Novo pri bobu III.

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

krko

Guru
5. sep 2010
2.636
1.339
113
V soboto sem za družinskega člana aktiviral bob. Včeraj je prišel sms (na staro številko), če termin dostave za danes odgovarja. Kurir je bil danes ob 8:00 že pred vrati (Ljubljana).
 

geronimo

Fizikalc
9. sep 2007
2.442
73
48
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Osnovni paket pri mobitelu, minuta 16 centov?

Po tem se mi nikoli ne bo kolcalo.

Če te danes kdo pokliče ko si v EU plačuješ 8 centov, če pa ti kličeš pa okoli 20

Ne razumem te, kaj si mislil, po čem bi se nam naj kolcalo?

Ni samo pri nas tako, da so klici v EU cenejši kot klici doma.

‘As a result of this cap, non-travellers are subsidising travellers. Teenagers on council estates are subsidising people like MEPs and Eurocrats. Brussels is taking from the poor to give to the rich.’

"Bizarrely, it can in fact be cheaper to use a foreign European SIM card when in the UK rather than a British one."

http://www.dailymail.co.uk/new...ome-Europe.html
 

asko

Fizikalc
22. jul 2007
2.565
3
38
Meni pa še nič...mogoče ima kaj veze ker je hkrati še prenos številke od Telekoma k Bobu
confused-1.gif
 

krko

Guru
5. sep 2010
2.636
1.339
113
Pri nas je bil tudi prenos številke iz Telekoma (Mobi paket) na bob.
Pokliči na 068/680-680 in vprašaj kje se je zataknilo.
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.674
5.830
113
Citat:
Uporabnik krko pravi:
V soboto sem za družinskega člana aktiviral bob. Včeraj je prišel sms (na staro številko), če termin dostave za danes odgovarja. Kurir je bil danes ob 8:00 že pred vrati (Ljubljana).
Imam najavljen obisk danes, vendar ga še ni bilo.
rovte press

Od katera dostavne službe pridejo ?


Hehe, sedaj je prišel, DPD služba je..
 
Nazadnje urejeno:
22. jul 2007
13.274
1.576
113
124
Citat:
Uporabnik geronimo pravi:
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Osnovni paket pri mobitelu, minuta 16 centov?

Po tem se mi nikoli ne bo kolcalo.

Če te danes kdo pokliče ko si v EU plačuješ 8 centov, če pa ti kličeš pa okoli 20

Ne razumem te, kaj si mislil, po čem bi se nam naj kolcalo?

Ni samo pri nas tako, da so klici v EU cenejši kot klici doma.

‘As a result of this cap, non-travellers are subsidising travellers. Teenagers on council estates are subsidising people like MEPs and Eurocrats. Brussels is taking from the poor to give to the rich.’

"Bizarrely, it can in fact be cheaper to use a foreign European SIM card when in the UK rather than a British one."

http://www.dailymail.co.uk/new...ome-Europe.html
To bi bilo tudi pri nas zanimivo videti primerjavo
wink-1.gif
 

Ted

Guru
8. sep 2007
1.710
587
113
ksz

Ima še kdo težave s prehodom na Bob oz. prenosom številke v zadnjih dneh? Pri moji sestri so prenesli številko na BOB in ji na SIM dodelili napačno cifro, meni kljub prenosu številke včeraj ponoči še vedno dela Simobil in se BOB sim kartica ne registrira v omrežje... Pri ženi pa je nehal delat Simobil, Bob SIM pa se prav tako ne registrira v omrežje...
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.674
5.830
113
S prenosom številke na bob je en velik WTF in LOL.
V nedeljo izpolnil obrazec za bob naročnino in prenos številke.
V ponedeljek dobil sms, da pride kurir v torek.
V torek enkrat po peti uri zjutraj nehala delovati stara številka (ki jo prenašam, če jo kličeš javi "številka ne obstaja"), še preden je prišel kurir in sem karkoli podpisal.
Danes je sreda, stara številka še vedno ni prenešena oz javi "številka ne obstaja" (tako kot včeraj).

Kako se prenos ne dela, to izvajajo pri bobu.

Kako je potekal prenos pri vseh prejšnjih operaterjih:
prejšnji dan je številka delala (si jo lahko normalno poklical), v zgodnjih jutranjih urah (med 00.00 in 4.00) so jo prenesli k novemu operaterju, si zjutraj samo ugasnil telefon, zamenjal sim kartico in je delalo naprej.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Saj pri bobu je tudi tako, očitno se je kje zataknilo pri tebi, ker je preveč vmesnih členov.
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.674
5.830
113
Kaj se je zataknilo pri meni ??

