Nov večji tv s sound barom

imi

Pripravnik
30. sep 2011
264
5
18
Imel sem prej hišni kino 5.1 - ne najboljši tudi ne najslabši. Glede na dejstvo, da je bil že starejšega letnika, sem ga moral posebej vključiti, ko sem hotel "peljati" zvok preko ojačevalca. Na stranskih zvočnikih se je nabiral prah, nisem imel niti volje da bi uredil kablovje, tako sem se ob nakupu novega TV odločil za soundbar (JBL 5.1.) - ena boljših odločitev.

Zvok je močan, jasen, efekte dodaja nizkotonec. Samodejno se vključi z vklopom TV-ja, tako da ne rabim nič "štelat".
Meni zadostuje, oziroma ne pogrešam prejšnje ozvočitve.
 

damirj

Guru
9. maj 2012
4.818
2.081
113
Air mouse ima svoje pluse in minuse in enako ima tudi Google TV s svojimi meniji pluse in minuse.
 
  • Haha
Reactions: bpfc

endvatri

Guru
Izključen uporabnik
2. mar 2018
18.476
3.137
113
Vsekakor. Kakopak. Velik minus pri air miški je...če jo nimaš.
 
  • Všeč mi je
Reactions: bpfc

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.155
2.254
113
No, kupujem za dlje časa. Nekako sem se nagibal na Sony ali Samsung OLED zaenkrat. + soundbar od recimo Sony, Samsung ali Sonos.

Ne poslušaj LG promotorja, razne kozlarije, da imajo vsi težave z burnin efektom le LG jih nima. Počasi bo leto in pol kar sem na Sony OLED-u, A90J, model 2021. Ure in ure nam laufa vsak dan NickJr z tistim nagravžnin izstopajočim kričečim logotipom, prav tako se mi dogaja da sem sredi vsebine in mi pride kaj vmes in dam na pause in pozabim in mi statična slika stoji ure in ure in ni niti b od burnin efekta. Pa da ne bo zdaj kdo kozlal na pamet da se vklopi screensaver, ker se ne. Vklopi se le v določenih situacijah, v določenih appih.
 
  • Všeč mi je
Reactions: tomi in Janez40

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.438
4.545
113
Ne poslušaj LG promotorja, razne kozlarije, da imajo vsi težave z burnin efektom le LG jih nima. Počasi bo leto in pol kar sem na Sony OLED-u, A90J, model 2021. Ure in ure nam laufa vsak dan NickJr z tistim nagravžnin izstopajočim kričečim logotipom, prav tako se mi dogaja da sem sredi vsebine in mi pride kaj vmes in dam na pause in pozabim in mi statična slika stoji ure in ure in ni niti b od burnin efekta. Pa da ne bo zdaj kdo kozlal na pamet da se vklopi screensaver, ker se ne. Vklopi se le v določenih situacijah, v določenih appih.
Tale burn in na OLED me je malo zmotil ja.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.155
2.254
113
Tale burn in na OLED me je malo zmotil ja.

Mislim da karkoli boš kupil aktualnega od OLED-a tebe ne bi smelo skrbeti. Koliko imam v spominu več nisi rosno mlad, niti nimaš najstniških otrok ki ti bodo dan in noč nažigali igre z statičnimi elementi da bi te skrbelo. Da pa lahko pride do težave pa zagotovo, pri vsaki znamki. Bi si pa na tvojem mestu šel pogledat nek pameten OLED in LED ter ju primerjal. LED-i so kar svetli.