OKvirji pa kar po starem

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.393
5.677
113
Sicer ne vem, kaj tam lokalni domačini razmišljajo....

Samo da se to zgodi v našem okolišu, Štajerska, natančneje Prlekija...se lokalni domačini, očetje organiziramo in gremo sami naredimo red v to romsko vas.
Ne me je*at no!! Kako dolgo bodo ti cigani "hodili" po vas?!? vam pretepali otroke, zlorabljali punce, žene, vam kradli vse mogoče...a ste možje al niste?!?

Ima da se organizirate in da vas gre 200-300 v to vas in se naredi red...če že država ne zna narediti reda!
Čaki mal, država ima monopol na nasiljem in zagotavljanje reda , in potem se bodo spravili nate.
Že vidim Natašo po vzoru Drnovška, kako pride v to prleško vas in se objema z etničnimi.

Seskota so strpali v zapor, ker je ustanovil vardo, ampak tile zbiralci barvnih kovin imajo več orožja kot cela vojska in policija ter jim je zakonodaja španska vas - poznajo vse pravice in nobenem dolžnosti, praktično vzporedna družba.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.999
9.684
113
največ kar je, da se policija še potem stran obrne, ko se bo šlo posameznike linčat, ko bodo zadeve pač eskalirale.
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.393
5.677
113


"Kot je povedala ravnateljica Anja Zevnik, prisotna pomočnica za delo z romskimi učenci, tega ni mogla preprečiti, čeprav je poskušala. Romskega učenca so potem s težavo odstranili. Ravnateljica je poklicala reševalce in policijo, poškodovanega učenca so v šoli oskrbeli in bili z njim do prihoda reševalcev, ki so fanta z močno poškodovano glavo odpeljali v brežiški urgentni center. Po ravnateljičinih besedah je fantova poškodba zelo resna."

"Rom se je pozneje še dvema spremljevalcema vrnil, najprej na avtobusno postajo, od koder je odšel proti šoli, kjer je ravnateljici grozil."


"Starši si ne upajo več pustiti otroke v šolo, pravi ravnateljica, ki poudarja, da sama ne more zagotoviti popolne varnosti. >Dolgo časa smo govorili, saj je varno, nič ne bo. Danes si tega ne upam trditi, je na včerajšnji seji občinskega sveta v Brežicah rekla ravnateljica, ki tudi pravi: >>Prosila sem policiste, da jutri pridejo pred šolo. Bojim se. Učenci se bojijo in starši se bojijo."
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.999
9.684
113
to morajo lokalci sami rešit, druge ni...

pri nas je ene 5 fotrov tudi vsaj za zdaj dopovedali, povratniku, ugrabitelju, zalezovalcu in posiljevalcu šušiju šiptarušu mušiju, da če bo samo govorica, da se kaj dogaja v bodoče, bo sprve invalid, ne glede na ostale posledice. Policija bo stran pogledala. Trenutno so nemočni, možakarja pač ne morejo nadzirat 24/7

Zaenkrat je mir. Se mi zdi. Bom malo povprašal, kaj se dogaja na tej sceni.
 

Mr_Wolf

Guru
8. jan 2008
3.131
3.473
113
Linert.jpg
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.999
9.684
113
a se je kaj javla in pokomentirala?

zakaj pa je sploh prišlo do napada? je slovenček ciganu utrujal?
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: BuDi

Valhalla

Guru
17. dec 2007
4.187
881
113
15 letni fant je iznakažen, cigo ga je hotel ubit. Tožit ga ne bo mogel. Pa še stvar male vasi. To ni kar tako. Jaz sem kot 16 letnik imel probleme s čefurji v Kranju. Za prazen nič. Enkrat smo se na busu zmenili. Vsi so mi dali mir pol, jaz pa iz hiše nisem mogel kakšen teden.
 

kajpace

Guru
6. nov 2018
5.267
3.299
113
- za tvojim hrbtom...
hmpg.net
15 letni fant je iznakažen, cigo ga je hotel ubit. Tožit ga ne bo mogel. Pa še stvar male vasi. To ni kar tako. Jaz sem kot 16 letnik imel probleme s čefurji v Kranju. Za prazen nič. Enkrat smo se na busu zmenili. Vsi so mi dali mir pol, jaz pa iz hiše nisem mogel kakšen teden.
Mene pa nekaj zanima - a je napadeni bil edini takrat v razredu? Zakaj ga ostali niso, saj vemo kaj... A so vsi samo gledali in navijali? Tudi njih bi bilo treba...
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.999
9.684
113
piše da ga ni šlo umirit, očitno je bil podvijan, gensko že.

To samo s kolom rešiš in efekt presenečenje, da resetiraš mali možgan. Pa mogoče luč ugasneš v glavi , za trenutek vsaj. Podobno kot če te nek pes napade...ni pol mencanja, kaj naredit.
 

kajpace

Guru
6. nov 2018
5.267
3.299
113
- za tvojim hrbtom...
hmpg.net
piše da ga ni šlo umirit, očitno je bil podvijan, gensko že.

To samo s kolom rešiš in efekt presenečenje, da resetiraš mali možgan. Pa mogoče luč ugasneš v glavi , za trenutek vsaj. Podobno kot če te nek pes napade...ni pol mencanja, kaj naredit.
Čakaj, v učilnici so stoli - klepneš ga z enim in pade, pa je... Lahko bi ga tudi punca, stol je stol...
Zgleda pa, da je bila cela učilnica pre*rana, pa niso naredili nič, da bi mu pomagali...
Hura za take sošolce....
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.999
9.684
113
ja, sam okolica ne sme zamrznit.
Sej veš kaj imamo.
eni odreagirajo, drugi zmrznejo, tretji zbežijo. četrte opcije ni.
Kater si ti?
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N