Novo pri Tušmobilu IX.

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Gledam Tušmobilov paket Najbližji, ki je 14,90 eura.
Ta cena velja samo če skleneš aneks še za telefon zraven oziroma drugače če skleneš samo aneks za 24 mesecev brez telefona potem ne moreš vzeti tega paketa?

To mi ni jasno pod pogoji ponudbe, ko omenjajo neke terminale:

Citat:
Cene terminalov veljajo ob sklenitvi ustreznega naročniškega razmerja in aneksa za razširjeni paket z Opcijo telefon za obdobje 12 ali 24 mesecev.

Kakšne cene terminalov, če je pa samo ena cena napisana.
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Paket lahko vzameš normalno brez vezav ali telefona (terminala). To kar navajaš je mišljeno, da velja ugodnejša cena telefona samo ob vezavi.

Mimogrede - meni ta paket zadostuje, ne priporočam pa ti ga, če se veliko nahajaš nekje, kjer še nimajo signala, ker boš za storitve v Mobitelovm omrežju plačal (SMS je recimo 12c).
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Hvala za razlago.

Torej če sem te za sms dobro razumel, potem pri tem paketu, če se nahajaš v Mobitelovem omrežju plačaš poslane SMS medtem, če si naprimer na Free 20 pa ne plačaš SMS, če si v Mobitelovem omrežju?

Sedaj sem na Klasik 30 in neglede ali sem v Tuš omrežju ali pa Mobitelovem se mi sms-ji odštevajo iz zakupljene količine in ne plačam nič zraven, če slučajno kak sms pošljem iz Mobitelovega omrežja.
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Točno tako. S tem, da je tudi pri Free mobilni internet plačljiv v Mobitelovem omrežju.

Vse podrobnosti so v ceniku: http://www.tusmobil.si/files/downloadDirect/382

Glede signala pa je tak, da ga v vzhodni Sloveniji ni samo na posameznih manj poseljenih območjih. Mesta, večji kraji, glavne ceste... pa so pokrite v celoti, tak da sam težav nimam. Za nujne primere pa ti še vedno ostane Mobitel.

Edit: Zdaj vidim, da si uporabljal tudi Tušev signal, tak da poznaš situacijo. Npr. sestra ima nonstop na Mobitel, pa čeprav je tam slabši obračunski interval.
 

Azgard

Pripravnik
5. feb 2011
688
0
16
To, da daš ročno na Mobitelov zdaj ni več praktično, ker v vseh večjih mestih je roaming pri Mobitelu izkloplen. Treba kar na samodejno imeti.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Hvala ti še enkrat za razlago

To je pa dobra finta pri tem paketu najbližji, ki jo po vsej verjetnosti velika večina spregleda.
Z Tuš signalom nimam problemov, vendar se včasih zgodi, da ti preklopi na Mobitelovo omrežje in je ta info o plačljivih SMS zelo dobrodošel.

Hvala še enkrat
nahrung002.gif
 

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.535
291
83
Citat:
Uporabnik Azgard pravi:
To, da daš ročno na Mobitelov zdaj ni več praktično, ker v vseh večjih mestih je roaming pri Mobitelu izkloplen. Treba kar na samodejno imeti.

Roming je izklopljen samo v Ljubljani drugod še ni. Tako da ne ne vem od kod ti informacije
rolleyes-1.gif
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.613
6.863
113
Ga nimam
wink-1.gif


Ampak ja..sem že našel drugje...solidna cena, zdaj pa še samo 920, pa se lahko odločim, kaj nabavimo
wink-1.gif
 

urby20

Majstr
14. jul 2010
3.120
353
83
Goriska
Oderuhi pri Tusmobilu...

Prejsnji mesec oz. konec januarja sem pri bobu dal zahtevek za prenos stevilke... stevilka je bila prenesena iz tusa na bob takoj v zacetku februarja.

Zanima me zakaj moram sedaj placati razen kazni se narocnino za celoten februar in ne samo sorazmernega deleza?

Bo kaj pomagali ce se pritozim ali pac ne?
 

tado

Fizikalc
15. maj 2008
2.267
1
36
Splošni pogoji poslovanja. Po njihovo naj bi prekinitev naredil do 20. v mesecu če se ne motim.
 

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.535
291
83
Če nisi bil naredil prekinitev naročnine do 20.1 pol moreš še za en mesec plačat naročnino...taki pač sistem majo..
rolleyes-1.gif
 

urby20

Majstr
14. jul 2010
3.120
353
83
Goriska
Cuden je ta tus, se dobro da sem sel stran... Pri ostalih operaterjih sem vedno placal sorazmerni delez pri prenosu tako, da sem lahko prenesel kadarkoli brez skrbi.

Hvala vseeno in zbogom tusmobil.
 

Smrkc

Fizikalc
24. feb 2009
3.152
22
38
37
Citat:
Uporabnik urby20 pravi:
Oderuhi pri Tusmobilu...

Prejsnji mesec oz. konec januarja sem pri bobu dal zahtevek za prenos stevilke... stevilka je bila prenesena iz tusa na bob takoj v zacetku februarja.

Zanima me zakaj moram sedaj placati razen kazni se narocnino za celoten februar in ne samo sorazmernega deleza?

Bo kaj pomagali ce se pritozim ali pac ne?

Datum prekinitve do in po 20tem v prmeru prenosa in hkratne prekinitve ne velja, temveč se gleda samo v katerem mesecu je narejen port-out in v tistem mesecu je tudi sama prekinitev nr-ja. Torej če si imel začetek februarja prenos prejmeš račun samo še za februar v celoti, to pa zato ker si v začetku meseca prejel celotni delež zakupljenih vsebin, ki jih imaš možnost do samega prenosa v celoti porabiti... Je pa to zapisano v ceniku stran 4: http://www.tusmobil.si/files/downloadDirect/382
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.