Okolju prijazni avtomobili

MrDaco

Guru
11. sep 2007
11.426
5.591
113
Se en, k mu je VAG grupa oprala mozgane in misl da se bo pol evrope podrl, če oni nebojo mogl delat svojih polizdelkov...
Vem da nas VAG in cela industrija guli do onemoglosti. Samo da še vedno ne veš, da kitajsko avtoindustrijo Kitajska vlada financira in s tem dumpingira Evropske proizvajalce, ti pač ne morem pomagat. Ko/če bodo kitajci dotolkli evropsko industrijo, pride čas streznitve. Za vse nas (tudi za tebe). Potem bodo tudi naenkrat imeli kitajski avti normalno ceno in to je od 30k navzgor začenši z malimi jajčki.

Samo poglej koliko EV podjetij je zraslo na datum ko je Ursula razglasila 2035 kot skrajni datum za prehod na EV. Potem ti bo vse jasno, kaj Kitajec dela. In po tvoji neumnosti in tebi podobnih bo svetu postal gospodar kitajec. Če ti je to tvoja želja, potem ti ni pomoči.
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.455
986
113
Ja pa kaj? Kasne svinjarije pa ta isti nas dragi zahod pocne / je pocel po svetu? Imamo se za nekaj vec v bistvu smo pa gnili in kitajci nas bojo scat pelal. Oni isto govorijo za nas kot ti zdaj za njih. S tem da ocitno nekaj bolje delajo od nas, ce nas bojo tako scat peljal kot pravis. Delat (vec in bolj efektivno, predvsem pa ceneje) bo treba, ne pa po forumih viset / pametovat. Samo to pa ne bi, je lazje s prstom na kitajce kazat. Naj bo gospodar sveta, saj si zasluzi. Mi si gotovo ne. Bo pa zate enako kot do sedaj, ker si navaden kmet na sahovnici. En te bo pac gulu. Nas ali kitajc, nepomembno. Oguljen bos, brez skrbi.
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
11.426
5.591
113
Drzno razmišljanje.

Nekaj poznanih dejstev o Kitajski:

1. Življenje človeka jim je vredno : nič
2. Okolje jim je vredno: nič
3. Demokracija: kaj je to?
4. Delavske pravice, svoboščina, sindikati: kaj je to?
5. Svoboda govora: kaj je že to?

Pač vse kar vidite je poceni pleh. Da vam bo razpadel po treh letih niti ni toliko pomembno, a ne.

Pa bodi srečen, da lahko (še) tipkamo po Alterju. Lahko pa se preseliš tja in delaš od mraka do teme, da boš... eh ne, ti neboš... partija bo vesela.
 
  • Všeč mi je
  • Objave ne odobravam
Reactions: NekdoK in fonza12

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.470
1.031
113
Titograd
V bistvu je vseeno lahko samo zelo nepoučenemu. Če jaz tukaj rečem da je Janša idiot, se ne zgodi nič, pač še eden od najmanj 100ih ki je danes to zapisal nekje na netu. Če pa kaj rečem čez kogarkoli v partiji na Weiboju, pa mam čez manj kot uro policijo na vratih, sledi najmanj zaslišanje in pripor. Kupiti moram itak ev avto, tak je dekret partije.

Tako da, ko voli, nek se seli.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.492
6.829
113
EU pa zeli nekaj naredit za okolje in se delate norca in kontrirate? Imeli bi oba svetova ne, oz kaj iz katerega paše komi
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.455
986
113
Dej dej, dejansko pojma nimas o cem pises. Nekje si pobral te floskule in juhu, dajmo bit pametni. Mal vec reda je tam, to je vse. Za razliko od tu, ko bi samo lapal pa izpadal pametni. Kdo bo pa delal? Ja kitajc ne? Mi bi pa pametoval pa sefe spilal? Ne gre in ne bo vec slo tako. Treba se bo spustit z oblakov.
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
11.426
5.591
113
Najbolji, da si boš znal predstavaljat:

1726239818604.png


Malo več reda, ja... nehaj nas v smeh spravljat.
 
  • Všeč mi je
Reactions: NekdoK

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.470
1.031
113
Titograd
Pa saj imaš tudi pri nas že kitajske delodajalce, TAM recimo, pa malo povprasaj delavce kako je delati za kitajca... naši delodajalci so skavtski tabor za rumene, kolikor so mi povedali ti ki jih poznam.


Red je za vse, ki niso v partiji. Za izbrane pa reda ni...
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.455
986
113
Jaz se smejim tvojim umotvorom. Ni mi pa situacijo čisto nič smešna. In kam pes taco moli smo nekateri vedeli že pred 15 leti, ko smo kupovali ovitke za en evro.

Normalno. Vse jasno, vse prognozirano, skratka "Alter at its best". Zacni se plesat, mogoce bo pol bolsa situacija. Ker kaj dosti vec tako ne mores. Pa daj mi zdaj povej kako bo cez 15 let, ce si ze takrat vedel kako bo danes. Meni se ne sanja, lahko zaupas?
 

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.439
1.180
113
Drzno razmišljanje.

Nekaj poznanih dejstev o Kitajski:

1. Življenje človeka jim je vredno : nič
2. Okolje jim je vredno: nič
3. Demokracija: kaj je to?
4. Delavske pravice, svoboščina, sindikati: kaj je to?
5. Svoboda govora: kaj je že to?

Pač vse kar vidite je poceni pleh. Da vam bo razpadel po treh letih niti ni toliko pomembno, a ne.

Pa bodi srečen, da lahko (še) tipkamo po Alterju. Lahko pa se preseliš tja in delaš od mraka do teme, da boš... eh ne, ti neboš... partija bo vesela.
Kak po treh letih če pa ima 7 let garancije na vse?
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.455
986
113
Ce bo boljsi kot kar vozim sedaj, sploh ni problem, niti najmanjsi. No in ce se jaz malo poslogam pa napovedujem, da bova v temu primeru oba vozila kitajca.
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.931
3.853
113
Tak ko xiaomi telefon, začetek max 400€ danes gre že na 2000€.

No bomo videli kaj bo, naši dobavitelji volkswagenu bodo mogoče lahko dobavljali kitajcem v Evropske tovarne.
Za Volkswagen pa bomo videli kaj bo, upam da se ne ponovi Nokia!!, Telefunken, Loeve Saba, Blaupunkt.....