omejitve na MIO MOOV 330

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Ok. Naredim backup stare, nato zbrišem staro in nato naložim novo na sd kartico, ter jo aktiviram s kodo, ki so mi jo poslali. Bo v redu?
 

Apachi

gps navigator
Osebje foruma
21. jul 2007
2.195
20
38
Murska Sobota
teoretično ja..
smile-1.gif
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Hja, nič ne bo ratalo. No, da povem problem: v priloženih navodilih, ki so mi jih poslali po mailu piše, da naj namestim miomore desktop iz CD-ja, ki sem ga dobil zraven MIO-ta in po namestitvi nujno še posodobim. Ok, namestil sem ga, ko pa kliknem posodobitev, pa mi napiše, da imam že najnovejšo verzijo (hja, pa jade - jaz jo imam V1.2.3.21, v navodilih pa mi piše, da moram imeti minimalno verzijo 5.90.0003.14, lahko tudi novejšo in brez tega mi noče naložiti novih map, ki sem jih že zdownloadal iz njihove strani....in zdej se praskam po jaj... in ne vem, kaj narest.
bonk.gif
 

karjola123

Zelenc'
20. jul 2009
3
0
1
Zdravo.

V Moovu imam v mapi \Navman\Maps mape s končnico .map - ( abc.map). Opazu sem, da imajo Mio Moov-i različne končnice map. ( . cpf, .map,....).

A mi zna kdo odgovoriti zakaj tako in ali se da kako spremenit oz. uredit, da bom uporabljal mape s končnico .cpf?

Hvala
 

Divac

Zelenc'
21. sep 2009
1
0
1
Pozdravljeni!

Najprej bi vas želel lepo pozdraviti vse zbrane na tem forumu.

Junija 2009 sem kupil Mio moov 330 in me zanima, ali je v tem času že prišla posodobitev map?
Bil sem namreč v Makedoniji, kjer je dokaj slaba prepoznavnost cest (razen glavne), prav tako manjka odsek avtoceste med NM in Smednikom...

Zahvaljujem se vam za odgovor in lep pozdrav.