Obvestilo staršem o možnem streljanju na SLO OŠ

2. okt 2007
3.739
2.195
113
Ni nujno, lahko je en normalnih, ki je kaznoval sina, ker je ta naprimer namlatil sosolca za brezveze. Kaj pa zdaj?
poanta, da ni ata prišel dat okoli kepe svojemu sinu, ampak sošolcu od sina, ki je maltretiral njegovega sončka. slučajno, nakjlučje, je ta, ki je maltretiral Rom. Ker institucije niso naredile svojega dela, je pač ata to sam uredil, čeprav bo sam najbolj nehabl, bolj kot tisti, ki so krivi. Na koncu še lahko pride socialno, pa reče, da otroka vzamejo....
 

delavec44

Guru
17. dec 2012
2.092
1.389
113
A kar otroka vzamejo? Nima še mame in ostalih sorodnikov? Enega klofneš in pride CSD ter vzame otroka. :D

Še tam kjer bi jih res morali vzeti traja postopek več let. Ali pa sploh ne.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hondi

B81

22. jul 2007
36.122
9.998
113
poanta, da ni ata prišel dat okoli kepe svojemu sinu, ampak sošolcu od sina, ki je maltretiral njegovega sončka. slučajno, nakjlučje, je ta, ki je maltretiral Rom. Ker institucije niso naredile svojega dela, je pač ata to sam uredil, čeprav bo sam najbolj nehabl, bolj kot tisti, ki so krivi. Na koncu še lahko pride socialno, pa reče, da otroka vzamejo....
Uh se je zajebal zdaj... bemti sem mislil, da je svojega, se mi ni zdelo m9zno, da bi nekdo prisel v solo drugega otroka okoli kepe...
 
  • Všeč mi je
  • Haha
Reactions: msenjur in aljoman

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.648
5.821
113
poanta, da ni ata prišel dat okoli kepe svojemu sinu, ampak sošolcu od sina, ki je maltretiral njegovega sončka. slučajno, nakjlučje, je ta, ki je maltretiral Rom. Ker institucije niso naredile svojega dela, je pač ata to sam uredil, čeprav bo sam najbolj nehabl, bolj kot tisti, ki so krivi. Na koncu še lahko pride socialno, pa reče, da otroka vzamejo....
Oni cigo nasilnež iz oš velika dolina še ni dobil obiska ??

Če ne bodo ciganov spametovali bo tega čedalje več.

In ne, oni so žrtve kvečjemu lastnih staršev, ki jih učijo svoje prakse ter nedelovanju državnih organov, ki bi morali take otroke odvzeti in dati v rejo nekomu bolj normalemu.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

ribicija

Guru
4. sep 2007
2.370
1.381
113
poanta, da ni ata prišel dat okoli kepe svojemu sinu, ampak sošolcu od sina, ki je maltretiral njegovega sončka. slučajno, nakjlučje, je ta, ki je maltretiral Rom. Ker institucije niso naredile svojega dela, je pač ata to sam uredil, čeprav bo sam najbolj nehabl, bolj kot tisti, ki so krivi. Na koncu še lahko pride socialno, pa reče, da otroka vzamejo....
Upam, da bo atko dobil primerno kazen. Rom ali ne rom, nima kaj odrasli v soli obracunavat z otroki. Za to so drugi postopki, ne pa da se otroka tepe.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.279
15.208
113
To ni mišljeno kot obramba očeta, ki se mu je utrgalo ampak, če bi ti drugi postopki delovali oz. bi se v primeru nedelovanja teh drugih postopkov našlo druge rešitve (in to dejanske REŠITVE problema), do tega obračuna ne bi prišlo. Ja, tak odziv odrasle osebe ni pravilen, je pa popolnoma pričakovan (da ne rečem tudi za razumet) v kolikor vse ostalo odpove.
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.648
5.821
113
Jaz takim pravim naravovarstveniki iz 5 nadstropja.


Kavč teoretiki, ki grenijo življenje vsem drugim.