Orto psihoti med nami..

amper

Pripravnik
2. avg 2007
84
0
6
Lepi kraji :)
Ojla..

Da vam, dragi alterjevci, sporočim dogodek, v katerem je bila glavna igralka ena psihopatinja..

Sem pri bratrancu in nakar zazvoni telefon. Se vljudno javimo in povprašamo, kaj želi.. Nato prišne ona spraševati, koga je poklicala pa bla pa bla, pa kak je ime očetu, pa kak uno pa to.. In js takoj posumim, da nekej ni vredu, namreč ženska nima poštiman, koga bi pokicala oz koga želi. Potem je zahtevala, da bi se pogovarjala z očetom, ki je bil tedaj zaposlen. Dobesedno zahtevala je, da pride notri in se ji javi pa kr neki. Nakar jo povprašam, če je kej narobe al pa če kej sporočim, ona pa začne bljuzit: tvoja mama se zdej [censored] pa neki v tem smislu.. In žesnka je nardila celo hajko pr žlahti, [censored].. Mislim, to so baš resne zadeve, ki so po vrhu še zelo občutljive..

Da je bla stvar še bolj zanimiva, je poklicala najmanj ene 8-krat in govorila eno te isto.. In glih naključje je bilo, da mame ravno takrat ni bilo doma.. Šle so namreč s hčero v trgovino al kam.. Pol sem pa popizdu, ji reku, da bom poklicu policijo ... Mislim, žesnka je tko sorodnike kot mene tko razpizdila, da bi šou v tistem afektu najraj do nje in jo raz*fuku, da ne bi vedla, kje je.. S takimi stvarmi se pa ni za igrat..!!!

Pa kaj so to za eni ljudje? Taki, ki nimajo kaj za počet in delajo probleme drugim, al kaj.. Je morda to kaka sekta al kaj??

Treba jih je sam dobit pa razbit!!!

lp
 

Gamero

Majstr
13. avg 2007
5.022
118
63
okolica mesta
Mogoče vam je hotla kaj sporočit, vi pa pač niste verjel
rolleyes-1.gif


lp
 

Odisej

arhivar
Osebje foruma
Administrator
2. sep 2007
7.645
9
113
Alter.si
www.skodelica-s-sliko.com
verjetno je ona
bonk.gif

Takim narediš tko, da pač dol vržeš, če kliče in kliče... naj kliče, se oglasiš, odložiš telefon, poj greš pa lepo na pir. Sem tudi jst že dobil enega pacienta, k je hotel glih preč nekoga dobit, spraševal, ... sem sam dol vrgel, k sreči je po dveh poskusih poj obupal...
grin1.gif
 

amper

Pripravnik
2. avg 2007
84
0
6
Lepi kraji :)
Citat:
Uporabnik Odisej pravi:
verjetno je ona
bonk.gif

Takim narediš tko, da pač dol vržeš, če kliče in kliče... naj kliče, se oglasiš, odložiš telefon, poj greš pa lepo na pir. Sem tudi jst že dobil enega pacienta, k je hotel glih preč nekoga dobit, spraševal, ... sem sam dol vrgel, k sreči je po dveh poskusih poj obupal...
grin1.gif

In točno to sem naredu. Pustil, naj bluzi in bkuzi, ga bo že minilo.. Potem, ko mi je pa dojadilo že zvonjenje telefona, sem pa samo izšteku in problem je bil rešen.
smile-1.gif


lp
 

01481

cifra
15. maj 2007
5.306
0
36
67
Ljubljana
Zakaj bi pa izštekal telefon? V takem primeru rečeš: " Moment!", odložiš slušalko poleg aparata in greš naprej po svojih opravkih.

Kaj s tem narediš?

Dvigneš osebi tlak, ker se je tempirala na pogovor, potem pa čaka in čaka a ne dočaka.
Zvišuješ ji telefonski račun.
Onemogočiš ji klice do takrat, ko boš telefon odložil (vsaj bilo je tako oziroma do preteka tistega časa, ko centrala sama resetira linijo)

Pa bo 3 x premislila, preden bo spet klicala.

Če je pa radodajka, pa vzemi njeno številko. Ji bomo zrihtali job.
 

kozarec

ALTERKA 08
29. jul 2007
4.802
0
36
na šihtu
Citat:
Uporabnik 01481 pravi:

Zakaj bi pa izštekal telefon? V takem primeru rečeš: " Moment!", odložiš slušalko poleg aparata in greš naprej po svojih opravkih.




Zakaj moment?

Nema momenta.
wink-1.gif


Samo položiš slušalko poleg in greš naprej po svojih opravkih.
wink-1.gif




BTW - Še vedno je tako, da se ne da klicarit, če je slušalka položena poleg telefona. Linija bo že resetirana, ampak poklicati se vseeno ne da.
 
Nazadnje urejeno:

sugardaddy

Ranjen'c
21. sep 2007
290
0
16
123

Jest se tud nagibam k temu kot je reku Gamero, ženska nekaj ve oziroma sumi, verjetno v čustveni stiski, daje vtis zmedenosti.
Mislm nisem se slišu za to sekto, da bi kr na blef klical.Mene ni še noben tak poklical, mrbit sem jest koga
evil.gif
Jest bi se pogovoru z njo, pa razčistu.
Pa kaj je dobila pol očeta na telefon če je 8X klicala
confused-1.gif




lp
 

kozarec

ALTERKA 08
29. jul 2007
4.802
0
36
na šihtu
Kličejo, kličejo.
wink-1.gif


Ok, v glavnem najedajoči akviziterji od dnevnika
10.gif
, ampak tudi kakšen orto psihič se najde vmes.
 

