P: iphone 4 16in32gb *DELETED*

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

pek007

Majstr
8. maj 2007
1.159
341
83
39
jest se že dolgo ni oglasu...
smirk-1.gif
 

tado

Fizikalc
15. maj 2008
2.267
1
36
Saj je vse že poskenirano. Google ima vse. a na strani svoji je pa vse zbrisal. Kdo potrkal na domača vrata?
 

B81

22. jul 2007
36.398
10.220
113
Brumbar je obtoževal Jest-a pedofilstva.....no, zdaj ni več na njegovem blogu...tudi bivse in njene familije ne.
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.482
755
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Sem ze poslal prijavo njegovemu gostitelju, kjer gostuje tako njegov blog, kot tudi stran podjetja (Domovanje.com), lastniku servisa 5days.net (Kontakt.si oz. podjetje Consolea d.o.o.). Pri slednjem sem celo na telefon dobil nekoga, pa je rekel, da bo posredoval naprej fantom, ki delajo na tem projektu... tudi mail sem jim poslal dvakrat. Vendar se bojim, da bo reakcija sele jutri. Prav tako sem prijavil na Spletno oko (sovrazni govor) ... Pa tudi Pirc Musarjevi zaradi krsenja zakona o varovanju podatkov ... Name se je pa ocitno spravil, ker se ne skrivam za nicki... nimam pa nobene slabe vesti... Sam vem, da nic od tega, kar me obtozuje ni res... prav tako sem preprican, da se marsikdo drug to ve...
 

Bakki33

Fizikalc
8. dec 2007
422
67
28
BRAVO!!!! Tako se dela. Upam, da bodo hitro ukrepali.

Na njegov nivo se pa tu ne rabimo spuščat...
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.621
208
63
Kranj
Zakaj tega tipa nihče ne zahakla? A se ni inšpektor spravil za skoraj nič tukaj na enega od forumašov, ki ima skupaj z ženo neko spletno storitev?

Pa tega Brumna bi morali zaradi goljufije Policisti po uradni dolžnosti spisati prijavo na tožilstvo.
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.482
755
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Sem dobil odgovor od Domovanje.com, da oni ne morejo nic storiti, ker je spletna stran pri enem izmed njihovih webmaster strank... a da so posredovali zadevo njim ter jih vprasali, ce lahko posredujejo njegove podatke, da jih lahko kontaktiram.

Sem pa tudi napisal en dolg mail kot dopolnilo prijave na policijo.

Rad bi imel samo mir pred tem clovekom. Vendar je tokrat vec kot presegel mejo dobrega okusa. Ce je mislil, da bom jaz pucal drek za njim, se je hudo zmotil. Danes mi je po mailu celo grozil, da je sicer iz bloga odstranil tisti zapis... ampak da ce na salabajzer.si ne bo izginila objava, da bo jutri nazaj. Sem mu samo napisal, da jaz z njimi nimam nic... in da naj svoj drek za seboj sam pocisti...
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.521
1.068
113
Titograd
Pa LOL no, znano je njegovo ime, priimek, naslov, kaki avto vozi, kje ima firmo.... vse. Pa nikomu ništa
bonk.gif


Folk je tak bogat da se mu hebe za 150 €? Jaz 3 dni za to delam
bonk.gif


Vsi nategnjeni so še bolj smešni kot on.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.