OKvirji pa kar po starem

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.918
2.448
113
Američani so Kubance vozili v vojaško oporišče Guantanamo.

p.s. levičarji, svobodnjaki, komunisti, rdeči kar ne morejo brez Kočevja.
Nostalgija!
 

AndrejD

Guru
20. jul 2007
6.982
1.270
113
Problem je v pogledu na pravice in v zavedanju da ce hoces da je policija uspesna jo moras podpirat. To pomeni da ko nekoga nahoblajo ni za vsakim sankom debate kaj so narobe naredili pa kako bi morali drugace ampk da si reces - oni hoblajo da nam ni treba.

Mi smo drzava kje bi se vsak v vse vtaknil, vsak najbolje ve in je vsak drug mnenja da inspekcije se premalo delajo.

za cigane veljajo enaki zakoni kot za vse ostale. Kar pomeni da policija mladoletniku nic ne more.
Pomagalo bi samo da se postavi kamere, oblikuje enota ki se ukvarja z njimi in jim v pol leta nastepa tok kazenskih ovadb da gredo vsi v pripor.

ampak ne, mi po dolenjskem spremljamo maratone merjenja hitrosti. Ker prometna varnost je pac bibilija. Vmes se pa 20 motoristov samih spobije in zjebejo statistiko.

Sam da se ta mit o migrantih pa policistih razblinimo. Trenutno je taka kadrovska kriza da obstajajo patrulje kjer sta not rezervist in kandidat za policista.

pravosodna policija pa je ze povedala da ne ve kako bo varovala nov zapor na bizoviku ker nimajo nikogar za dat tja. In na razpis se jim javita 2 na leto.

zaradi inflacije in dviga standarda so te sluzbe spet postale nezanimive. Vsi bi vse snemali in te ocenjevali, domov pa jurja prneses. Pac folk to ne bi vec delal za ta denar
Pozabil si povedati kakšna je povprečna starost v slovenski policiji.
In koliko ljudi na leto se odloči za ta poklic.

Lahko poveš kaj se pričakuje v roku 5-6 let ?

To da je vse zavoženo na oblasti ni neka skrivnost. Mi je pa zanimivo gledati, kako se ljudje bojijo teh na oblasti...
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.371
5.664
113
22. avgust 2022
Vedno večje kadrovske težave v policiji, povprečna starost policista je lani znašala že 43,6 leta
44,4 trenutno
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.388
6.059
113
Očitno ni problema, če je treba plače navijat dohtarjem namesto vsem ostalim. Ne vem pa kje je je meja, ko bo tudi dohtarje strah.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

dask

Majstr
21. sep 2023
273
288
63
Nimam teh podatkov….kaj se pricakuje? Takih analiz in predikcij ne dela nihce

Pomoje jih dela vsaka resna firma.... pri nas vem, da jih. Če drugega ne, so podatki koristni za finančno planiranje (odpravnine ob upokojitvi) in planiranje zaposlovanja in usposabljanja strokovno bolj zahtevnega kadra.
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.388
6.059
113
Ravno danes sem bral, da bo vlada do jeseni uredila stvari :valjamse: To obljubljajo onim, ki jih nasilnež v šoli tepe. Županom JV Slovenije so obljubili, da bojo do decembra uredili zadeve. V obeh primerih je skupno to, da vlada laže in pri obljubah ne pove za december in jesen katerega leta se pravzaprav gre.
 

corsol

Guru
11. mar 2010
2.724
860
113
Očitno ni problema, če je treba plače navijat dohtarjem namesto vsem ostalim. Ne vem pa kje je je meja, ko bo tudi dohtarje strah.
Ha,...če smo mal zlobni.....dohtarjev ne bo nikdar strah ker se uspešno borijo za dobre pogoje, da jim zraven problematikov ne bo treba nikdar živet,posledično niti pošiljat otrok v problematične šole.
:evil:
To so problemi raje, višje kaste takih problemov nimajo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

jurek1973

Guru
3. sep 2007
3.975
894
113
Ravno danes sem bral, da bo vlada do jeseni uredila stvari :valjamse: To obljubljajo onim, ki jih nasilnež v šoli tepe. Županom JV Slovenije so obljubili, da bojo do decembra uredili zadeve. V obeh primerih je skupno to, da vlada laže in pri obljubah ne pove za december in jesen katerega leta se pravzaprav gre.
Ne zmišljuj si.
Rekli so do decembra 2023.
 

igiNo1

Guru
24. feb 2018
1.421
644
113
Ha,...če smo mal zlobni.....dohtarjev ne bo nikdar strah ker se uspešno borijo za dobre pogoje, da jim zraven problematikov ne bo treba nikdar živet,posledično niti pošiljat otrok v problematične šole.
:evil:
To so problemi raje, višje kaste takih problemov nimajo.
Zdravnike je že strah. Zbirajo podpise za spremembo zakona, da bi se napad na njih preganjal po uradni dolžnosti. hočejo status uradne osebe. Zaščiteni bi bili kot kočevski medvedi :)
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.790
2.570
113
1718919149431.jpeg