Ošpice in bio eko vzgoja

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #488
  • Začetni datum

jest5

Guru
18. avg 2007
25.312
-8.449
113
Citat:
Uporabnik softi pravi:
Ksz

Videl sem posledice cepljenja. Nima veze z avtizmom.
Ker necrazmisljamo o minusih cepljenja se cepi. Ce bi, ni bilo se manj cepljenj.
Ker je plusov ene 1000x več, kot minusov, se cepi.
 

yamahafazer

Fizikalc
15. mar 2010
1.597
68
48
Točno tako. Tudi voda voda se klorira, čeprav se ve, da je klor strupen. Marsikdo je tudi umrl zaradi njega, ampak je rešil neprimerno večje število ljudi pred zastrupitvami z vodo kot če vode ne bi klorilari. Priznam pa, da bi bil tudi jaz jezen na cepivo in na cel svet, če bi se to mojemu mulcu zgodilo.
 

BigPoppa

Majstr
19. jul 2007
1.287
351
83
Jimmy pove "u nulo"
smile-1.gif


 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Koliko pa je star ta vaš otrok, da ga 6 ljudi komaj obvlada? Ima 20 let in 190 centimetrov in 100 kil samih mišic? Katere kovine točno pa so krive za njegovo stanje?
 

gloglo

Fizikalc
20. maj 2014
1.399
0
36
Tukaj spet tvoj bulšit.. starši govorijo o simpotmih po cepljenju ne pa v starosti. Saj v opisu zdravila in posledice pišejo možne reakcije, kjer ni izkjučena tudi smrt.

Vactinatorji pa cepijo po principu vetereninarske stroke... cepi potem sprašuj. Zanimivo je da je šele leto dni dajo vprašalnik staršem, kjer mora starš napisat alergije in ostale pizdarije, namesto da bi vactinator dobro pregledal karton in otroka...

Še enkrat v mojih letih se ni cepilo pa je bilo ošpic kar nekaj noben umrl. Če smo sarkastični 100x če ne večkrat jih umre zaradi gripe. Več jih pobije sladkor, alhkohol cigarete itd...

Drugo je še nekaj v Kranju je nenavadno veliko džanksov ki so imeli cepljenja proti hep B okuženih....
Seveda vsi molčijo o tem......

GSK pa ima samo pri nas klavzuolo da je morebitne posledice prenesel direktno na državo samo. Poleg tega, da cepijo z cepivi z pretečenim rokom itd....

Skratka tukaj po noben ne odgovarja, ne država, ne ustanova oz vactinatorji, noben.
Še enkrat študijo in statistiko cepljenih obolelih skrivajo, jo nikjer ne omenjajo, kot da to ni mogoče. Pišejo celo v stilu, da je buletproof...

No sej za gripo je vsako leto isto...
ps noben ni odgovarjal ali povrnil denarja
EEE TO SE MENE NE TICE......

Vi pa starš naj plača.. on kasira tako ali tako
- za posledice alergijske reakcije
- za izvedence
- za necepljenje

itd....
Zdravniška zbornica pa ne odvzame licence tudi tistemu, ki živorojenega pošlje v mrtvašnico...

PA KO JE KRIV JA SAM KRIV...
PO SRBJANSKO
 

dejan_

Guru
23. maj 2012
2.280
1.935
113
Poznam jest eno dohtarsko družino, kjer otroci niso cepljeni. Samo so tud drugače precej vegi bio eko in na podobne zgodbe usekani. Čeprav zanimivo, da dohtarji ne cepijo svojih otrok, ker je menda cepljenje nevarno.

Samo v razmislek, jaz sem drugače za cepljenje in sem dal cepit svoje otroke.

