Novo pri Izimobilu

map

Guru
6. jul 2008
7.836
1.961
113
najrajš na babi
Maš prav ja, odbijejo, ti pa cifro polnitve naslednji mesec z trajnika. če pa ne porabiš, pa verjetn ostane kot dobroimeje na računu
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
13.024
3.918
113
Tako bo .

No če nisi neki Havy User pustiš kakšnih 10 € gor. Saj ti itaq ne zapade
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.494
289
83
Kras
www.mtl.si
Ja, teoretično naj bi bilo tako, bi pa rabil nekoga, da mi v praksi potrdi, da zadeva deluje. Na 925-ki mi par mesecev nazaj ni uspelo zadeve spravit skupaj. Na 630-ki dela ok, bom pa sedaj še enkrat probal na 925-ki.
Bi bil hvaležen za PRAKTIČNO informacijo glede 930-ke.
 

Ledenko

Guru
18. jul 2011
2.532
920
113
Jaz imam z MMS-i (iste) probleme na Debitelu. Internet dela normalno. Imam pa Lumio 820.
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
13.024
3.918
113
plošne nastavitve Splošne nastavitve

SMS

Pred prvim pošiljanjem v mobilni telefon vpišite številko iziSMS centra za pošiljanje kratkih sporočil:
+ 386 41 001 333.

MMS

Splošne nastavitve za vse mobilne telefone:

APN dostopna točka: mms.izimobil
Uporabniško ime: izimobil
Geslo: izimobil
Tip avtentikacije: PAP
Port / vrata: 8080
Posredovalni strežnik (PROXY): 213.229.249.40
MMSURL: http://mms.mobitel.si/servlets/mms

GPRS

APN dostopna točka: izimobil
Uporabniško ime: izimobil
Geslo: izimobil
Tip avtentikacije: PAP
Port / vrata: 8080
Posredovalni strežnik (PROXY): 213.229.249.40
URL: http://res.naizi.si
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.494
289
83
Kras
www.mtl.si
Citat:
Uporabnik mtl pravi:
Na 925-ki mi par mesecev nazaj ni uspelo zadeve spravit skupaj. Na 630-ki dela ok, bom pa sedaj še enkrat probal na 925-ki.
Na 925-ki potrjujem, da delujeta tako dostop do spleta kot tudi MMS-i. Potrebno je narediti novo dostopno točko in vnesti vse parametre ter ponovni zagon aparata. Pač po navodilih od Izimobila:
Citat:
• Meni
o Nastavitve
 mobilno omrežje+SIM
• Nastavitve kartice SIM
o Nastavitve kartice SIM
 Ime kartice SIM: izimobil
 Najvišja hitrost povezave: 3G
 Izbiranje omrežja: samodejno
 Profil povezave z mobilnim omrežjem: Mobilni internet
 Uredi APN za internet
• Dostopna točka: izimobil
• Uporabniško ime: izimobil
• Geslo: izimobil
• Vrsta preverjanja prisotnosti: PAP
• Posredniški strežnik (URL): (prazno)
• Vrata posredniškega strežnika: (prazno)
• Vrsta protokola IP: IPv4
Shrani (ikonca diskete)
 Uredi APN za MMS
• Dostopna točka: izimobil
• Uporabniško ime: izimobil
• Geslo: izimobil
• Vrsta preverjanja prisotnosti: PAP
• Prehod WAP (URL): 213.229.249.40
• Vrata posredniškega strežnika: 8080
• MMSC (URL): http://mms.mobitel.si/servlets/mms
• Vrata centra MMSC: 80
• Največja dovoljena velikost sporočil MMS: postite prazno
• Vrsta protokola IP: IPv4
Shrani (ikonca diskete)
Se pa ta dostopna točka ne naredi pod mobilno omrežje + SIM temveč pod dostopna točka
 

mr_

Guru
20. sep 2007
9.281
2.671
113
ksz
Mati je nesla potrdilo za trajnik na NLB, ker so oni pooblasceni za sprejemanje tega papirja, ne vem tocno kako gre. Zdej pa je dobila sms od Mobi?!?!?, da bodo trgali 1 eur, brez razlage za kaj se gre. Kaj je to zaena stvar? Ima veze s trajnikom? Enkraten znesek?
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik monaco pravi:
Kateri bi bil zdaj splih najcenejši paket v slo, ce rabim kartico z v tracker. Torej par mb prenosa in nekaj sporočil...

Bob4c, to mam za tracker
 

Leon2007

Fizikalc
12. mar 2011
1.657
29
48
58
Horjul
In kako se tole plačuje (BOB 4c)? Ali preko dobroimetja ali preko bančnega računa?
Če se odločim za naročniški paket, mi potem vsak mesec izstavljajo račun za porabljene količine tako kot povsod drugje?
To sprašujem zato, ker od mojega trackerja ne bojo dosti zaslužili, ker ni stalno dejaven, samo takrat, ko ga pokličem.
 
Nazadnje urejeno:

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.480
754
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik Leon2007 pravi:
In kako se tole plačuje (BOB 4c)? Ali preko dobroimetja ali preko bančnega računa?
Če se odločim za naročniški paket, mi potem vsak mesec izstavljajo račun za porabljene količine tako kot povsod drugje?
To sprašujem zato, ker od mojega trackerja ne bojo dosti zaslužili, ker ni stalno dejaven, samo takrat, ko ga pokličem.

"bob 4 cente" je narocniski paket... in se placuje tako kot vsak drug narocniski paket... preko trajnika ali placilnega naloga...

Nekateri ob placilu naloga placajo namesto dejanskih nekaj centov kar recimo 10 ali 20€ in se potem crpa iz tega, dokler je stanje pozitivno... tako da recimo par mesecev ni potrebno placati provizije za poloznico, ki je lahko nizja od provizije
smile-1.gif
...
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik Leon2007 pravi:
In kako se tole plačuje (BOB 4c)? Ali preko dobroimetja ali preko bančnega računa?
Če se odločim za naročniški paket, mi potem vsak mesec izstavljajo račun za porabljene količine tako kot povsod drugje?
To sprašujem zato, ker od mojega trackerja ne bojo dosti zaslužili, ker ni stalno dejaven, samo takrat, ko ga pokličem.

Tak ti bom povedal
cool-1.gif


Ko kupiš bob paket s številko dobiš not 100minut oz. enot, ki zapadejo v enem letu.

Ko skleneš potem naročniškega bob4c, ki se splača napram predplačniškem, ker je vse samo 4c, ti teh 100 minut prenesejo kot dodbropis.

Jaz sem tole zadevo letos kupil nekje februarja, prvič še naložil mislim da 10 eur kot predplačnik, nato prešel na 4c in do danes so računi še vedno 0.00 EUR.

Ker malo uporabljma.