Okolju prijazni avtomobili

dask

Majstr
21. sep 2023
402
434
63


Ko bo pa zima pa stojijo ali kaj??
Ne, to je en od nategov. Tudi naša firma, z računom za elektriko ca. 65.000 eur mesečno, se trudi zmanjšat izpuste, ampak zahteve so postale takšne, da je najenostavnejša rešitev nakup "zelene" elektrike. Se pravi, plačaš več, dobivaš pa stalno, dan in noč, poleti in pozimi, "zeleno" energijo. S tem imaš pokrito vse, da se lahko hvališ, da si brezogljičen. Totalen bullshit, ki mu verjamejo samo idioti.
 

jezek

Guru
24. jul 2008
3.200
1.344
113
Sažetak? Verjetno ne mislis da bo alteraš gledal 1 uro nekega grdega aziata pa neko potapljanje ladjic desno na ekranu?
 

NekdoK

Guru
17. jun 2008
4.083
711
113
EU
Mal sem pogledal in očitno lahko 250 km/h goniš kar dosti časa, preden se baterija preveč segreje. Skratka to dela.
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.943
1.841
113
Ne, to je en od nategov. Tudi naša firma, z računom za elektriko ca. 65.000 eur mesečno, se trudi zmanjšat izpuste, ampak zahteve so postale takšne, da je najenostavnejša rešitev nakup "zelene" elektrike. Se pravi, plačaš več, dobivaš pa stalno, dan in noč, poleti in pozimi, "zeleno" energijo. S tem imaš pokrito vse, da se lahko hvališ, da si brezogljičen. Totalen bullshit, ki mu verjamejo samo idioti.

Isti idiotizem meni pošilja geni-i vsak mesec z računom. Koliko % mojega štroma je bilo od kot.
To sem dobil za januar

1000035912.png


Moraš res bit ultra retardiran (hojnik&darjan style) da to verjameš
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.608
6.863
113
Jaz ugibam, da je Steve troll EV scene. Druge razlage ne more biti...

tako da bypass pa bo vse ok.
 

NekdoK

Guru
17. jun 2008
4.083
711
113
EU
Men sploh ni jasn, kaj mislijo s tem 100% na sončno? Kaj a ponoč jo shranjujejo v baterijah in mi jo lifrajo? Majo direkt linijo na drug konc sveta, kjer je še sonce?
 

hojnikb

Majstr
23. avg 2020
978
250
63
Men sploh ni jasn, kaj mislijo s tem 100% na sončno? Kaj a ponoč jo shranjujejo v baterijah in mi jo lifrajo? Majo direkt linijo na drug konc sveta, kjer je še sonce?
The stupidity with some people...

Tle se gre samo in zgolj za to, koliksen del zakupljene energije distributerja je blo od kod...

Ti plačas dodatek pri poloznici, s tem se pa distributer zaveze, da bo tvoje kWh, ki jih bos porabu, odkupo iz solarja...

Gre se samo za borzo oz. trg, ne kod kod dejansko pridejo elektroni za tvojo hiso. Od kod dejansko pridejo elektroni, itk nimas nobenga vpliva. Niti ti, niti distributer.

Podobn hec kot CO2 offset.