Nova zmaga feministk - feminizem, politična korektnost in podoben bullsh1t

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.211
15.143
113
V bistvu ni isto saj se to vprašanje postavlja ženskam, ki so mnenja, da islam nima pomanjkanja ženskih pravic kar bi potem pomenilo, da (če uporabim tvojo metaforo) mislijo, da je postrv v telečjem zrezku oz. telečji zrezek v postrvi. Islam in ženske pravice pač ne gredo skupaj tako kot ne gresta skupaj postrv in telečji zrezek, te ženske pa pravijo da gre. Poizkusiva torej še enkrat - zakaj misliš, da je to vprašanje neumno, če se pa z njim direktno nakazuje na izključevanje enega od drugega?
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.211
15.143
113
A to je shod islamskih žensk za pravice žensk ali zakaj?
Prav nobene veze nima kakšen shod je bil to, poanta ni v shodu ampak v vprašanju za katerega ti meniš, da je neumno, mene pa zanima kaj je neumnega pri temu vprašanju.

Da ne govorim da seveda posplošujes da je 100% islamskih moških na svetu proti pravicam žensk
Ne podtikaj. Nikjer nisem napisal tega ampak sem napisal, da islam (torej vera) in pravic žensk ne gredo skupaj. Kaj ti misliš drugače in si tako kot ženske na videu mnenja, da islam ne krati ženskih pravic?
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.979
1.192
113
42
Ne podtikaj. Nikjer nisem napisal tega ampak sem napisal, da islam (torej vera) in pravic žensk ne gredo skupaj. Kaj ti misliš drugače in si tako kot ženske na videu mnenja, da islam ne krati ženskih pravic?
Torej bi lahko bilo tudi krščanstvo namesto Islama?
Ker jaz poznam kar nekaj moških muslimanov, ki zelo spoštujejo svoje partnerice. Nekatere celo ateistke
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.211
15.143
113
turbobitch - lahko nehaš bluzit in enostavno odgovoriš na postavljeno vprašanje zakaj je tisto vprašanje neumno ali je to preveč zate? Potem se pa lahko brez problema pogovarjava dalje glede stvari, ki te zanimajo.
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.979
1.192
113
42
Ker je islam preveč splošen da bi ga povezoval samo z pravico žensk. Ni tako težko. Razen seveda posplošujes...
Ne rabiva se pogovarjati dokler vidite samo č/b
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.211
15.143
113
Ker je islam preveč splošen da bi ga povezoval samo z pravico žensk. Ni tako težko. Razen seveda posplošujes...
Ne rabiva se pogovarjati dokler vidite samo č/b
Eh, islama se ne povezuje samo s pravicami žensk in konkrentim pomanjkanjem le-teh iz vidika modernih evropskih standardov, povezuje se ga še z marsičem drugim, recimo pedofilijo, pretirano uporabo rezil za klanja ljudi s katerimi se ne islamisti ne strinjajo in podobno. Ampak ok, hvala za odgovor. Kar se pa črno/belega tiče pa mislim, da ti tu lahko vržem tisto reverse-uno karto.
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.979
1.192
113
42
Seveda se tudi krščanstvo povezuje s pedofilijo in pohabljanjem žensk in moških ampak ne ona je rekla Islam.
In še enkrat . Why not Both? Ker sem videl da je možno.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.211
15.143
113
Drži, tudi krščanstvo se povezuje s pedofilijo in pohabljanjem. Ja, ona je pa rekla islam. Zakaj, le zakaj bi izpostavila zgolj in samo to vero? Oh, le zakaaj???
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.211
15.143
113
Butast je tisti, ki ima na voljo na kupe informacijskih virov pa se kljub temu ne zaveda zakaj se je izbralo samo islam in se ni zraven porinilo še kakšne druge vere. Kot da se ne ve kaj je trenutno eden od mnogih najbolj perečih problemov moderne Evrope in od kod izhaja ta problematika. No ja, taka oseba se tega očitno tudi dejansko ne zaveda... dokler ni prepozno kot lahko že vidimo v Angliji in Nemčiji.
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.979
1.192
113
42
Recimo da bi gospodična bila v Iranu in tam spraševala ženske to vprašanje bi mogoče bilo pogojno to vprašanje.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.211
15.143
113
Seveda, seveda, ker islam pa ženskam drugod po svetu ne krati njihovih pravic in jim jih tudi v prihodnosti ne bo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

B81

22. jul 2007
35.944
9.890
113
Ker je islam preveč splošen da bi ga povezoval samo z pravico žensk. Ni tako težko. Razen seveda posplošujes...
Ne rabiva se pogovarjati dokler vidite samo č/b
Samo črnobelo??? Kaj pa je glede žensk belega pri islamu?? Belo je le za moške, ker mora baba bit zakrita in tiho.

In ne, NE MOREŠ primerjat islama in krščanske vere, ker ima islam zraven vsega hudega, kar ima krščanstvo, še kup ostalih hudih stvari, ki jih je matej že naštel.

A pa tvoja ve, da tako zagovarjaš islam in iščeš izgovore? Sicer glede na to, kako si sam gor naret, ni vprašanje, če se nisi ti malo "spreobrno" iz ateista...
 
  • Objave ne odobravam
  • Všeč mi je
Reactions: jest5 in Morgoth