Ozempic hujšanje - 15% telesne teže

Vprasaj

Majstr
15. avg 2008
1.374
348
83
Ljubljana
Se je slučajno kdo srečal z Ozempicom?

Baje deluje res čudeže.

Se da to kje v sloveniji kupit? Seveda Black market, legalno to se ne da dobiti. - Zbiram ponudbe ;)

 
  • Haha
Reactions: Bakki33

delavec44

Guru
17. dec 2012
1.861
1.161
113
Tu si ga malo usral. Saj si slišal za hepatitis, posebej verzija C, pa aids in podobne "nevšečnosti"? Res pa se od tega ne umre iz danes na jutri.

OK. Samo repliciral sem na post, ki omenja glavni problem v "glavna težava so bile glivične okužbe in posledično fungalni meningitis". Za to pa res še nisem slišal in zato sem pač vprašal.

Nimam pojma ali sta hepatitis in aids povezana s sterilnostjo kot tako. Aids je po moje okužba iz drugega človeka, ne ker igla ne bi bila pravilno sterilizirana v tovarni ali ker jo je en uporabnik nepravilno uporabljal.
 

mistique

Guru
16. jun 2009
13.417
1.180
113
Emona / Carnium
Čudež je tudi, da ljudje pogruntajo, kako telo deluje. Kaj se dogaja z OH, kje vse so, potem sladkor, kaj vse morajo delati jetra, kako je črevesje povezano z možgani,...ozempic je (bil) uspešnica v USA, kjer so lahko z jemanjem tega sranja še naprej hodili v fast food in ohranjali videz. Ozempic prenehaš jemati...aaaaaand you're back to (ab)normal self in no time.

Nadaljuj s slabimi (življenjskimi) navadami in ni hudič, da do njega ne prideš legalno, ko ti ga bo diabetolog predpisal...