OKvirji pa kar po starem

Kaj pa pričakujete od Felde? Ga poznam in sem fasciniran, do kam je preguzil.

v bistvu je žal to res. nedolgo nazaj se je zgodil samomor učenke v nekem drugem kraju prav tako zaradi medvrstniškega nasilja. Je pa zanimivo kako o teh zadevah vedo tam na Gregorčičevi, samo rezultatov nekako ni. Pa bognedaj predlagat da bi se zadeve začele reševati na kak "malo bolj konkreten način"
 

disc

Majstr
4. feb 2011
2.368
468
83
Jih je pa zmotilo, da se je pri omenjenem incidentu navajalo, da je nasilni učenec Rom. "Pri obravnavi medvrstniškega nasilja se moramo izogibati izpostavljanju etnične pripadnosti vključenih v nasilni dogodek, četudi je v tem primeru občina izpostavila romsko problematiko. V tem kontekstu sporočamo, da je ministrstvo za vzgojo in izobraževanje član medresorske delovne skupine za obravnavo romske problematike, v okviru katere smo na medresorski ravni pripravili predlog ukrepov, ki ga bomo temeljito obravnavali na naslednji seji," so zapisali.

Najboljš, da se opravičimo revčku in mu plačamo odškodnino, ker so izpostavili njegovo poreklo.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.213
5.528
113
Prilagoditev neprilagojencu, toleriranje netolerantneža, aktualno od cca.2015 dalje. :cheer:
No ja.....tudi v 90s....

Ko smo se s čefurji mlatli tedensko....psihologinja...ja pa naj gre vaš sin po kakšni drugi poti domov...

:rolleyes: al pa če raj zrihtaš da bosta max 2....pa bo problem rešen v enem tednu....ne da mi pojedinci bežijo trćečim korakom ko me zagledajo :evil:
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.213
5.528
113
.Pri ostalih je treba palico uporabit. In za cigote najboljša palica je zamrznitev sociale.
Sem cca leto nazaj odprl namensko temo ko so župani občin z tozadevno problematiko predlagali take kaznovalne ukrepe...

....pa so tipični social levičarji tukaj prec *kal na to temo da kaj se gremo...

Po spominu... jonny77 ....pa naš dušebrižnik mistique pa še drugi....
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.213
5.528
113
Recimo...

 

javr

Guru
6. dec 2011
1.682
1.094
113
Župan Ivan Molan pravi, da ne gre za osamljen incident in da ima občutek, da Policija romskega nasilja ne obvladuje več.
krivda policije je da nikoli naravnost ne pove za kaj gre. Če ima nekdo 60 prijav sodniku za prekrške in še kar vozi - a je to po krivdi policije? Je, če so 60 prijav spisali tako da jih je tožilec/sodnik moral zavreči preden se je postopek sploh začel, drugače pa ne
 

B81

22. jul 2007
35.056
9.321
113
v bistvu je žal to res. nedolgo nazaj se je zgodil samomor učenke v nekem drugem kraju prav tako zaradi medvrstniškega nasilja. Je pa zanimivo kako o teh zadevah vedo tam na Gregorčičevi, samo rezultatov nekako ni. Pa bognedaj predlagat da bi se zadeve začele reševati na kak "malo bolj konkreten način"
V solah vladata bosna in albanija, tak je to, ko med mirne ljudi pridejo divjaki.
 

jonny77

Guru
16. sep 2007
10.912
2.357
113
Pomurje
Sem cca leto nazaj odprl namensko temo ko so župani občin z tozadevno problematiko predlagali take kaznovalne ukrepe...

....pa so tipični social levičarji tukaj prec *kal na to temo da kaj se gremo...

Po spominu... jonny77 ....pa naš dušebrižnik mistique pa še drugi....
Res dvomim, da sem cigote zagovarjal. Pobil, hiše podrl itd, pa jih res ne bi, ker vem, da bo potem par 10km vstran čez čas isti problem.

Katastrofalno napako je naredil Janez. Od takrat naprej je sranje.