Novo pri Telemachu II.

Commodore

Fizikalc
14. jul 2008
1.953
38
48
:eek::D Hehehe, damage control, ker je zanje rahlo neugoden termin lansiranja novice o prevzemu s strani neobrajtanega balkanskega operaterja. Saj se namrec ravno v teh dveh tednih izteka 60-dnevno obdobje, v katerem lahko vsi vezani odpovejo narocnisko razmerje zaradi nestrinjanja z novimi splosnimi pogoji.
 

andraz201

Pripravnik
12. okt 2022
48
12
8
Menda je podprto na telefonih, na modemih pa ne:
"Vklop uporabe omrežja 5G ni bil uspešen, saj vaša naprava te storitve ne podpira ali pa v našem omrežju še ni vzpostavljeno delovanje na tem modelu."
To je tudi odvisno od telefona, da na mojem dela sem moral dat moj sim v sestrin telefon pa tam aktivirati 5g pa volte, ker moj telefon kao ni podprt(hot mi je delal 5g takoj :p)
 

Commodore

Fizikalc
14. jul 2008
1.953
38
48
Torej das SIM v en telefon, ki ga Telemach podpira, tam posljes niz 5G na 7070, ga aktivira, in potem nazaj v modem? :oops1:
 
  • Všeč mi je
Reactions: CLIO15

gasdopodna

Majstr
22. jul 2007
3.681
117
63
Moj telefon ne gre vklopit 5G pri free2go pa bog...

Poleg tega sem pa včeraj pri gostovanju na Hrvaškem pri free2go spet doživel neprijetno izkušnjo tako kot nazadnje v Avstriji... Poleg enot iz Revolucije mi je povsod, razen pri prenosu podatkov, žrlo tudi cente iz računa... Gostoval sem pri bivšem Tele2 (zdaj Telemach HR), ki ima, mimogrede, nikakvo pokritost...

Pa imam trajne vezi urejene pa vse...