Nova pijača M-150

iverson

Pripravnik
4. okt 2007
611
0
16
Kamniško Savinjske Alpe
Citat:
Uporabnik Denis pravi:
Vem vem....vem tudi, da so včasih vozili v Eto šleparje rdeče pese za barvilo in kaj je danes....
...da so v Fructal vozili šleparje sadja in kaj je danes....manj se vozi, a več soka se proda....

Za zeleno barvo se lahko napiše - naravno barvilo klorofil....bla bla bla...

Sem nekaj časa delal v Fructalu, bore malo kamijonov se vozi. Verjetno je zadnji prišel kako leto nazaj.
Kaj se bodo matrali ko pa en prostor stran od polnilnice, vse zmeša ter pošlje po ceveh. Bolj enostavno, vendar manj zdravo. Prihrani pa se!
 

AfterEight

Fizikalc
16. sep 2007
1.217
0
36
Saj ne vem, če me dejansko zanimajo detajli kaj se dogaja v polnilnicah. Enkrat sem s prve roke slišal kaj vse se dogaja v mlekarni in že dve leti pijem samo sojino mleko.
 

creep

Fizikalc
19. jul 2007
1.306
50
48
42
www.lampret.net
MMMmmmm... to je sele dobro. Odpadna tekocina, ki nastane pri proizvodnji sojinih izdelkov.
aplauz.gif
 

Alan

Fizikalc
22. jul 2007
2.031
19
38
42
Ljubljana
Citat:
Uporabnik msenjur pravi:
enkrat smo namest redbulla vzel bulldog, za red-bull-vodke, in je bilo tko zanič vse skupaj, da je bilo kar zalostno! od mercatorja energijski napitek je isti k red-bull... ne pa ta bull-dog! pa kera barva! flourestenčno zelena...

Hehe vidim da pol nismo bli edini s klapo, smo si skor cel dopust zafural s tem bulldogom. 4 platoje smo ga kupil, pa par litrov vodke. No vodke ni nič ostalo, bulldoga pa 3 platoje
grin1.gif
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Kupi drugič T400 pa boste od 4 platojev 5 platojev vrnli
hysterical-1.gif


@ iverson: Imaš kake info za Pago sokove? Za tiste, kjer piše da so 100% iz sadja? Še njihov jagodni sok, kjer piše, da je 40% jagod not, je po okusu nekaj popolnoma drugačnega kot Fructalov.
 

AndrejK

Fizikalc
7. sep 2007
1.279
3
38
SI
Ja, dark dog je bil ql. Tisti model, ki je bil prej zastopnik za DD ima sedaj bulldoga čez... Sranje od sranja. Bljak. Od "pocenskih" energijskih pa prebavljam merkatorjevo, pa lidlovo, pa hoferjevo... se jih da še kar piti, ampak ne verzije brez sladkorja. Ampak redbull pa zmaga, pol pa šark, pa šark lite, pa DD... upam, da se ga bo res dalo spet dobit...
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Men pa je nekak redbull med najboljsimi, nekak orginal, zadevo ki že pijemo več kot 10 let, bi lahko reko
redno al pa ene 3 piksne na tedn. Pa tut šark mi ni slab, malo bol sladek odvisno kakega okusa sem tisti dan,
takega si naročim.... Razni redhorsi pa buldogi ipd... Niso slabi, glede nato da so eni za tretino redbulla, mislim
da najcenejši v šparu je okol 40c, tut ob priliki za spremembo kakega spijem. Ampak držim se pa najraje
orginala, predvsem ko pride do raznih mešanic z vodko in podobnim...
 

Mis

Fizikalc
1. sep 2007
2.627
0
36
Kaj pa je z Štirnom?

On je tut ene stekleničke enga pira uvažal včasih, poleg dark doga...
 

Mbonbon

Pripravnik
2. okt 2007
129
0
16
uh, red bull, sama štala notr. Zanč smo testiral z živilskim tehnologom, ful umetnih sladil. to baje vpliva na apetit. pol ful več poješ, ker ti cuker v krvi nabije za kratek čas...
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Eh te energijske pijače so tako vse na robu legalnosti, nonstop pazijo, da katere sestavine ne dajo preveč, ker bi se že znašla pijača med strupi za podgane
grin1.gif


Samo kaj, če me energijske pijače edine zbudijo za kratek rok, ko to rabim (učenje pred izpitom, vožnja zjutraj iz čage, vstajanje zjutraj...), kava sploh ne učinkuje na mene.

@Mis: očitno je šel k vragu, vsaj glede na to, da Dark Doga že kar nekaj časa nisem videl na policah.
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.329
-8.455
113
Citat:
Uporabnik Mbonbon pravi:
to baje vpliva na apetit. pol ful več poješ, ker ti cuker v krvi nabije za kratek čas...
Potem ti ga manjša... Lakota se pojavi ob nizkem cukru v krvi.
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Verjetno je mislil, da ko popusti cuker si naenkrat lačen. Tak kot bi tudi naj postal še bolj zaspan, ko popusti kofein, taurin itd. iz pijače. Jaz sicer nisem opazil ničesar, niti lakote niti zaspanosti.
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
dane sprobal roaring lion.v šparu 0,5l za manj kot 1€. nisem imel dost ohlajenega tko da okus mi ni bil najboljši. pomagu mi pa je da sem skoncentrirano lahko delal od 6 zjutri.