Novo pri bobu V.

Schime

Guru
22. nov 2008
1.821
638
113
Eno vprašanje na hitro. Gre verjetno tudi, da trenutni bob paket zamenjaš za dražjega in potem zahtevaš kodo in jo unovčiš. Ni neki vezano na paket, ki ga imaš sedaj?
 

sousis

Guru
16. nov 2019
1.506
1.000
113
Eno vprašanje na hitro. Gre verjetno tudi, da trenutni bob paket zamenjaš za dražjega in potem zahtevaš kodo in jo unovčiš. Ni neki vezano na paket, ki ga imaš sedaj?
Pazi, je samo za nove naročnike. Tj. ti kot obstoječi naročnik lahko daš tvojo kodo nekomu, ki še ni na bobu. Ko izkoristi tvojo kodo, oba dobita popust.
Načeloma je 50% off na katerikoli paket, torej na tistega, ki ga imaš v trenutku, ko novi naročnik izkoristi kodo. Ampak lahko vprašaš še njihov support.
 

Schime

Guru
22. nov 2008
1.821
638
113
To razumem, da je samo za nove naročnike. Pač situacija je taka, da bi obstoječi naročnik rabil več prenosa podatkov in s tem višji paket in bi izkoristil akcijo, da bi mu cena ostala enaka kot jo ima sedaj.. Drugi bi pa vzel na novo bob. Bom šel v akcijo pa bom videl kaj bo.
 

ViLiam

Fizikalc
11. jan 2022
211
-104
28
Imam predplačniški paket enotni, na katerem se mi samo nabira denar, porabit ga pa ne morem:rolleyes: Najmanjša možnost polnenja je 5€. Polnit je pa treba na 3 mesece.
Kako najlaže porabit - izpraznit "račun".
 

Schime

Guru
22. nov 2008
1.821
638
113
Kolega je na svojem predplačniškem paketu naredil speed test in je kaj hitro šel denar dol z računa. Tudi testa ni do konca naredilo. Je pa testiral hitrost na 5G. :valjamse:
 

as21

Pripravnik
18. dec 2007
786
21
18
Če kdo naredi dobro delo in nama obema zniža naročnino, sta kodi B56GFU in BNE33E še prosti
 

ViLiam

Fizikalc
11. jan 2022
211
-104
28
Neki sem nalagal na Bolho za prodajo oglasa, za ostalo pa ne vem. Kr neki pa tudi ne bi metal denarja stran. To imam več ali manj za Bolho, da me ne kličejo, če kaj prodajam na domačo številko. Toda to je tako malokrat da se mi sedaj samo denar gor nabira.
 

sousis

Guru
16. nov 2019
1.506
1.000
113
Zakaj ne bi šel na naročniški paket bob 4c, kjer plačuješ samo po porabi?

Za ta paket enotni ne vem kje ga imaš.
 

blazko

Majstr
21. sep 2007
7.351
379
83
Za ta paket enotni ne vem kje ga imaš.
Pomojem gre za predplačniški 6,6c paket "po porabi"
1649757757685.png
 

ViLiam

Fizikalc
11. jan 2022
211
-104
28
SMS na klicno številko "!#$%&/()= darujete po 5 €
Sem vedel, da se bo našel kakšen butl, ki se ne zna normalno pogovarjat.

Zakaj ne bi šel na naročniški paket bob 4c, kjer plačuješ samo po porabi?

Za ta paket enotni ne vem kje ga imaš.
Pa se enote/€ prenesejo?

Pomojem gre za predplačniški 6,6c paket "po porabi"
Poglej priponko 54679
Tako je.
 

sousis

Guru
16. nov 2019
1.506
1.000
113
Pa se enote/€ prenesejo?

ali lahko naredim prehod na naročniški paket?

da, kadarkoli lahko preideš na bob pogovorni naročniški paket. Prehod med predplačniškim pogovornim paketom in paketom mobilni internet ni mogoč. postopek prehoda na naročniško razmerje pogovornega paketa lahko opraviš tako, da se prijaviš na povezavi in vneseš svoje podatke. po opravljeni prijavi boš na dom prejel dokumentacijo. naslednji delovni dan bo tvoje naročniško razmerje pogovornega paketa samodejno aktivirano, o aktivaciji pa te bomo obvestili tudi prek SMS sporočila. če želiš postati naročnik pogovornega paketa takoj, ob podpisu naročniške pogodbe prejmeš tudi potrditveno kodo, ki jo vneseš na povezavi. po opravljeni potrditvi naročniškega pogovornega paketa svoj mobilni telefon ali napravo izklopiš in ponovno vklopiš, aktiviraš si svoj naročniški pogovorni paket ter izkoristiš ugodne cene klicev.

pri prehodu iz bob predplačniškega na bob pogovorno naročniško razmerje, se dobroimetje prenese kot dobropis na tvojem naročniškem računu.

Vir: https://www.bob.si/pomoc-in-informacije/pogosta-vprasanja
 
  • Všeč mi je
Reactions: ViLiam