Nexus 6

SimonS

Pripravnik
25. feb 2012
337
10
18
Ma neke zmede, da ne vedo, kje ga sploh dobiti. Pa da bi naj čakali, kdaj bo združitev Motorole in Lenovo, itd. Bedarije pač.
 

SimonS

Pripravnik
25. feb 2012
337
10
18
Pozna kdo kako trgovino v Avstriji, ki bi ga prodajala, nima zlatarskih cen in prodaja na obroke(Avstrijcem)?
 

SimonS

Pripravnik
25. feb 2012
337
10
18
Majdiča poznam, sem že kupoval tam. Top robo, enkrat cenejšo kot v Sloveniji. Samo vprašanje, kako bo tudi pri njih z šestko. Do zdaj so se vsi ostali tudi pri nas prodajali. Pa na obroke nima. Jaz sem si računal, da se bom tak odvadil kadit. Bi* raje vsak mesec v šparavček vrgel denar. xD
 
Nazadnje urejeno:

blazko

Majstr
21. sep 2007
7.437
421
83
Avstrijci imajo Google Play kjer že dobiš Nexusa 9, telefonus giganticus verjetno pride kmalu, zaenkrat je itak na voljo samo v ZDA. Obroki bi verjetno šli skozi s kreditno (revolving) kartico? Rabil boš seveda avstrijsko.
 

futuristic

geđet frik
Osebje foruma
13. jul 2007
7.884
626
113
Če bo Nexus 6 imel res dobro kamero, potem se bom tudi na velikost navadil...
wink-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Mene tudi fotkič zanima, na kakšnem nivoju bo to? ker moram nujno menjati sedanji telefon
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik Steve pravi:
Aja? Pa ni moto top shit in ni ga boljsega ipd?
smile-1.gif

Je, zato pa bi spet imel Motorolo=Nexus 6

Vendar sem moto g dal šefici, ki ga ne more prehvaliti, sam se pa mučim s polizdelkom propadle nordijske firme.
 

futuristic

geđet frik
Osebje foruma
13. jul 2007
7.884
626
113
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Mene tudi fotkič zanima, na kakšnem nivoju bo to? ker moram nujno menjati sedanji telefon
Pri TheVerge pravijo, da je zelo dober fotkič. Držim pesti, da bo res...
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Beli zgleda zelo solidno, kovinsko okoli, bomo videli...

Bo treba nekje zunaj ceneje kupit
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.955
1.839
113
Nexus 6 je samo made by moto. Bolj drzi enacba nexus6=google.

Sem se malo igral z moto g. Ze proti nexus 5 je pocasen polzek, drugace pa ni svoh
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Za svojo ceno ponuja veliko, če bi imel boljši fotkič in microsd režo (generacija 2 ima), bil bil top model
 

mm46

Pripravnik
5. sep 2007
597
7
18
40
Citat:
Uporabnik Steve pravi:
Nexus 6 je samo made by moto. Bolj drzi enacba nexus6=google.

Sem se malo igral z moto g. Ze proti nexus 5 je pocasen polzek, drugace pa ni svoh
No ja, moto g je pač budget fon s precej slabšim hw. Jaz sem prejšnji teden probal novo Moto X in je kar se delovanja tiče na nivoju Nexus 5.. s 4.4 seveda, ker na 5.0 dela nexus kar opazno bolje
smile-1.gif
 

APM

Pripravnik
28. okt 2013
107
18
18
Citat:
Uporabnik mm46 pravi:
Citat:
Uporabnik Steve pravi:
Nexus 6 je samo made by moto. Bolj drzi enacba nexus6=google.

Sem se malo igral z moto g. Ze proti nexus 5 je pocasen polzek, drugace pa ni svoh
No ja, moto g je pač budget fon s precej slabšim hw. Jaz sem prejšnji teden probal novo Moto X in je kar se delovanja tiče na nivoju Nexus 5.. s 4.4 seveda, ker na 5.0 dela nexus kar opazno bolje
smile-1.gif

Torej misliš, da se ne splača menjati N5 za novo Moto X ? Jaz od Androidov kupujem le Nexuse, ampak 6ka je prevelika, zato razmišljam o Moto X. Škoda da nima boljše kamere, večje baterije in mogoče fingerprint skenerja, potem bi bil vrhunski telefon in bi ga sigurno kupil.. Razmišljam pa o Moto X Pure edition, ki ima Snapdragon 805 - naročil bi ga iz UK. Izdelava je verjetno zelo dobra ?
 

mm46

Pripravnik
5. sep 2007
597
7
18
40
Kje si prebral, da ima pure edition 805? Kolikor je meni znano, je pure edition enak telefon, samo da je pač brez operaterjevaga sranja in z možnostjo odklepa bootloaderja.
Jaz sem razmišljal o menjavi, ampak sem se odločil, da obdrdžim Nexusa, ker se mi ne zdi vredno toliko doplačat samo za tiste moto dodatke (voice in gesture), poleg tega bi zelo pogrešal wireless charging.