P: iphone 4 16in32gb *DELETED*

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.481
755
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik ynos pravi:
A Tušmobil je imel navodila v Slovenskem jeziku?
tongue-1.gif



Sicer se bodo spet našli nekateri, ki bodo rekli..."jaja evo zdej bo pa RES".

Ves, da so jih res imeli... ampak ne celoten prirocnik, ker to je bullshit, da zahteva inspektUrat celoten prirocnik. Povsod po svetu je dovolj hitri prirocnik (hands on) ... samo v Sloveniji naj bi pa morali dodati celoten prirocnik?

Sem kupil ze precej tehnicne robe v Sloveniji... in pri nekaterih je slovenski prirocnik recimo samo en list papirja... ponekod je celoten prirocnik preveden... ponekod pa ga sploh ni... Tudi ne maram slovenskih prirocnikov, ker je ponavadi problem, da prevajalci niti ne poznajo izdelka, za katerega prevajajo navodila... in so ponavadi porazna. Ce ze, potem raje vzamem v roke originalna navodila (angleska, nemska,...), tudi ce so prilozena slovenska ...
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik Jest pravi:
Citat:
Uporabnik ynos pravi:
A Tušmobil je imel navodila v Slovenskem jeziku?
tongue-1.gif



Sicer se bodo spet našli nekateri, ki bodo rekli..."jaja evo zdej bo pa RES".

Ves, da so jih res imeli... ampak ne celoten prirocnik, ker to je bullshit, da zahteva inspektUrat celoten prirocnik. Povsod po svetu je dovolj hitri prirocnik (hands on) ... samo v Sloveniji naj bi pa morali dodati celoten prirocnik?

Sem kupil ze precej tehnicne robe v Sloveniji... in pri nekaterih je slovenski prirocnik recimo samo en list papirja... ponekod je celoten prirocnik preveden... ponekod pa ga sploh ni... Tudi ne maram slovenskih prirocnikov, ker je ponavadi problem, da prevajalci niti ne poznajo izdelka, za katerega prevajajo navodila... in so ponavadi porazna. Ce ze, potem raje vzamem v roke originalna navodila (angleska, nemska,...), tudi ce so prilozena slovenska ...

ni potrebno/nujno prevajati vse, pa sem imel opravka pri inspektUratu glede tega tako da ...
smirk-1.gif
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik ynos pravi:
Ni nujno, samo moraš imeti potem potrdilo proizvajalca kakor vem?

Tale Rok pa od Appla potrdila ne bo dobil.
grin1.gif

Ne, razen ce so spremenili zakonodajo pred kratkim (zelo dvomim)...
Ce bi uvozniki morali prevajati kompletna navodila za vsak artikel bi polovica takoj propadla. To je tudi inspektUratu jasno.
 

Evrofil

Dopisnik z Bruslja
18. jan 2008
4.522
1
36
Kaj se je pa na jabuk.si zgodilo, da se ne sme vec o nategatorju govorit? A je Ceferin klical?
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.380
2.415
113
Citat:
Uporabnik Evrofil pravi:
Kaj se je pa na jabuk.si zgodilo, da se ne sme vec o nategatorju govorit? A je Ceferin klical?

Ne ni to, tvoja online ovadba je prišla na vrsto in se zaradi interesa preiskave ne sme o tem govorit
hysterical-1.gif
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.481
755
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Sicer teme nisem jaz brisal.. jo je nekdo drug od moderatorjev... jaz je ne bi...

Je pa posiljal groznje po mailu... in razmisljam, da podam prijavo na policijo zaradi grozenj po elektronski posti ...
 

Evrofil

Dopisnik z Bruslja
18. jan 2008
4.522
1
36
WTF? Kaj ma pa nategator za grozit?

Mhislim da imamo nov izraz v slovenscini - "Naredil je enega Brumna", in, seveda, tudi "En me je Brumnil"...

Zdaj bo pa grozil, ahahaha
bonk.gif
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.399
3.791
113
davorinm.wordpress.com
še celo sticky imate:

"Prosim, da se na tem forumu ne govori več o Rok-u in o njegovih telefonih ipd..



Hvala za razumevanje"


Vas je moral konkretno prestrašit.
grin1.gif
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.481
755
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik Denis pravi:
Najbolje bi storili, če bi čisto vsi zahtevali avanse nazaj.

Jaz to tudi prav vsakemu priporocam...

Primer grozilnega maila

brisano na željo uporabnika

Zal je drug moderator temo o Roku na jabuk.si odstranil.... Jaz vem, da je ne bi...

In takemu cloveku ljudje se vedno zaupajo svoj denar?
 

B81

22. jul 2007
36.394
10.210
113
Pozabil je dopisat: jih je že dosti nastradalo...
grin1.gif


BTW, pa to ni več šala.
 

bokyto

Fizikalc
19. sep 2007
1.475
0
36
lol kir smeh s črnogorci, evo ni smeh kir rabi bolgare jih dobi pr men
smile-1.gif
Hmelj obirajo prav super.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.