Novo pri Telemachu II.

pino

Pripravnik
20. jan 2008
235
21
18
Daj speedtest link, da vidimo...to pisanje je drugače brezpredmetno.

Ja no pol sem se pa zlagal. Je pa res škoda, da včeraj nisem shramil s test.
Saj še maila pri Telebruhu ne moreš poslat prek GSM telefona, tolk so dobri.
 

WPT78

Majstr
6. maj 2015
1.051
282
83
07.04.2021 14.04

Napovedana dela​



Uporabnike obveščamo, da bo z dne 7.4.2021 na 8.4.2021, med 22:00 in 04:30 uro potekala nadgradnja na sistemih, zato bo prišlo do kratkotrajnega izpada vseh mobilnih storitev. Zahvaljujemo se za razumevanje. Telemach
 

medo10

Fizikalc
3. sep 2007
1.693
7
38
07.04.2021 14.04

Napovedana dela​



Uporabnike obveščamo, da bo z dne 7.4.2021 na 8.4.2021, med 22:00 in 04:30 uro potekala nadgradnja na sistemih, zato bo prišlo do kratkotrajnega izpada vseh mobilnih storitev. Zahvaljujemo se za razumevanje. Telemach
KSZ
Telemachov NET2Go internet res deluje samo v 2G in 3G, ne pa tudi 4G omrežju? Zakaj potem dajo zraven Huaweijev model LTE? Vsaj tako jaz berem njihove skope opise na netu pri varianti dnevni net, za novo ponudbo mesečno 100 Gb za 10 € pa tako ni nekih podrobnih info
 

WPT78

Majstr
6. maj 2015
1.051
282
83
1618162830857.png


1618162887870.png
 
  • Ljubezen
Reactions: Ginginova

Breyton

Majstr
2. avg 2007
1.436
100
63
40
Malo tu,malo tam :)

Mobilne in fiksne storitve že od 20 EUR na mesec!



Izkoristite neverjetno ponudbo in si zagotovite hiter internet, bogato TV ponudbo in najbolj prodajano mobilno telefonijo za res ugodno ceno.
Vsem novim naročnikom, ki boste do 15. 5. sklenili novo naročniško razmerje za katerikoli paket EON poleg veljavnih ugodnosti sedaj nudimo še katerikoli mobilni paket VEČ, ki bo za vas prvih 12 mesecev popolnoma brezplačen!

 

pino

Pripravnik
20. jan 2008
235
21
18
Problem, ki ga imam.
Internet imam pri Telemachu. Gsm pa pri drugem operaterju.
Dobim mail na telemach xxxx.yyyyy@slo-kabel.si. Ko hočem odgovorit na mail prek GSM telefona
mi Telemach ne pošlje naprej maila. Po njihovem nasvetu sem spreminjal porte za smtp server in za pop3
ampak maila prek GSM ne morem poslati.
Kmalu sem ugotovil, da vsi tehniki sploh ne vedo, da pri nih obstaja tudi xxx.yyy@slo-kabel.si, ker so mi vsi po
vrsti zatrjevali, da takih mailov ni pri njih.
Ker sem bil tečen, so potem nekako spacali skupaj, da res ne morem prek telefona direktno odgovorit na mail in
da naj grem pač na internet vmesik webmail.evj.si. Se pravi kupili od evj kabel, maile od evj, ki so ostali isti
pa niso poštimali, da bi lahko na slo-kabel.si pošiljal tudi od drugega GSM provajderja in ne samo če imaš GSM
telefon pri Telemachu.
Ko jim hočeš to dopovedat, pa vsi pametni na Telemachu, da kar glava peče.
So res eni šalabajzerji v nulo.
 
5. avg 2011
1.041
185
63
Okolica Ormoža
Problem, ki ga imam.
Internet imam pri Telemachu. Gsm pa pri drugem operaterju.
Dobim mail na telemach xxxx.yyyyy@slo-kabel.si. Ko hočem odgovorit na mail prek GSM telefona
mi Telemach ne pošlje naprej maila. Po njihovem nasvetu sem spreminjal porte za smtp server in za pop3
ampak maila prek GSM ne morem poslati.
Kmalu sem ugotovil, da vsi tehniki sploh ne vedo, da pri nih obstaja tudi xxx.yyy@slo-kabel.si, ker so mi vsi po
vrsti zatrjevali, da takih mailov ni pri njih.
Ker sem bil tečen, so potem nekako spacali skupaj, da res ne morem prek telefona direktno odgovorit na mail in
da naj grem pač na internet vmesik webmail.evj.si. Se pravi kupili od evj kabel, maile od evj, ki so ostali isti
pa niso poštimali, da bi lahko na slo-kabel.si pošiljal tudi od drugega GSM provajderja in ne samo če imaš GSM
telefon pri Telemachu.
Ko jim hočeš to dopovedat, pa vsi pametni na Telemachu, da kar glava peče.
So res eni šalabajzerji v nulo.
Sam sem imel velike težave s Telemachom, ko sem odšel k Telekomu. Ko sem poslal pritožbo na generalnega direktorja Telemacha, pa so se stvari rešile v nekaj dneh.