Nova zmaga feministk - feminizem, politična korektnost in podoben bullsh1t

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.979
1.192
113
42
krucefiks ste corovi. Ja ima. Lahko pa tudi nima. Al ne dojamete da recimo v nekaterih muslimanskih družinah imajo ženske vse pravice in dostojanstvo?
 
  • Haha
Reactions: Morgoth

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.979
1.192
113
42
Samo črnobelo??? Kaj pa je glede žensk belega pri islamu?? Belo je le za moške, ker mora baba bit zakrita in tiho.

In ne, NE MOREŠ primerjat islama in krščanske vere, ker ima islam zraven vsega hudega, kar ima krščanstvo, še kup ostalih hudih stvari, ki jih je matej že naštel.

A pa tvoja ve, da tako zagovarjaš islam in iščeš izgovore? Sicer glede na to, kako si sam gor naret, ni vprašanje, če se nisi ti malo "spreobrno" iz ateista...
Moja kolegica je stara toliko kot jaz. Muslimanka rojena v muslimansko družino in ne nje in ne njene mame nisem videl zakrite.
 
  • Haha
Reactions: Matey

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.211
15.143
113
Fantje, to je to, fertik. Turbobitch osebno ve za en primer muslimanke za katero meni, da ji niso kratene sodobne ženske pravice, ker ne nje, ne njene mame še ni videl zakrite. Ergo - islam je povsem kompatibilen z ženskimi pravicami dandanašnjega evropskega standarda. Pika. Konec. ČaoBao.

:valjamse:
 

delavec44

Guru
17. dec 2012
2.050
1.345
113
Tudi Afganistan je bil kul, ko so bili USA tam. Pa ga poglejmo danes...


Kaj je huje, da nimaš volilne pravice ali da te moralna policija ubije na ulici, ker si šel sam ven? Pa pustimo sedaj, da rešujemo trenutne probleme, ne zgodovinske krivice.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.211
15.143
113
Tako je Ferdo, diskreditacija z rasisti vedno zmaga, priden.

In pa seveda, izjeme, ki potrjujejo splošno pravilo so čudovit dokaz kako gredo islam ter ženske pravice modernega standarda z roko v roki. Sploh, ko pride v igro še šeriatsko pravo.
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.979
1.192
113
42
Tako je Ferdo, diskreditacija z rasisti vedno zmaga, priden.

In pa seveda, izjeme, ki potrjujejo splošno pravilo so čudovit dokaz kako gredo islam ter ženske pravice modernega standarda z roko v roki. Sploh, ko pride v igro še šeriatsko pravo.
Sej ti si tudi Hondo vozil pa si bil "normalen".
Zakaj nebi bile normalne muslimanske izjeme?
 

piagolo

Guru
22. nov 2009
6.610
3.370
113
Katera še religija omogoča, da ženske izražajo svoje pravice s pokrivalom? Tiste bolj zagrete se dajo še infibulirat.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.211
15.143
113
Sej ti si tudi Hondo vozil pa si bil "normalen".
Zakaj nebi bile normalne muslimanske izjeme?
Tako kot vsepovsod seveda obstajajo (svetle) izjeme tudi v islamu. Ampak, ko se pa osredotočiš na povprečje in ko vidiš kakšna drhal prihaja k nam in kakšno miselnost ima ta drhal ter kaj to prinaša s sabo pa ti te svetle izjeme pomagajo bore malo. Zato pa pravim, da ni vseeno koga in na kakšen način spuščamo k nam. In če bo šlo tako najprej kot se je dogajalo do sedaj, bodo ženske v Evropi lahko kaj kmalu iz prve roke videle kako svobodne so lahko brez, da jih zraven fašejo ali pa po možnosti kar zakoljejo.

P.s. Jaz nikoli nisem bil normalen
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad