nujno prosim za pomoc :(

mato98

Zelenc'
3. maj 2015
10
0
1
Canasten sem uporablaj ze kot samega, in pa tudi v kombinaciji drugih zdravil. Je pa za glivice ?
konkretno spremenite navede prehranjevanja ? kaj bi naj to pomenilo ? Riboflavin naj kupim ali naj jem zivila ki vsebujejo večjo vrednost tega?

Hvala
smile-1.gif
 

retro

Fizikalc
18. dec 2011
6.291
23
38
Murska republika
Žvale -angulus infectiosus oris je okužba razpoke, ki nastane, ko se razpoka v ustnem kotu vname zaradi prisotnosti bakterij. Canasten...
-- z vnosom hrane, bogate z vitamini B
ali pa si kupiš kapsule z tem vitaminom-.Riboflavin.
 

philips

Guru
Osebje foruma
Administrator
17. avg 2007
9.775
628
113
Citat:
Uporabnik retro pravi:
Žvale -angulus infectiosus oris je okužba razpoke, ki nastane, ko se razpoka v ustnem kotu vname zaradi prisotnosti bakterij. Canasten...
-- z vnosom hrane, bogate z vitamini B
ali pa si kupiš kapsule z tem vitaminom-.Riboflavin.

Canesten je za glivice, za bakterije so antibiotiki. Ali pa Bepanthen, ki ubije vse
grin1.gif
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Probaj z Blistex kremo za ustnice, tisto v tubici, malo zapeče ko namažeš, meni vedno pomiri razdražene ustnice.
 

mato98

Zelenc'
3. maj 2015
10
0
1
Verjami ali ne, tudi stem sem ze mazal... Rad bi odpravil vzrok ali pa ga vsaj nasel.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.020
6.709
113
Če denar ni problem, poiskusi s top shit dermatologom pri nas in "zahtevaj" da se zadeve lotijo pravilno; vzamejo bris, potem pa laboratorij, da se ugotovi dejansko kaj je vzrok, ker jih je lahko več, načini zdravljenja pa so popolnoma različni.

Ampak če ti nobena krema ni pomagala (antibakterijska in antiglivična), potem bi znal po neki logiki to biti virus. Kar pa pomeni lasten imunski sistem in nič drugega. Kako pa si drugače z zdravjem, prehladi, gripe, viroze?
 

mato98

Zelenc'
3. maj 2015
10
0
1
Kreme ne pomagajo, se pa zgodi da se na dva mesca za 2,3 dni "popravijo" pol pa cez dan ze na slabse in sem v 2 dneh nazaj na starem...
Bolan skoraj nisem oz. 1 na leto pasje kaslam..

Baje sem pri najboljsem dermatologu v mbju (pravita 2 druga).. Ampak mam na sreco napotnico
smile-1.gif
 

retro

Fizikalc
18. dec 2011
6.291
23
38
Murska republika
KOT SEM ŽE OMENIL BO PRI TEBI ŠLO ZA PORUŠENO RAVNOVESJE IMUNSKEGA SISTEMA--vse kar moraš storiti je ta sistem s prehrano obnoviti, dosti vitaminov je v sadju in zelenjavi tudi kaj drugega bi se našlo in verjetno si vse to že slišal od svojih zdravnikov samo upoštevati jih bo treba,Žal je tako da so kreme uspešne dosti manj kot si želimo tako da ti menjavanje krem kožo samo tanjša in posledično izsuši poiskusi --- Matik - ognjičevo mazilo z oljem čajevca--bo blažilno delovala kaj več pa ne pričakuj, uredi si prehrano in okrepi svoj organizem z dodatnimi vitamini kajti to ne bo šlo čez noč si še mlad in tudi tvoj razvoj še ni končan hormonske spremmbe tudi vplivajo na pojave v tvojem organizmu.
Predvsem pa živi zdravo življenje in opusti slabe razvade če jih imaš, kajenje alkohol in itd,