Novo pri bobu III.

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Cawo

Fizikalc
Osebje foruma
25. jul 2007
2.867
19
38
Ne vklopiš za 24 ur.
Vklopiš mesečno opcijo, ki je 5 EUR / mesec (do prenešenega 1GB). Presežek se zaračuna zopet kot zakup novega 1GB za 5 EUR znotraj istega cikla.
 

geronimo

Fizikalc
9. sep 2007
2.442
73
48
Sej je borovnica napisal, da temu ni tako, če opcijo izklopiš preden se obrne cikel. Tudi račun, ki je bil prilepljen, dokazuje da je tako.
 

scsiii

Pripravnik
1. sep 2007
166
2
18
SI prebral kakšen post višje?

tole je napisal borovnica in tako so mi tudi zaračunali

"če vklopiš opcijo po ciklu in jo izklopiš pred ciklom potem se ti zaračuna proporcionalni del opcije,.. prenos pdoatkov poo izklopu se ti računa normalno po 4c,..
če pa vklopiš opcijo sredi cikla in maš vklopljeno še drug mesec, ti zaračunamo na prvem računu proporcionalni del, na drugem pa polno opcijo,..
b "


jaz bi rad samo odgovor koliko lahko MB prenesem , če imam BoB 1Gb vklopljen 24 ur.
confused-1.gif
 

geronimo

Fizikalc
9. sep 2007
2.442
73
48
Vprašaj na bob? Sam bi pa ugibal, da 1GB, če prav vem, tudi recimo, če vklopiš bigbob sredi meseca, dobiš na voljo vseh 1000 minut.
In ker oni ne vejo, da boš ti čez 23 ur izklopil opcijo, ti dajo na voljo količino, ki ti pripada pri tej opciji. Zato pa je običajno pri takih zadevah narejeno, da jih lahko vklopiš/izklopiš 1x mesečno.
 

Super

Pripravnik
4. apr 2012
755
20
18
Citat:
Uporabnik scsiii pravi:
Sem sprobal, vendar sem očitno prenesel premalo ali pa ni limita... zato sprašujem.
Predvidevam, da lahko preneseš 1 GB, saj vklopiš opcijo 1 GB, če pa bi ti uspelo v enem dnevu prenesti več kot 1 GB, bi prvi paket 1 GB plačal 5 €, naprej pa sorazmerno. Predvidevam.
sprasujem se.gif
 

scsiii

Pripravnik
1. sep 2007
166
2
18
Ker odgovora na vprašanje še vedno ni po 10 dneh (niti uradnega, niti pol uradnega).. lahko sklepam, da ali SI.Mobilu billing ne dela prav in se trudijo napako odpravit ali pa nočejo, da se razve kako ugodno se da prenašat podatke
evil.gif
 

scsiii

Pripravnik
1. sep 2007
166
2
18
Očitno si jih ti prebral vsaj tako dobro kot moje prejšnje poste, pa nam zaupaj kaj si odkril...
sprasujem se.gif
 

Super

Pripravnik
4. apr 2012
755
20
18
Je paket bigbob postal redna ponuba ali so pozabili dodati datum podaljšane veljavnosti akcije?
 
Nazadnje urejeno:

Jurci

Pripravnik
26. mar 2009
129
2
18
Zdravo. So telefoni pri Bobu zaklenjeni? Se opravicujem ce je ze kje napisano.
 

alfist555

Fizikalc
4. okt 2007
1.823
1
38
A se komu ne dela pregled porabe za nazaj? Meni vedno pokaze stanje tekoce porabe, ne glede na to, za kateri mesec gledam porabo.

LP
 

Super

Pripravnik
4. apr 2012
755
20
18
Tekoča in poraba za nazaj normalno delujeta. Edino kar sem opazil, da ne moreš spreminjati vrstnega reda. Tabela je nastavljena od najstarejšega do najnovejšega klica, če hočeš dati obratno ne moreš.
 

alfist555

Fizikalc
4. okt 2007
1.823
1
38
Hmm, zanimivo. Meni ne dela in kolegu tudi ne. Je se kdo ku omenjena zadeva ne deluje? Adblock imam sklopljen, uporabljam pa chrome. Super, ti uporabljas IE?

LP
 

VanZ

Guru
1. feb 2008
2.817
2.043
113
Prejšnji teden sem neuspešno poizkušal poslati MMS iz štirih južnoafriških držav - JAR, Zambije, Malawija in Zimbabweja.
SMS in klici so delovali normalno. Kakšen razlog?
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.