Okolju prijazni avtomobili

Jabe

Guru
1. okt 2007
13.561
6.296
113
Niso na alterju ali v JS... Kmalu pa zadaj ostajajo res samo Alterasi. Bolj "pametni", bolj preslišani in spregledani, je nekako sporočilo...
 
  • Haha
Reactions: Najbolji

dask

Majstr
21. sep 2023
438
483
63
Ampak do zdaj se ni, pa statistika pravi, da je sla povprecna plača 35% gor. Komu pol?
Kakšen procent je minimalcev? Že to doprinese kar veliko v ta dvig. V firmah so seveda potem moral dvignit tudi drugim, nikakor pa ne tak procent, ko minimalcem, cela lestvica se v skoraj nobenem podjetju ni dvignila toliko, samo stisnila so se plačna razmerja. To je dodatno za v statistiko. Potem imaš določen procent z velikimi dvigi, pa dohtarje in podobno, pa se nabere. Ampak kar na počez se pa niso dvignile plače za toliko, sori. To je ista zgodba kot s segedinom. Ti ješ zelje, jaz meso, skupaj pa jeva segedin.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
13.561
6.296
113
Hja ne vem... Prej so vsi jamral, da niso v tej skupini...

No, jaz vsekakor nisem. Tako kot gre meni letos zanič, mi že dolgo ni šlo. Sem taka s'rota, kot še nisem bila v življenju... Uradno, prej sem nekaj davkov celo placevala na normirancu, zdej k pa pedantno belezim in spremljam stroske, kot je mati drzava zahtevala, sem pa drugo leto na minimalcu. Najslabsa sezona ever, še na zavodu za zaposlovanju so mi dali nadomestilo visje od minimalca...
 
  • Žalosti me
Reactions: darjan