01481

cifra
15. maj 2007
5.306
0
36
67
Ljubljana
Imaš prijazne sošolce, sodelavce, sosede, nekoga kateremu si se malko zameril ali pa zgolj iz objestnosti.
smile-1.gif



Poznam enega, ki je klical neko muslimansko deklico (veliko let nazaj, bojde sošolka) in se očetu predstavil ter rekel, da je stvar taka in stoji tako. Imava se rada, a zaradi različnosti družin tega nisva že prej upala povedati, sedaj je pa "recimo ji Safeta" noseča, je pa že potrebno iti za en level višje.
tongue-1.gif


Nekaj trenutkoj je bila tišina kot v grobu, nato se je slišal zverinski klic: "Safeta!", potem je pa pokalo.
Seveda vse skupaj ni bilo res, a ti to dopovej starim.
 

kozarec

ALTERKA 08
29. jul 2007
4.802
0
36
na šihtu
Sej ne rečem, da ni zabavno.
Ampak vseeno mislim, da moraš biti psihič, da zarolaš neko random številko in potem najedaš neki žnj osebi na svoje stroške
stupid-1.gif
...
 

sugardaddy

Ranjen'c
21. sep 2007
290
0
16
123

Ja če ve, da boš šel najprej babo pregont, preden boš karkoli preveru, pol te mora res dobr poznat.
Mora bit tvoj dobr prjatu.Če ne tebe pa vsaj tvojo žensko, hčerko...
evil.gif



lp
 

Benady

Fizikalc
20. jul 2007
6.825
1
38
Lunca, lunca....lunca jih hebe
crazy1.gif


Mam sodelavca, ki ga serje pred mlajem (prepeva partizanske borbene in sploh je high), pa še za ene dve problematični baburi vem, da ju matra polna luna. Vsak po svoje...
 

sugardaddy

Ranjen'c
21. sep 2007
290
0
16
123
Citat:
Uporabnik kozarec pravi:
Sej ne rečem, da ni zabavno.
Ampak vseeno mislim, da moraš biti psihič, da zarolaš neko random številko in potem najedaš neki žnj osebi na svoje stroške
stupid-1.gif
...

Ti nisi bla nikol otrok
confused-1.gif




lp
 

sugardaddy

Ranjen'c
21. sep 2007
290
0
16
123
Pa kva razvijate teorije
bonk.gif
, zdele bi kr anketo naredu pa se mi ne da, da bi vidl kolk alterjevcev kličejo popolnoma neznane osebe in jim težijo.

Vztrajam da una ženska neki ve o svojmu decu, nek je zbrskala priimek od babnce s katero njen neki šmira, pa cifro u imeniku najdla.Valda je vprašala, kako se pišejo pa koga je poklicala, pa kako je očetu ime, pa če je zlo priden
evil.gif

.Sej vsi poznamo tale vic:

Janez nekega dne poklice iz sluzbe, da bi malo pozdravil zeno in
izvedel, kaj kuha za vecerjo. Oglasila se je majhna deklica:
"Halo?"
"Zivjo, miska moja, oci tukaj," odgovori.
"Je mama kje blizu?"
"Ni, oci. Zgoraj je v spalnici s stricom Bojanom."
Janez po kratkem premoru rece:
"Ampak ti nimas nobenega strica Bojana, ljubica moja!"
"Seveda ga imam. Zgoraj je v spalnici z mamo."
"No, v redu. Poglej, zelim, da nekaj naredis. Steci gor, potrkaj na
vrata spalnice in zavpij mami in stricu Bojanu, da je oci pravkar
parkiral avto pred hiso."
Deklica res naredi vse naroceno in cez nekaj casa pride nazaj na telefon:
"Ja, oci, sem ze naredila, kar si hotel."
"In kaj se je zgodilo?"
"Jah, mama je skocila iz postelje cisto naga, tekla je okrog in
kricala, potem pa se je spotaknila ob tepih in padla skozi okno...in
se ubila. Mrtva je."
"Ojoj! Kaj se je pa zgodilo s stricom Bojanom?"
"Skocil je iz postelje popolnoma nag, ves je bil prestrasen, potem pa
je skocil skozi stransko okno v bazen...ampak kaze, da je pozabil, da
si ga prejsnji teden izpraznil, da bi ga ocistil. Trescil je na dno
bazena in sedaj je tudi on mrtev."
Po zelo dolgem premoru se Janez koncno spet oglasi:
"Bazen...?? Je to stevilka 828-7355?!"


Dobr, lohk se je ženska zmotila, oziroma ima kakšna napačna sklepanja, sam čudn da ravno takrat ni blo nikol mamice doma
evil.gif
Stvar je treba razčistit, ne pa polno luno krivit, pa slušalko dol metat.

Da te bi pa en na blef klicu pa take globoke fore zganjal
stupid-1.gif




lp
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Če bi bla ded, ga poiščem, mu potisnem pihalko v lape in mu rečem da če še eno podobno zine

bo drugič nekaj priletelo skoz tega kovinskega tiča ki ga pravkar fafa.



mater me razjebe tako jebanje, čist popizdim.
 
Nazadnje urejeno: