsekakor zbiralo podatke.
 

Morphey

Fizikalc
6. okt 2008
1.163
4
38
Maribor
@Jest

Jaz bi zaradi tistega s pedofilijo šel Brumbarja civilno tožiti, ker je zaradi laži tebi in tvojim najbližjim pozročil psihične posledice.
Denarna odškodnina in javno opravičilo.
 

cizy

Fizikalc
21. jul 2007
6.976
64
48
hysterical-1.gif


28 strani debate o tem, da z teh telefonov ni nič, tip pa uleti z takim vprašanjem.
bonk.gif
 

map

Guru
6. jul 2008
7.840
1.965
113
najrajš na babi
Citat:
Uporabnik cizy pravi:
hysterical-1.gif


28 strani debate o tem, da z teh telefonov ni nič, tip pa uleti z takim vprašanjem.
bonk.gif

Sej sem vedu že v štartu, da telefonov ne bodo dobil, ampak po 28 straneh pizdenja se je to naenkrat nehalo. Zato sem se vprašal ali so jih nezadovoljni naročniki le dobili ?
rolleyes-1.gif
 

matix

Fizikalc
22. jul 2007
2.132
0
36
35
Men ga je celo uspelo pripravit do tega, da mi je vrnil avans. Upam da ga nekdo res pošteno razkoplje.
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.521
1.068
113
Titograd
Citat:
Uporabnik Jado pravi:
Citat:
Uporabnik Viper_XxL pravi:
Pa LOL no, znano je njegovo ime, priimek, naslov, kaki avto vozi, kje ima firmo.... vse. Pa nikomu ništa
bonk.gif


Folk je tak bogat da se mu hebe za 150 €? Jaz 3 dni za to delam
bonk.gif


Vsi nategnjeni so še bolj smešni kot on.

samo 3 dni? eni delamo en teden za tok.

Tvoj problem. Itak ni point v tem koliko dni kdo dela za to, ampak v tem da to ni ravno 10 centov, ki ti jih natakarica ne vrne ko plačaš kavo. Pa še takrat, če se že to zgodi, jo opomnim. Folk ima očitno preveč denarja da se mu za 150 € hebe. Izgleda so med naročniki bolj ali manj japiji
wink-1.gif
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.