Novo pri bobu

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.538
291
83
Citat:
Uporabnik Jest pravi:
Citat:
Uporabnik Deky_ pravi:
Jst nisem ničesar pošiljal dopisa za predplačniško pa deluje skrita številka
wink-1.gif

Ti imas narocnisko razmerje in ne predplacniskega... ce se ne motim?

Kolikor vem, tudi Tusmobil NE omogoca storitve CLIR za predplacnike... razen kot je ze omenjeno, ce podpises izjavo in nisi vec anonimen ...

Ne najdem pa tega na Tusmobilovi spletni strani ...
rolleyes-1.gif

Mam doma tut eno številko ki je predplačniška in lahko komot skrijem številko...100% ker sem preveril in ne govorim za naročniško to vem da..gre..jst govorim da lahko tut na preplačniški skirješ številko..
wink-1.gif
 

gasdopodna

Majstr
22. jul 2007
3.702
127
63
Jaz sem pred minuto iz MMobil naredu #31#+številka pa je delalo... Tako da dragi Thomas, zgleda imaš malo stare podatke...
evil.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

ksz.

Je že kdo uspešno prenesel staro številko od starega operaterja?
 

tesfalar

Fizikalc
1. nov 2008
1.124
79
48
Spet nabiješ nekaj v prazno: Pri Simobilu je še 1GB podatkov zraven, pri Bigbobu jih ni.
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.471
1.044
113
Obišči stran
jup, se posipam s pepelom, sem narobe na hitro pogledal
wink-1.gif


Dodaj pa še 4€ za 1G prenosa, pa je še zmeraj precej ceneje.

Tolk o "dobri ponudbi"
grin1.gif
 

natko45

Fizikalc
1. nov 2010
1.017
3
38
Mene pri tem Bobu moti omejenost. Lahko bi tole na Simobilu malce bolj pametno rešili. BOB ima 14,90 € za kartico SIM, prednaloženo imaš 100 enot (min in SMS) za nacionalni promet. Omejenost pa je ta: ne morem klicati v tujino, ne morem klicati na posebne številke, ne morem pošiljati MMSov in brskati po internetu. Nujno moram zadevo prej napolnit, da lahko kaj od tega dobim? Malce okoli riti speljano, al se sam meni zdi?
 

angeleyes

Pripravnik
12. jan 2010
39
0
6
Lahko pa skleneš naročnino in ti je vse kar naštevaš dostopno takoj, pa še klici so potem samo 4 cente/min. 100 enot ti v tem primeru ostane, obračunajo se ti kot popust pri računu. Predplačniki ki želijo uporabljat še ostale storitve, pa jim ne preostane drugega kot da napolnijo račun.
 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
Citat:
Uporabnik natko45 pravi:
Mene pri tem Bobu moti omejenost. Lahko bi tole na Simobilu malce bolj pametno rešili. BOB ima 14,90 € za kartico SIM, prednaloženo imaš 100 enot (min in SMS) za nacionalni promet. Omejenost pa je ta: ne morem klicati v tujino, ne morem klicati na posebne številke, ne morem pošiljati MMSov in brskati po internetu. Nujno moram zadevo prej napolnit, da lahko kaj od tega dobim? Malce okoli riti speljano, al se sam meni zdi?

če ne želiš omejitev vzemi simpl ali bob naročnino,.. če boš paket uporabljal te nalaganje nebi smelo motiti,..
b
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Je že kakšen tukaj, ki ima prenešeno številko od starega operaterja?

Citat:
napaka
Številka je že v procesu prenosa telefonske številke.

Mi še delajo
smile-1.gif


So pa malo "uredili" support po telefonu. Če pokličeš na brezplačno številko, da bi malo "utrujal", ti sistem pove kakšen paket imaš in da je vse ok ter te napoti da pokličeš na 090.
 

maremm

Pripravnik
26. dec 2010
357
0
16
No, pa je meni tudi uspelo, da sem naročnik. Sedaj čakam samo še na prenos številke.
 

dinos77

Pripravnik
2. nov 2010
589
1
18
Slovenija
Sem naredil eno primerjavo med Bobom in predplačniški paketom na Tušmobil. BOB ima 14,90 € kartico SIM, prednaloženo imaš 100 enot (min in SMS) za nacionalni promet. Tukaj potem nastane težavica ne morš klicati v tujino, ne moreš klicati na posebne številke, ne moreš pošiljati MMSov in brskati po internetu. Če želiš to imeti, moraš prej napolniti račun. Tušmobil ima 0,08€ za klice v vsa SLO omrežja s KUL tarifo, dodatne brezplačne minute z nakupi v trgovinah Tuš, klici v tujini že za 0,15€ min, kartica SIM za 5€ s prednaloženo vrednostjo 5€ za takojšno uporabo. Pa na Bobu ne ponujajo opcije 1€ za telefon ob vezavi. Mene ta Bob ni prepričal!
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.680
6.892
113
Edino prednost boba jaz vidim v tem, da lahko na easy skleneš "bob naročnino", in tega tuš nima pri nobenem paketu.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Ja, v čem je fora, da ne vzameš naročniške zadeve in imaš vse storitve?
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.