Iz strani boba nisem vmes dobil nobenega odziva (email, telefon), da gre karkoli narobe oz sem jim posredoval napačne podatke.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Pač pri tvojem prenosu
smile-1.gif


Jaz sem naredil ene 4 prenose in zadeva je delovala BP.

Se je pač kje zalomilo.

Načeloma od obeh operaterjev dobiš SMS, en javi, kdaj bo izklopil, drugi, kdaj bo vklopil, zjutraj menjaš kartico in greš dalje.
 

Zgaga

Guru
25. jul 2007
10.514
4.472
113
49
Na sončni strani ALP
Jst sem pozabil izpolnit en obrazec za prenos številke. Nekaj izmenjanih emailov in skeniranih dokumentov in se je uredilo.
Torej sem bil sam kriv, čeprav ni bilo nikjer v navodilih zapisano, da se rabi še kakšen obrazec.
Potem sem spravil na bob še ženo, tam pa je potekalo brez zapletov.

Sem pa dobil SMS za aktiviranje brutalnega ob 3:44 ponoči.
Očitno delajo nadure in ob pomanjkanju kofeina pride do kakšnih napak.
 

Ted

Guru
8. sep 2007
1.710
587
113
Očitno je pri nas šlo nekaj hudo narobe, zgleda jim je avtomatika prehodov odpovedala, težav pa preveč da bi jih lahko reševali v normalnih časovnih okvirih... Tudi v moj bob se ne morem prijaviti - javi mi da nimam pravic...
 

Zgaga

Guru
25. jul 2007
10.514
4.472
113
49
Na sončni strani ALP
Moj bob ko sem ga imel aktiviranega na original BOB številko tudi ni deloval več.
Sem moral odpreti novega na prenešeno številko.
Ne vem kako je to danes urejeno ker sem že precej časa pri BOBu.
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.674
5.830
113
Moje stanje
Catch je bil v tem, da imam številko pri izimobil in je 26.8 postala neaktivna, zato prenos ni šel naprej.Danes sem naložil gor 2 eur in je sedaj aktivna.

hvala borovnici za zs.


btw, so sedaj klici na 068 680 680 plačljivi ? Klical sem iz bob številke 068 (bob 4 cente paket), ki se nahaja pri bob operaterju.


scren iz moj.bob.si


scren iz telefona




Pri prvem klicu sem jih dobil v prvo.
Pri drugem klicu sem dal na speaker, ker je bila številka zasedena, potem sem obupal in poslal mail.


Kot kaže sedaj klice preusmerijo na 040 940 xxx, ki je pri Simobil operaterju.



http://www.bob.si/pomoc-in-vprasanja/kontakt

 
Nazadnje urejeno:

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
Ksz

Kako je ze stistim ko pise za prenos stevilke pa je mal konfuzno napisano, ko lahko izberes prekinitev stevilke pa se stem zahebes ker na tak nacin jo skenslas in je nemores cifre vec dobiti?

Torej na petrolu reces za predplacnisko bob in imajo tudi mikro kartice kot sem prebral?

Kdaj se pa steje da si v zadnjem roku do 31.8 uradno poslal za sklenitev razmerja tega brutalnega paketa ko oni dobijo psoto naslednji dan ali? Torej en dan zamude sigurno

Aja pa bob ima lte ker ga simobil ima ali? Sej naceloma imajo pokritost dobro pri simobilo dandanes ne?
 
Nazadnje urejeno:

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.674
5.830
113
Prenos številke
http://www.bob.si/pomoc-in-vprasanja/pomoc-in-vprasanja
klikni "prenesi svojo številko k bobu"


Citat:
Torej na petrolu reces za predplacnisko bob in imajo tudi mikro kartice kot sem prebral?
Da.Če na škatli nič ne piše je noter navadna sim.

Citat:
Aja pa bob ima lte ker ga simobil ima ali?
Nima lte, max prenos je omejen na 7,2 mb/s


Citat:
Kdaj se pa steje da si v zadnjem roku do 31.8 uradno poslal za sklenitev razmerja tega brutalnega paketa ko oni dobijo psoto naslednji dan ali? Torej en dan zamude sigurno
Najhitreje gre preko neta, prej seveda kupiš paket.

http://www.bob.si/kaj-je-bob/kako-postanes-bob-uporabnik

-> https://www.bob.si/postani-bob-narocnik/prijavi-se/postani-bob-narocnik
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.