Novo pri Telemachu II.

Bajkman

Majstr
23. jun 2010
3.643
147
63
Ko smo že pri Note 10 Pro in VoLTE. Ali tudi pri tebi zgrešenih klicev prek VoLTE ne pokaže kot zgrešene, v spisku niso obarvani rdeče kot neodgovorjeni, ampak so označeni kot "sprejeti na drugi napravi", na ikoni pa ne pokaže značke. Pri izklopljenem VoLTE tega ni.
Žal tega ne vem. Če bi direktno jaz uporabljal telefon, bi takoj preveril. A sem prepričan, da je to problem firmware-ja in bo s posodobitvijo gotovo odpravljen
 

bertoncl

Guru
4. jun 2015
1.731
580
113
Saj zato sprašujem. Moja ima Xiaomi Redmi Note 10 Pro, predvidevam da tudi EEA rom (kupljen na banggood), v Telemach omrežju.
Glede podatkov pri kakih črticah še ni jamrala, se pa dogaja, da če ima aktiven VoLTE, kar na enkrat postane slab zvok in tudi dokaj hitro, ob slabšem signalu, klic prekine. Dalo mi je misliti, če niso te težave z VoLTE povezane s 4G problemom, katerega ti omenjaš.

Ampak, potem bi menjava na Global ROM verjetno problem rešila?
Jaz izkušam enake težave na Z Flip3. Prej sem imel note10 in volte od začetka ugasnjen, pa sem že pozabil zakaj. No, sedaj sem se spomnil, ker so še vedno iste težave.
 

Stankec

Pripravnik
13. sep 2018
106
24
18
Slovenske Konjice
Zdravo

Sedaj bo pa moral počasi tudi Telemach povečati količine prenosa podatkov na paketih res, da so že to naredil predkratim ampak vseeno paketi niso več konkurenčni drugim dvema A1 in Telekomu kdo ve bodo kaj naredili v tej smeri ?

LP
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.220
3.369
113
Eh daj no!!
To kaj dela mobitel je norost.
4 G omrežje pa se seseda, tak da realno 5 mb je že uspeh
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.220
3.369
113
Telekom.

Moram danes prijatelja povprašati kako dela 5G.
Ker 4 G je bolj tema, kar se tiče hitrosti.
 

igi

Guru
13. okt 2007
5.303
953
113
Celje
Obišči stran
Uporabljaš Telekom al to govoriš za Telemach omrežje ?

uporabljal Telekom na "silo" kakšno leto. Pred tem A1 in sedaj kakšno leto Telemach.

V času Telekoma je bilo največ težav. Prekinjeni klici, nedostavljeni SMSji. Kar se pa tiče interneta, je pa Telemach najslabše, kar se konsistence tiče.
Ampak pod črto če seštejem vse pluse in minuse, mi je bil Telekom najbolj problematičen za vsakodnevno uporabo.
 

gasdopodna

Fizikalc
22. jul 2007
3.601
94
48
KSZ.

Kje se da pri Telemachu videti, koliko podatkov je že bilo porabljeno preko storitve UniFI ?
 

Dumber

Fizikalc
19. feb 2008
1.017
4
38
Ptuj
A še opaža kdo katastrofalno počasno delovanje interneta ne telemachovem omtežju v zadnjem mescu? Sem se še pogovarjal s parimi in vsem zelo zelo nagaja zadnji mesec. Se pa vecinoma gibam Ptuj in okolica.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Gamero in McGiver