Obvestilo staršem o možnem streljanju na SLO OŠ

2. okt 2007
3.737
2.189
113
Ni nujno, lahko je en normalnih, ki je kaznoval sina, ker je ta naprimer namlatil sosolca za brezveze. Kaj pa zdaj?
poanta, da ni ata prišel dat okoli kepe svojemu sinu, ampak sošolcu od sina, ki je maltretiral njegovega sončka. slučajno, nakjlučje, je ta, ki je maltretiral Rom. Ker institucije niso naredile svojega dela, je pač ata to sam uredil, čeprav bo sam najbolj nehabl, bolj kot tisti, ki so krivi. Na koncu še lahko pride socialno, pa reče, da otroka vzamejo....
 

delavec44

Guru
17. dec 2012
2.091
1.386
113
A kar otroka vzamejo? Nima še mame in ostalih sorodnikov? Enega klofneš in pride CSD ter vzame otroka. :D

Še tam kjer bi jih res morali vzeti traja postopek več let. Ali pa sploh ne.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hondi

B81

22. jul 2007
36.120
10.000
113
poanta, da ni ata prišel dat okoli kepe svojemu sinu, ampak sošolcu od sina, ki je maltretiral njegovega sončka. slučajno, nakjlučje, je ta, ki je maltretiral Rom. Ker institucije niso naredile svojega dela, je pač ata to sam uredil, čeprav bo sam najbolj nehabl, bolj kot tisti, ki so krivi. Na koncu še lahko pride socialno, pa reče, da otroka vzamejo....
Uh se je zajebal zdaj... bemti sem mislil, da je svojega, se mi ni zdelo m9zno, da bi nekdo prisel v solo drugega otroka okoli kepe...
 
  • Všeč mi je
  • Haha
Reactions: msenjur in aljoman