Novo pri A1

sajkek

Guru
16. mar 2008
34.759
10.220
113
zadnja prigoda z A1, sem šel informativno, kaj se da naredit, ker so mi potekli popusti za ultra in en mobilni paket in sem v navadnem naročniškem razmerju brez vezave. Zdaj pa smeh.. "Na ultra 20% off za dve leti vezave na mobilni paket pa 0.".... okej kaj pa 50% off za vedno . tale akcija... "ja tole je samo za nove osebe, lahko vi vse odjavite pa žena na novo vse prijavi nase... " okej, pa potem hard ware ostane, vi naklikate pa gotovo..."Ne, vse poberemo in novo inštaliramo"..

Adijo svet in zelena agenda, ter stroški.

Kaj bomo naredili, nič odpad bomo naredili, za cca 100€+ na leto se bo pač kup v afriki mal povečal. Fuknjenci.
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.526
6.272
113
A ti dejansko misliš, da to opremo kar v smeti fuknejo? Spucajo pa na novo naložijo in dobi naslednja stranka. Vem, da ima telekom celo neko invalidsko podjetje kjer to počnejo. Še vedno fuknjeno, ker nič od tega početja ni zastonj.

Pri nas doma sicer menjamo operaterje na manj kot 2 leti. Zato, ker se celo sorazmerni del pri raznih vezavah splača plačat in it drugam.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Ador

sajkek

Guru
16. mar 2008
34.759
10.220
113
ne vem, mal vseeno dvomim, da pucejo in na novo pakirajo - če že gre pač vse skupaj v nek zimbabve ali pa kosovo..

Vprašanje ce bom sploh isti model dobil. Zdaj imam a1 WLAN box production date 8/22.
Bom napisal, ko se zgodi.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Ador