Obstaja kakšen gadget za Facebook chat?

EmptyHead

Pripravnik
15. apr 2013
889
1
18
Včeraj je Microsoft ukinil serverje oz. delovanje MSN Messingerja, zdaj pa mi nonstop teži za nadgradnjo v Skype, katerega pa nočem uporabljati.

MSN je bil odličen za Facebook. Niti enkrat nisi rabil iti na Facebook, da bi klepetal s prijatelji, ampak sem to opravljal kot nekoč - preko MSNja. Bil je enostaven za uporabo, pa še skoraj nič prostora ni zasedel v mirovanju. Sem ga imel tako na desni strani postavljenega, in je kazalo samo online prijatelje, kakšne 7cm je samo zasedlo okno ...
Sem probal Skype, kot je težil, da morem nadgraditi MSN v Skype, pa je živa katastrofa. (Trenutno) 20 prijateljev online na FBju, a skype pa mi jih kaže samo 8. Živi polom proti MSNju. Da o zasedenosti zaslona niti ne omenjam, najmanj pol zaslona ... Sem ga takoj dol izbrisal.

Nekaj sem iskal zdaj po Googlu, pa nisem ničesar pametnega našel. Namreč, za mobilne telefone obstaja polno verzij aplikacij za Facebook chat. Kako je kaj s tem za PC gadgete? Rabil bi nekaj v smisu samo FB Chat, da bi mi ob strani v gadgetu kazalo online prijatelje, in da bi se lahko pogovarjal z njimi preko tega.

Če kdo ve za kaj takšnega, bi bil zelo vesel, ker Facebooka ne maram in ne hodim rad gor. Imam ga samo zaradi prijateljev oz. da se lahko kdaj pogovarjam s prijatelji.
Uporabljam pa win 7.
 

EmptyHead

Pripravnik
15. apr 2013
889
1
18
Titov, najlepša ti dala!
smile-1.gif


Proteus, probal sem oba, vendar mi je prvi bolj všeč. Vseeno, hvala.
 

jolko

Fizikalc
17. maj 2010
3.164
1
36
Citat:
Uporabnik EmptyHead pravi:
Včeraj je Microsoft ukinil serverje oz. delovanje MSN Messingerja, zdaj pa mi nonstop teži za nadgradnjo v Skype, katerega pa nočem uporabljati.
Sem se pravkar na MSN prijavil in lepo dela (menil se nisem, ker je samo en kontakt aktiven, pa je to neki bežni znanec, kateremu ne bi brezveze težil).

Uporabljam Pidgin na Windows.
Baje podpira tudi Facebook chat direktno.... nisem probal.
 

EmptyHead

Pripravnik
15. apr 2013
889
1
18
Saj tak nobenega več nisem imel na MSNju, ker MSNja več nihče od mojih prijateljev ni uporabljal, samo toliko sem ga imel, ker sem že od nekdaj bil zadovoljen z njim in je enostaven za uporabo ... Skratka, uporabljal sem ga samo zaradi Facebooka, da mi ni nikoli trebalo gor iti.