OLED TV

sajkek

Guru
16. mar 2008
35.130
10.500
113
sej ni znanosti, izbereš budget pa med znamkami zbiraš LG ali SONY, pa je to to, pogojno še Samsung. Pa si v nizkem štartu. :evil:
 
  • Všeč mi je
Reactions: urosvrunc

bpfc

Majstr
12. sep 2008
1.894
60
63
Če počaka še dve leti mu ga bodo v hrbet vrgli. Matr imate eni priporočila in to je tvoje drugo enako.
Verjetno bodo prej BF in Božično novoletne akcije.
A resno kdo sprašuje za TV, ki bi ga kupil čez pol leta?
Že 10-15 let sledim cenam LGejevim TVejem, in še nikdar niso bile najnižje za Božično novoletne praznike. Februar- marec bo že čez dobre tri msece, in ne čez pol leta. Mi je pa popolnoma vseeno, ali bo nekdo moja priporočila upošteval, ali ne.
tomi: Saj ti ni treba hodit v trgovino. Na netu lahko dosti bolje vidiš kaj se dogaja s cenami.
 

televizor

Forumski Philips zastopnik
29. jul 2022
203
-6
28
Gledam LG (oled) in Hisense (mini led).
Kar se tiče Hsense si tukaj malo preberi..

Why you shouldn't buy Hisense 2024 Models​


Hisense is known for poor QA (Quality Assurance)/QC (Quality Control). Rtings does not test for QA/QC.

Multiple issues shown on reddit.

Hisense has poor processing as reported by multiple redditor's experience, not just us.

Rtings testing for Processing/Upscaling is flawed and does not match real world usage

Hisense has poor motion handling as reported by multiple redditor's experience, not just us.


Non US/Canada Users get the god awful Vidaa OS instead of GoogleTV. Even some US models also now use this garbage OS.
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: Samo Svoj

urby20

Majstr
14. jul 2010
3.132
349
83
Goriska
Da si še jaz malo sposodim to temo :)

Verjetno bom Sony-ja A90 v dnevni menjal za večji TV 65" in me zelo mika tokrat Panasonic iz spodnje povezave in me zanima, če mogoče kdo ve kje bi se dalo to "čudo" videti v živo oz. kupiti?