Ni nekam zelo veliko požarov zadnji 2 leti?

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
Vsako mesto ima kako fabriko v mestu. In ta fabrika z dveh strani meji na polja, pred 70 leti, ko so jo postavili, je pa z vseh štirih strani mejila na polja. In Kočevje nima poklicne gasilske brigade.
 

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Vsako mesto ima kako fabriko v mestu. In ta fabrika z dveh strani meji na polja, pred 70 leti, ko so jo postavili, je pa z vseh štirih strani mejila na polja. In Kočevje nima poklicne gasilske brigade.
Ne mislim na to da sredi.mesta ker mi je logično da se je potem.okolinje gradilo.

Glede na to s kakšnimi.kemikalijami so.delali ,da nimajo sami brigade oz. samo mesto.

Ima kdo podatek katera slo podjetja in kje imajo.obrat še delajo s taksnimi kemikalijami.
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.640
6.113
113
In kaj je sedaj res? To bo moral Apollo objasniti
Jaz ne morem pisat ali ima vojska vaje ali ne ker tega ne vem. Vem pa da so javili da prihajajo iz baze Skrilj. Tam je sedez enote za specialno delovanje. Glede na to da nismo v vojni je nekako logicno da so imeli vaje - to pc pocnejo v mirnodobnem casu.

ker je PP Kocevje enota z drzavno mejo pa imajo tudi drone in so ga lahko takoj uporabili. Mislim da so bili na kraju nekaj minut po eksploziji.
 

vincenco

Pripravnik
25. jun 2009
58
37
18
Kot vedno sto znanstvenikov na Alterju. Me zanima kje delate in kakšno korist imajo firme od vas, če ste tako pametni, da veste vse bolj in prej kot pa udeležensci v tej nesreči. Tudi jaz sem iz Kočevja pa ne delam drame, kot jo vi tukaj....Dr. Pametnajkoviči.!!!
 
  • Haha
Reactions: Garfildd in sandra

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
Včeraj sem govoril z varnostnikom, ki je z ekipo prvo noč varoval prizorišče nesreče. Povedal je, da so morali celo noč odganjati cigane, ki so prišli krast vse, kar ni bilo pribito. :evil:
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.640
6.113
113
No Mohorcic je pilot drona, ce bos prebral clanek bos tudi sam izracunal kdo je bil prej na kraju in kdaj so sele prispele nemedicinske enote ESD. Se bo pa policija morala od vojske naucit kako se dela PR, ker na koncu do takih zgodb prihaja.