Novo pri bobu III.

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

krko

Guru
5. sep 2010
2.636
1.339
113
Citat:
Uporabnik krko pravi:
S.ranje, geslo sem pozabil.

Bom poklical na HD in se probal nekako identificirati.

Da malo poročam.

Klical na HD in povedal, da sem pozabil geslo. Zastavili so mi varnostno vprašanje na katerega tudi nisem znal pravilno odgovorit
bonk.gif


Potem je operater na HD geslo ponastavili tako, da sem povedal davčno številko in datum rojstva. Ob enem sem določil novo geslo, ki sem si ga nemudoma zapisal na list papirja in ga pripel k izvodu pogodbe. Kako gre že tista: "pametni pišejo, neumni pomnijo"
tongue-1.gif
 

Alioth

Pripravnik
8. avg 2007
469
7
18
To vem, nisem tega vprašal. Zanima me, če je možno pri operaterju narediti blokado podatkov v tujini.
 

amacar

Majstr
29. apr 2010
4.157
483
83
Če pripelje kurir paket s pogodbo v ponedeljek, bom še lahko prešel na brutalni bob ali bo že prepozno, ker dpd zaradi ne vem kakšnega razloga paketa ni mogel dostaviti danes.
 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
Če boš pogodbo oddal do 31.08 do 00 potem boš imel brutalca,.. aktiviraš ga ko dobiš pogodbo.
b
 

amacar

Majstr
29. apr 2010
4.157
483
83
Prek interneta je bilo vse izpolnjeno, danes bi moral pripeljati pogodbo, da se jo podpiše ampak jo bo pripeljal v ponedeljek.
Je oddana pogodba preko spleta že dovolj ali mora biti nujno še podpisana?
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
47.243
6.460
113
pri taščici
Zdaj sem pa še jaz v ta ponedeljek padel, ker me včeraj in danes ni bilo doma. V sredo sem preko telefona izpolnil vse naročniške podatke, sedaj bi najbrž samo še pogodbo moral podpisati. Bo ok če to naredim v ponedeljek?
 

Super

Pripravnik
4. apr 2012
755
20
18
Itak da bo ok, gleda se kdaj je bilo naročilo oddano. Kdaj ti prejmeš pogodbo ni več tvoja stvar, ti si vse opravil v roku. Saj bo kdo na netu oddal naročnino tudi v soboto in nedeljo in bo pogodbo v vsakem primeru v podpis dobil šele septembra.
 

amacar

Majstr
29. apr 2010
4.157
483
83
Citat:
Uporabnik Hanzi pravi:
Zdaj sem pa še jaz v ta ponedeljek padel, ker me včeraj in danes ni bilo doma. V sredo sem preko telefona izpolnil vse naročniške podatke, sedaj bi najbrž samo še pogodbo moral podpisati. Bo ok če to naredim v ponedeljek?


Meni so to odpisali na dpd, tako da zgleda da bo šlo. Lahko bi pa vsaj prej poklicali in povedli, da danes ne bo dostave, ne pa da jih cel dan čakam kot budalo.
Citat:
Spoštovani g. Amadej,

Naročniško razmerje boste lahko sklenili tudi, če pogodbo podpišete v ponedeljek ali kateri drug dan saj ni odvidno od časa podpisa temveč kdaj je bila pogodba izdana. Žal je težko predvideti in vplivati na vse dejavnike na terenu zaradi katerih nastane situacija, kot v Vašem primeru danes. Vsekakor je v našem interesu, da se pošiljke dostavijo pravočasno in ni bil naš namen Vam povzročiti nevšečnosti. Žal dostava jutri ali danes ni izvedljiva, v ponedeljek pa Vas bo kurir zjutraj poklical ter Vam sporočil okvirni čas dostave pošiljke.

Še enkrat se Vam iskreno opravičujemo in se Vam zahvaljujemo za razumevanje.

Lep pozdrav/Best regards

Lara
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
ksz
Evo po 17ih letih prvic zamenjal operaterja. Sicer me je matral EU paket od mobitela, pa kaj ce mi neskoncne minute, da si skuham mozgane hehe.
 

Thomas

Pripravnik
14. avg 2014
39
0
6
kdo ve če je možno v moj bob imeti dve cifri na eno uporabniško ime? ali je nujno imeti za vsako posebej ločen login?
 

matejm1994

Fizikalc
1. jan 2009
1.119
2
38
Na Bob sem prenesl že 4 številke, eno pa tudi iz boba proč... s tem zadnjim prenosom pa imam problem. Že pejšnji teden sem kupil paket, aktivirial brutalni bob, poštar (sicer z enodnevno zamudo, ni prišel takrat kot je napisal) prinesel pogodbo, sem jo podpisal, sem dobil tudi sms, da je številka aktivirana in prenešena, a bob ne dela. Še vedno mi dela Simobil kartica, bob kartica pa se mi noče povezati nikamor. Očitno bom moral v ponedeljek poklicat ...
 

titov

Fizikalc
12. jun 2008
7.544
1
38
Sem se jaz tudi zdaj prestavil na bob, 100€ na leto prihranka. Sem pa kolebal med bob4cente + 1GB in bob brutalni, najbž bi še več prihranil z bob4cente samo dobro...
 

mmc

Pripravnik
10. mar 2009
281
0
16
ksz
kako je pa z mms-i pri brutalnem bobu? ali se šteje kot sms+prenos podatkov, ali je mms dodatna postavka?
 

darkstar66

Guru
1. apr 2013
1.194
701
113
Eno vprašanje. Naročil bob naročnino, bodo dostavli pogodbo v sredo. Kaj če me ni doma ? A se da tud za popoldne zmenit ?
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.