Okrvavljen Trump - Varnostni incident na zborovanju

B81

22. jul 2007
35.595
9.664
113
Do na nekdo nima dlake na jeziku se ne pomen nič. To je najlažje. Sploh pri tokih bedarijah.
Vance je pa še hujši. Bolj govori več bedarij izusti. Kak neki ne najbolj inteligenten jock.
Daj te nekaj primerov...vance tud meni ni lih vsec, sem ga samo primerjal s kokamalinim izbrancem.

Pojem brez dlake na jeziku ni kar tako.

Rep lahko tako govorijo, dem pa pac ne, ker delajo prehude stvari, zacensi z woke politiko, ki tam dirigira vse.
 

delavec44

Guru
17. dec 2012
1.974
1.246
113
Nevem kaj je tako strašnega pri Woke politiki. Kdo res tako trpi zaradi tega?

Sposoben kader, ki ne dobi mesta na fakulteti/službi, ker so tja "morali" vzeti enega po kvoti.

Svoboda govora.

Normalni ljudje, ki so proti temu in so neprimerno glasni izgubljajo službe, kariere, sponzorje itd. Da ne govorimo po krivo obtoženih v me2, pa čeprav jih na koncu sodišče oprosti.

IQ, ko spremljaš kaj delajo...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Morgoth

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.023
14.929
113
Na zavajanje in pohabljanje otrok se tudi ne sme pozabit. Le-ti so imho ene največjih žrtev retardirane in samouničevalne woke miselnosti.
 
  • Všeč mi je
Reactions: delavec44 in B81

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.902
1.352
113
42
Namesto da bi se čudil Trump/Vance cringe govorom. Kak 10 let stari otroci. Kamala je neumna. Walz laže. Naj raje pogledajo sebe pa povejo kaj so oni lepega naredil. Majkemi da bi govor za Trumpa lahko pisal otrok