Če bi bilo več teh bio eko necepljenih otrok, hitro dobimo vse epidemije nazaj po mojem.
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.312
-8.449
113
En dohtar ne cepi= dohtarji ne cepijo?
confused-1.gif

To pomeni le, da so tudi dohtarji samo ljudje in se tudi med njimi najde mal premaknjene. (Recimo podobno, kot med diplomiranimi štromarji najdeš "free energy" beliverje)
 

dejan_

Guru
23. maj 2012
2.280
1.935
113
Citat:
Uporabnik jest5 pravi:
En dohtar ne cepi= dohtarji ne cepijo?
confused-1.gif

To pomeni le, da so tudi dohtarji samo ljudje in se tudi med njimi najde mal premaknjene. (Recimo podobno, kot med diplomiranimi štromarji najdeš "free energy" beliverje)

Na ta način se to gleda ja. Imaš v vsaki populaciji ½ekstremiste½
 

Gavran

direktor!
22. jul 2007
9.015
4.933
113
Nuku`Alofa
Citat:
Uporabnik sandra pravi:
Nevem zakaj se takšnim otrokom ki zavračajo ceplenje sedaj lepo ne izstavi račun za zdravljenje otroka in medicinske sestre.

A sestra je bila cepljena? Ja? Zakaj je pa potem zbolela?
Kaj pa če mali ni smel biti cepljen iz kakršnegakoli razloga?
 

philips

Guru
Osebje foruma
Administrator
17. avg 2007
9.771
626
113
Ne vem zakaj sestra na pediatriji ne bi bila cepljena proti vsemu kar je zakonsko potrebno. Kot da bi bil na gradbišču brez čelade
rolleyes-1.gif

In če si cepljen, še ne pomeni da si imun. Pomembna je splošna imunost prebivalstva, ki pa se zagotovi samo z dovolj velikim procentom precepljenosti.
 

nacek

Guru
13. okt 2012
2.822
504
113
Citat:
Uporabnik Gavran pravi:
Citat:
Uporabnik sandra pravi:
Nevem zakaj se takšnim otrokom ki zavračajo ceplenje sedaj lepo ne izstavi račun za zdravljenje otroka in medicinske sestre.

A sestra je bila cepljena? Ja? Zakaj je pa potem zbolela?
Kaj pa če mali ni smel biti cepljen iz kakršnegakoli razloga?

možen vzrok

Vsem bolnikom je skupno, da so obiskali mednarodno razstavo psov v Šempetru pri Gorici 8. in 9. novembra, na kateri so sodelovali lastniki psov iz 27 držav. Vsi, ki so bili na pasji razstavi v stiku z okuženimi, morajo biti čim prej cepljeni, opozarjajo na NIJZ. Kot so pojasnili na novinarski konferenci inštituta so vsi bolniki odrasli, stari od 35 do 51 let.
Dobili le en odmerek cepiva


Skupina ljudi, pri katerih so postavili sum na okuženost z ošpicami, je rojena v obdobju, ko se je cepljenje v Sloveniji šele začenjalo. Rojeni v tistem obdobju sodijo v skupino, ki je po ocenah v Sloveniji najslabše zaščitena pred ošpicami, je v današnji izjavi na Nacionalnem inštitutu za javno zdravje dejala zdravnica Marta Grgič Vitek z inštituta.

"Cepivo je bilo tedaj morda manj učinkovito, nekateri pa so dobili le en odmerek cepiva," je dejala. Tudi v letu 2011, ko so zabeležili nekaj primerov ošpic, so oboleli prihajali iz te starostne skupine, je spomnila.
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.214
5.596
113
Če si sedaj star recimo 40, bil 1x cepljen v mladosti pred 30 leti, ošpic takrat nisi imel & prebolel jih lahko ponovno dobil.
Starejši ko si težje jih je preboleti oz težje so lahko posledice.
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Citat:
Uporabnik Gavran pravi:
Citat:
Uporabnik sandra pravi:
Nevem zakaj se takšnim otrokom ki zavračajo ceplenje sedaj lepo ne izstavi račun za zdravljenje otroka in medicinske sestre.

A sestra je bila cepljena? Ja? Zakaj je pa potem zbolela?
Kaj pa če mali ni smel biti cepljen iz kakršnegakoli razloga?

Za učinkovitost cepljenja bi bilo potrebno pri vsakemu POSAMEZNIKU izmeriti določen čas po cepljenju titre. Ker je ljudi preveč in ker je cepivo učinkovito v dovolj velikem % primerov, da se zagotovi precepljenost POPULACIJE, se tega ne izvaja.

Recimo zdravstvenim delavcem se izvaja obvezno cepljenje proti hepatitisu in se tudi vsake toliko izmeri titre, da se vidi, da je dejansko učinkovito. Če ni bilo, se cepljenje ponovi.