OLED TV

bpfc

Majstr
12. sep 2008
1.866
59
63
na kok realno bi se mogla cena proti koncu leta spustit?

če je bila začetna 3599, trenutno pa 2599

Glede na to, da mu je cena že padla za cca 34%, računaj še na cca 10% , največ 15%, ampak kot je zapisal serviser Januarja-februarja.
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: Samo Izoliranc

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.504
9.233
113
kvaliteta in fičerji gredo pač exponentno gor.
za ceno se ne sekiram, ne dam preko 2 kilo za TV. že to je preveč.
 

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.720
-1.007
113
145 km SZ od Opatije
Tukaj se pa kar strinjam, vse kar je nad 2k€ je verjetno brezsmiselno.
Jaz imam Full Array LED 65 od Sonya. Pa je črna res črna, mogoče ne kot pri OLED, ampak moje oči vidijo črno sliko.
Nimam pa pojma, kaka je DEJANSKA dodana vrednost, če bi za TV dal npr. 4k€? Še zmeraj bi gledal enake programe, še zmeraj bi videl, da na POP TV in A kanalu ter na vseh ostalih (T2) predvajajo enake filme, enake serije ...
In ja, še vedno lahko pogledam film v full HD.

Ne bom kritiziral nikogar, vsak ima svoje mnenje. In mogoče bolj izostrene čute. Sam naprimer v studiu nisem slišal razlike med Marantzovim high-end ojačevalcem za cca. 3k€ in Gryphonom, kjer je samo kočna topnja stala 20k€. Ampak to ne pomeni, da je ni.

Smatram pač, da so ti proizvodi namenjeni populaciji, ki nima težav s financami (OK, "težav", ker vsekakor tudi "malce" nižji sloj dejansko nima težav s financami za normalno življenje - samo na pravi nivo se je treba spustit).
Podobno, kot če greš jest k Ani Roš za 250€ po osebi. Verjamem, da je dobro, ampak ni to namenjeno "raji". A še vedno je dovolj takih, ki si to lahko privošči.

Tako da, za vsakega na tem svetu se nekaj najde, samo če ima pošlihtano v glavi, do kod lahko gre.
 

televizor

Forumski Philips zastopnik
29. jul 2022
191
1
28
Kaj lepiš ta amaterski shootout..! Saj sem ti na drugem forumu lepo obrazložil kako in kaj.. Da še ne bom tukaj moral razlagat.. Saj ta je lepo napisal. Pa še kar nekaj podobnih komentarjev je napisanih.

Schade schade schade! Wirklich ein super Video, so stark vorbereitet, aber ich hoffe, das war nur das Review! Über die Ergebnisse und Vergleiche muss wirklich viel mehr geredet werden und auch mal eins-zwei Sachen zeigen!

Also wirklich, ich erwarte ein 40 min Video , wo ihr alles schön vergleicht!
 

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.780
2.670
113
Ja točno si ugotovil, Sony je na tem spisku predzadnji, Philips pa zadnji. Zato je noro, da kot je bilo zgoraj zapisano, da samo za Sonyjevo značko daš 1000-1500€, v primerjavi z LGejem.
Mah tej spiski oz testi so bolj tako tako. Dostikrat se koga preferira zaradi fininančnih uspodbud subjetivnega preferiranja neke znamke. Dejstvo je da so OLEDi vseh proizvajalcev iz zgornjega seznama top in povprečni uporabnik ne bo opazil razlike. Se pa strinjam da je neumnost plačevati "davek na značko" in bi jaz v večini primerov kupil LGja. Razen seveda če nebi dobil kak super deal za katerodrugo znamko.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen