Novo pri HoT mobil

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.635
3.869
113
Ja pri nas nismo imeli ene težave v 2 letih. Si poklical v klicni in preveril? Telefon imaš ok?

Mislim, da ti nisi klical v center, ker študetka ve kar ima napisano. Ne samo da sms včasih ne dobiš, če že traja toliko časa da avtentikacija ne velja več.
ps za sms pa ne rabiš imeti telefon nič nastavljen. Ne govorim o mms....
 

gasdopodna

Fizikalc
22. jul 2007
3.605
94
48
Odvisno kater oražni diamant, mi imao free kartico, neomejeno klici in misli da 10gb podatkov.
Ne rabimo nič doplačevat.

Je pa porazno priznam.

Imam tudi jaz... HoT deluje krepko bolj zanesljivo... Tudi mobilne pakete ima boljše in cenejše od Oranžnih...

Oranžni Mini je za današnji čas že srednji vek... 1 GB?!?
 

Spajky

Guru
7. jun 2017
2.749
667
113
Obala
... ni treba filat na 3 mesece...
Jest sem pred dobrim mesecem dni kot ponavadi čakal na SMS in mail od HOT-a, da bi vedel, kdaj mi točno poteče oni rok. Ni prišlo še do danes in oba predplačniška telefona mi normalno delata !!! Mogoče zato ker sem ob zadnjem polnjenju imel več kot 20eur ali pa so kaj spremenili pri njih !!! Torej zgleda, da to ni več omejitev, ali pa velja to samo za več kot dveletne naročnike ... ne vem kaj je na stvari ... uporabljam pa samo za telefoniranje in še to bolj malo ... ima kdo kako info v čem je ta nova (dobra) finta :sprasujemse: ..
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Mislim, da ti nisi klical v center, ker študetka ve kar ima napisano. Ne samo da sms včasih ne dobiš, če že traja toliko časa da avtentikacija ne velja več.
ps za sms pa ne rabiš imeti telefon nič nastavljen. Ne govorim o mms....
Na Hot-u sem že od začetka. Avtentikacije uporabljam vsakodnevno, pa se še ni zgodilo, da SMS ne bi prišel. MMS-i so problematični v tujini, ker se ti pri vsaki nadgradnji telefona naserjejo APN-i od A1. Če te pobrišeš, ni več nobenega problema. Imam pa srečo, da imam malo obremenjeni oddajnik A1 100 metrov daleč, tako, da je signal veddo odličen in LTE hitrosti take, kot so obljubljene.
 

Bozidar

Zelenc'
12. okt 2018
19
5
3
Mislim, da ti nisi klical v center, ker študetka ve kar ima napisano. Ne samo da sms včasih ne dobiš, če že traja toliko časa da avtentikacija ne velja več.
ps za sms pa ne rabiš imeti telefon nič nastavljen. Ne govorim o mms....

Ne jaz nisem klical, ker nisem potreboval pomoči še nikdar. Samo ugibam, da bi ti pomagal, ker poznam kar nekaj ljudi na Hotu pa noben ne jamra, vse je top.
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.635
3.869
113
Oranžni diamant HBo, to ima vljučen mobilni Maxi paket z 50 gb. Definiraj kaj je tako porazno, drugače samo nabijaš. Kaj ne štima, konkretno.
Pri t2 ven meče če imaš gostuješ pri Telekomu in definitivno je bandwitch omejen. Če imaš pa T2 omrežje je pa še bolj porazno. Glede nato da ima sin in jamra non stop, smo menjali tudi telefon zdej ima p30 in je stvar ista.

To je še huje kot HOT, tukaj omrežje vsaj deluje. Nič ne nabijam. Vse kar je pri T2 dobrega je optika in internet.
Če mi moral od t2ja plačevat niso vredni niti 3 eur.....

moje mnenje in ja tukaj je Hot precej boljši.
 

gasdopodna

Fizikalc
22. jul 2007
3.605
94
48
A je še komu v aplikaciji moj HoT začelo namesto 0.1 GB, dodajat 0.2 GB od zadnje posodobitve paketov?
 

gasdopodna

Fizikalc
22. jul 2007
3.605
94
48
Števec za podatke je vedno vnaprej dodajal 0.1 GB zdaj pa je začelo 0.2 GB. Potem pa skrči, koliko je bilo dejansko porabljeno...
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.299
3.408
113
Za ziher da jim ne porabiš preveč.

Mogoče billing ne dela v real time.

Si pa dober da to vidiš ni kaj.
 

gasdopodna

Fizikalc
22. jul 2007
3.605
94
48
Edit: Neki ga res svira podatkovni billing...

Po celi noči ga ni izravnalo, šele ko sem dal preklop iz 4G na 2G ga je...