OVi mape problem z nalaganjem

zakajaltersuxu

Fizikalc
19. jul 2007
1.589
85
48
Žijo!
Ko hočem naložit mapo na telefon mi javi da ni dovolj placa na Spomisnki kartici (ki je pa 8GB)

Where is the catch?

Tnx!
977088-ovi.jpg
 

Priponke

  • 977088-ovi.jpg
    977088-ovi.jpg
    58,2 KB · Ogledi: 348

KAALman

Pripravnik
10. jan 2008
751
2
18
Prekmurje RepubliQ
Obišči stran
najprej preveri na telefonu v Ovi maps(zemljevidi) pod možnosti - nastavitve - zemljevid - največja poraba pomnilnika, in nastavi na 90% in probaj naložiti mape, če to ne gre pa lahko probaš naslednje:

1. zbriši mapo "cities" na kartici in "qf" datoteko, (mapo in datoteko lahko tudi prej skopiraš kam na disk za arhiv),

2. s kartico v telefonu zaženi Ovi Maps (zemljevidi) na telefonu, kar bo ponovno nastavilo strukturo imenikov, potem ponovno zaženi telefon,

3. priklopi na comp. in probaj ponovno naložiti zemljevide

tako sceno sem jaz mel ene 3 dni nazaj na eni E66
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
a so ovi mape potem na telefonu in ne potrebuješ za navigiranje net dostopa?
koliko MB pa zasedejo?
 

Benady

Fizikalc
20. jul 2007
6.825
1
38
Ovi mape so na kartici ali v telefonu in povezavo potem potrebuješ samo za iskanje določene lokacije.

Pa tudi to se da obiti tako, da se že doma (aka v domačem omrežju) s kurzorjem pomakneš na željen cilj in si ga shraniš med priljubljene
smile-1.gif


Komplet Evropa se mi zdi da je nekje od 1 do 2 giga...lahko pa nakladaš posamezne države in pri večjih posamezne regije...odvisno od pokritosti...recimo Madžarska je cca 50 Mb
 

Benady

Fizikalc
20. jul 2007
6.825
1
38
Ma na začetku se je dal celo Evropo naenkrat cuknt, zdaj pa samo posamezno
frown-1.gif
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
sam čas si pa res vzame
frown-1.gif

sem se včeraj trudil pa sploh ne veš al vleče kaj dol al je zmrznil.
 

Macola20

Pripravnik
17. sep 2007
286
2
18
Citat:
Uporabnik Benady pravi:
Ma na začetku se je dal celo Evropo naenkrat cuknt, zdaj pa samo posamezno
frown-1.gif
....

še vedno lahko cel kontinent na enkrat cukneš, npr. klikneš na Europe in jo zvlečes dol na telefon,
smile-1.gif
 

5cho

Zelenc'
17. nov 2010
1
0
1
Da ne odpiram nove teme.

Sem si hotel posodobiti mape (dodati novo) in sem po postopku najprej pobrisal stare mape in želel naložiti nove. Med nalaganjem novih mi javi, da je bila izgubljena povezavo s spominskim mestom. Gre za E71.
Ali se komu sanja kaj bi bilo narobe?
 

kazamurnik

Fizikalc
3. avg 2008
1.604
5
38
brez panike.....meni se je na e71 tudi zgodilo ,da je kar na enkrat telefon napisal ,da kartice ni in da če hočem formatirat...sem jo samo dal ven in nazaj in duluje dalje.....celo ko sem prčkal s pc-jem po gsmu se mi je to zgodilo. Samo ne formatiraj ,ker boš ob vse podatke.

Daj jo ven in jo obriši ,pol pa nazaj noter in probaj......upam da je samo to...pri meni je blo.
 

marc

Fizikalc
26. apr 2008
1.196
25
48
Mi lahko nekdo po korakih pove, kako naj posodobim zemljevide na E66. Imam Ovi suite mape pa sem snel z Nokiine strani, vendar datoteka ni zagonska in mi jo ne odpre. Sigurno je nekje neka blesava finta, vedar ne ugotovim, kaj delam narobe.
lp
 

TUPLI

Fizikalc
12. jul 2010
4.703
0
36
All World
v nastavitvah ovi suite dej da ti mape prenese na SD in ne na telefon .Tools - maps .Danes posodabljal za frienda
 
Nazadnje urejeno:

marc

Fizikalc
26. apr 2008
1.196
25
48
Preko linka, ki si mi ga dal sem direktno v priklopljen telefon dal posodobitev in karte so se posodobile. Sam sem najprej isto datoteko s kartami kopiral v računalnik, potem pa z njo nisem mogel narediti nič več.Važno, da sedaj deluje.
Hvala in lp