Odpoklic živil

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.291
2.273
113
1700128577496.png
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.337
5.371
113
Ne samo vega... Okrasen s superlativi tipa bio, eko, ročno, domače, z ljubeznijo ipd
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

Vadim

Guru
2. jul 2020
3.962
5.155
113
Lahko je že v surovini ali pa med proizvodnjo pade kaj v odprti transportni voziček. En košček je dovolj, da se odpoklice celo serijo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: visek_izobrazbe

Andrejane

Zelenc'
28. jan 2023
5
3
3
Embalaža je iz stekla. V procesu pride do razbitja, če ne odstranijo vse v območju v katerem letijo delci stekla lahko dobite takšno peso z delci stekla.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Gavran

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.005
5.719
113
blizu močvirne prestolnice
Zato pa sprašujem. Se pravi v proizvodnji vejo pa nočejo tisti 100 kosov odstraniti rajši razkirajo pa potem dobijo nazaj recmo 10000 kozarcev. Itak jih verjetno prepakirajo in potem je vse ok do naslednjega pregleda.
 
Zato pa sprašujem. Se pravi v proizvodnji vejo pa nočejo tisti 100 kosov odstraniti rajši razkirajo pa potem dobijo nazaj recmo 10000 kozarcev. Itak jih verjetno prepakirajo in potem je vse ok do naslednjega pregleda.

potrebno je vedeti kjein kdaj je steklo vstopilo v proizvodnji proces. Če si zraven k npr. nek kozarc poči, poči žarnica (recimo tista prosti mrčesu) se to da umakniti in si na tistih 100 kosih, ki jih omenjaš. Če se t zgodi in tega ne vidiš, gre lahko cela serija stran. Če to vidijo kupci sledi odpoklic, odškodnine itd

PS tudi kaki kupci včasih kaj not vtaknejo (doma se razume) pa prijavijo da so dobili to pa to (od stekla naprej) v izdelku in upajo na kako odškodnino
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.221
4.700
113
Serija je čisto lahko velika tudi 10.000+ kozarcev. Vsekakor ni velika samo 100, ker te pese najbrž ne vlaga en vrtičkar doma.
Serija je tisto, kar se proizvaja pod enakimi pogoji. Steklo je lahko bilo že na kamionu, ki je pripeljal rdečo peso in postopki pranja niso tega v celoti odstranili. Lahko bi se celo zgodilo, da je nekdo s ceste na njivo, kjer je pesa rasla, odvrgel steklenico, ta se je razbila in dve pesi sta zrasli tako, da sta imeli steklo v sebi. Veliko rastlin zna zrasti okrog tujka. Čisto dovolj za veliko sranje. Precej verjetneje je sicer, da je do problema prišlo nekje v predelavi in bodisi sploh niso vedeli (zlobni zaposleni vrže steklo notri) ali se niso zavedali, kam vse so se delci lahko prestavili. Če denimo sesuješ eno paleto kozarcev na viličarju, lahko steklo leti precej dale in se tudi malce poleti.