Novejša arkadna dirkačina

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Obstaja še kaj popolnoma arkadnega novega? Nekaj takega kot je bil sto let nazaj Screamer Rally. Nekaj kjer ti ni treba predelovat motorje, izzvat nasprotnike itd. Pač zmagaš par dirk, dobiš nov avto in greš dalje.
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Tak nekak. NFS-ji imajo vsi zdaj neke naloge, predelave, tekmovanja ipd. Ki mam živce za to...
tongue-1.gif
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
''Nabavil'' čez noč in sprobal - to sem iskal! 5* obema, če vama še nisem dal.

Hvala obema. Zdaj moram samo še ugotovit kako začet dirko. Na nekaterih semaforjih se pojavi ''press a+y for race'', pritisnem in se nič ne zgodi. Zraven stoji kak avto, ki se mu nikamor ne mudi, v kotu pišejo neki yardi in to je to
tongue-1.gif


Se vsaj ne bom hitro naveličal
wink-1.gif


PS: Vklopljeno imam najboljšo grafiko in 4xAA, ampak so še vedno marsikje narezani robovi - je to zato ker sem v XP na DX9?
 

cresh

Fizikalc
2. sep 2007
1.137
6
38
Litija
men dela na XP in dx9 normalno. Lahko greš do semaforjev pa tm stisneš tipko(sem že pozabil katero) al pa men se zdi da lahko na map klikneš pa te tja vrže, nism pa čist ziher, že mal pozabu. Je pa tko da tud srečaš stunane avte na cesti in lahko dirkaš proti njimi in ga dobiš ko zmagaš. Luštna igrca drgač. Najboljša iz serije Burnout.
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Sem ugotovil kak se prične dirka oz. naloga, treba je držat A in stisnit Y. Malo nerodno narejeno ampak je cela igra narejena drugače kot ostale.

Se pa vozim zaj z motorjem naokoli, je ful dobro narejeno.
 

doctorz

Guru
7. sep 2007
7.921
650
113
pred racunalnikom
No sem sprobal to igrico meni je totalno bedasta, podobno narejena kot NFS underground in novejše, samo je pa tako zakomplicirana pa že samo dirkanje je brezvezno, nimaš izpisane hitrosti obratov pa tega sranja...

Je pa res da je ful dobro voziti z motorjem to je res
smile-1.gif
 

cresh

Fizikalc
2. sep 2007
1.137
6
38
Litija
jah to je point arkade, ne pa NFS k hoče biti nekje vmes. Point pri Burnout serijah je da temelji na čisti zabavi brez da bi ti študiral s kolk obrati peleš pa kolk hitrosti maš v določenem ovinku. Kle daš možgane na off in uživaš v preganjanju.
 

alexx_

nekaj v tem stilu
11. maj 2007
4.237
45
48
offline
meni je ql spil Alarm für Cobra 11 Nitro

grafika solidna, tece hitro, pa po avtocesti dirkas, pa nesrece so spektakularne. mozgani na off in gasa. priporocam
zmaga.gif