Novo pri Telemachu II.

AlterEgo888

Pripravnik
30. jan 2022
126
6
18
Prešel sem z dodatne sim sredi meseca na telemachu k drugemu operaterju. Zaracunal mi je celotnih 10 eur za dodatno sim in 10 eur za prekinitev pogodbe. Osnovna številka ostaja samo dodatna sim je bila prenešena. To je OK ali je bilo zaračunano napačno? Prosim za pomoč.
 

delavec44

Guru
17. dec 2012
2.150
1.435
113
Telemach navadno računa pro-rata po dnevih. Do sedaj so mi za vse spremembe sredi meseca (fix in mobil) naredili tako.

Za strošek prekinitve pogodbe pa ne bi vedel.
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.304
18
38
MB
Zdravo
Kako se na Telemachu aktivira SMS zgrešeni klic?
Včasih sem prejemal SMS-e če me kdo klical ko je bil telefon nedosegljiv, zaseden... Sedaj pa tega ne dobim več.
Imam S22 Ultra.
Hvala za odgovor
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.481
755
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Zdravo
Kako se na Telemachu aktivira SMS zgrešeni klic?
Včasih sem prejemal SMS-e če me kdo klical ko je bil telefon nedosegljiv, zaseden... Sedaj pa tega ne dobim več.
Imam S22 Ultra.
Hvala za odgovor

Probaj tole, ki je sicer veljalo za Tušmobil

Kako si nastavim obvestilo o zgrešenem klicu

1. Vtipkajte USSD ukazni niz *122# in pritisnite tipko za klicanje oz. pošlji;
2. Na prikazani meni odgovorite z 1 - možnost 1: SMS sporočila - nato pritisnite tipko za klicanje oz. pošlji;
3. Nato na prikazani meni odgovorite z 2 - možnost 2: Zgrešeni klic - in pritisnite tipko za klicanje oz. pošlji;
4. V zadnjem meniju odgovorite z 1 - možnost 1: Vklop oz. če želite storitev zgrešeni klic izklopiti, odgovorite z 2 - možnost 2: Izklop - in pritisnite tipko za klicanje oz. pošlji.

V primeru, da imate na svoji telefonski številki aktivirano preusmeritev na drugo številko za primer nedosegljivosti, storitev SMS zgrešeni klic ne bo delovala, saj ima preusmeritev prednost. Glasovni klici se zato preusmerijo na izbrano številko.