Number26 banka končno na voljo v Sloveniji

Mr_NO

Majstr
18. avg 2007
1.361
245
63
Notice
Google Pay is only available in Austria, Belgium, Denmark, Estonia, Finland, France, Germany, Greece, Ireland, Italy, Latvia, Lithuania, the Netherlands, Norway, Poland, Portugal, Slovakia, Spain, Switzerland and Sweden.
 

sousis

Guru
16. nov 2019
1.555
1.037
113
Lahko. Limit.
Meni je limit sicer fascinantna pojava - zakaj bi dovolil sebi (ali komu z dostopom do tvojega računa), da zapraviš več kot imaš? Tega ne uporabljam niti na slovenskih bančnih računih, še posebej, če mi to hočejo zaračunat. N26 pa itak nima dovoljenega minusa, kolikor imaš, toliko zapraviš. Če nimaš, ne zapravljaš.

(Za večje izdatke ala nepremičnina mi je jasno, da brez kredita za normalnega človeka ne gre. Ampak tam orenk premisliš koliko boš zapravil in koliko boš moral potem vrnit.)
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
13.165
5.989
113
Oh... Svoj cajt, ko sem varcevala, sem bila nastelana na -200. Saj si cikal na nulo, ampak ce je bilo pa treba se enkrat po fasngo pa nic hudega. Obresti so bile nikakve napram slabsi efektivnosti sparanja, ce bi hodila na varcevalnega iskat, vsakic ko sem prevec na zacetku tja dala.

Se prej, ko sem bila študentka, se pa spomnim, da sem imela na vsaki banki pri nas odprt racun, ki je imela limit. Ene 4 so bile, ce se prav spomnim. Pa je bilo za 40000SIT. Za to si pa ze kar nekaj dobil takrat... Pa sem kaj videla, hotla imeti, najprej kupila, pa pol sele zasluzila.

Jaz sem bila vedno top stranka za banke, dokler mi niso na žulj stopile. Zdaj pa, kot beres v tej in drugih temah lahko, sem se vedno enako neracionalna, samo v kontra smeri. Zdaj, ko je denarja dovolj, jim ga pa ne dam, trosim pa sicer ne veliko casa, ampak kar nekaj volje, kot da imam te v izobilju, kot je bilo leta nazaj z denarjem. Saj ne vem, ce nisem jaz vedno tista, ki kratke ne potegne... :confused: proti bankam ne mors zmagat...


Kar se krede tiče... Sem si rekla, da bom vse kupila od sedaj naprej z denarjem, da krede mi ni treba vec. Ma, res mi je ni treba, ampak pol pa gledas kredo ekosklada za 2,8% fix in si mislim, ja valda bom kredo vzela, spet ena, ki jo bo inflacija pojedla, denar pa raje imam drugje, kjer presega teh 2,8% in ni treba biti neki financni mastermind - to ze depozit naredi, kaj sele kaj drugega.
 

urby20

Majstr
14. jul 2010
3.086
343
83
Goriska
Se ena cvetka…

Torej vceraj sem dobil celoten refund od n26, danes pa se direktno od United airlines.

Tole bodo verjetno sami trgali nazaj?