Neurja 2008

blazko

Majstr
21. sep 2007
7.424
413
83
To mi nikoli ni bilo jasno: pada toča velikosti teniške žogice, folk pa skače okrog avtomobila???

Očitno je avto res več vreden, kot pa njihova buča
wink-1.gif
 

kdosemjaz

Fizikalc
1. avg 2007
1.654
0
36
Citat:
Uporabnik blazko pravi:
To mi nikoli ni bilo jasno: pada toča velikosti teniške žogice, folk pa skače okrog avtomobila???

Očitno je avto res več vreden, kot pa njihova buča
wink-1.gif

Se strinjam! Mene, ki hodim, dobi toča sredi ničesar, folk me pa sprašuje, če sem tako šokirana, ker sem bila z avtom. Neeeeee, ravno zato, ker nisem mela strehe!
rolleyes-1.gif
 

smoukar

Majstr
3. avg 2007
4.080
425
83
45
dolenska
To foro s deko sem tut jaz leta mislim da 2001 počel. V mestnem logu je nažigala velka kot limona. P glih srat sem se spravlju
jezen.gif
.
 

Infernus

Fizikalc
8. jun 2008
2.301
5
38
Moj avto je na hiter pogled tudi brez poškodb, je pa bil v času neurja na leskoškovi.
 

franci

Fizikalc
19. jul 2007
1.797
1
38
49
LJ
No, jaz sem danes takole zadekal avto, preden sem s službenim letel (cca ob 12h) na teren
cool-1.gif

5zBEkAK4mMZK4MUG.v.jpg


Ko sem se vrnil, sem posnel zgornjo fotko (pred cca 1/2 ure). Ko sem odstranil filc, sem našel dve 'buški' na strehi
frown-1.gif
, vendar nič kritičnega, kar bi mi oči paral.

Je pa sodelavcu kar dobro zbil teden starega Ceed-a
crazy1.gif
 

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
Na Leskosškovi jih je tudi moj kozolc skupil po strehi... Mah nasploh mam slab dan...

Najprej mi neurje streho odnese, potem zavarovalnica išče 1001 način da ne bi poplačala škode v celoti sedaj pa še to. Pa mi bo šel spet en dan da se zgužvam na cenilni liniji in potem še zmenim za vakuumsko popravilo...
Mah...
Mi je kar oba avta zbil, bemu sunce...
 

tis

Fizikalc
25. jul 2007
5.423
0
36
Men je v LJ (šmartinska) havbo popikal (več manjših vdrtinic). Streha zgleda ok.
 

coolpower

Fizikalc
17. sep 2007
4.218
0
36
Citat:
Uporabnik Mis pravi:
No men ga je uspel pod streho imet, čeprav ni bla tolk huda toča.. Kot praviš, rja pa je všteta v ceni Forda
smile-1.gif


pa še ena ki je najebala Saša Lendero

Boooogaaa, še dobr da je ni kaj po glavi udarlo
grin1.gif

Boga revica. Stolklo tudi sponzorske avte? Vse kasko zvarovane? Mogoče last kakšne avtohiše? Samo da je preživela, sicer bi nacija izgubila svoj idol, padla na kolena in si spustila šus v glavo.

Tale POP TV je res za kozlat, vsaj jaz ne vem, kaj naj še pri njih sploh gledam. Včasih gledam Nova TV in se samo čudim, kako lahko isti lastnik na Hrvaškem fura odlično televizijo, v Sloveniji pa tak šrot. Tam v enem večeru zavrtijo več hitov, kot jih pri nas v kakšnem mesecu. Se pa zato tukaj izve kaj več o poškodbah znane pevke in njeni silni nesreči. Super. Pa naj še kdo reče, da nismo seljačka država.
 

enageM

Pripravnik
5. avg 2007
143
0
16
Novo mesto
Zanimiva radarska slika. Kot da je Slovenija obkoljena pred nočnim "dogajanjem", ki še sledi...
414659-vreme_slika.JPG
 

Priponke

  • 414659-vreme_slika.JPG
    414659-vreme_slika.JPG
    41,4 KB · Ogledi: 180
Nazadnje urejeno:

jonny77

Guru
16. sep 2007
11.257
2.416
113
Pomurje
Malo nazaj sem se čudil, tej sliki.

Alpe saves, sedaj pa nam skoraj toča pada po glavi.

Gromozanske kaplje, upam, da ne bo toča.

Lp
 

testni_voznik

Pripravnik
21. jul 2007
880
0
16
Citat:
Uporabnik Tenforest pravi:
Se prav vidi kje je alpska pregrada
cheer.gif


Drugače pa Radovljica bliksa iz vseh smeri in fajn piha tako s prstom na jeziku okolki 3-5 m/s

Danes bi moral bivakirat na terenu v Dovju ampak sem glede na obete vse skupaj malo prestavil.
Upam da bo jutri vreme OK!!
Sicer pa je padala toča sreči drobna,sijalo sonce potem je pihalo, ob 21.00 sem opazoval strele....
confused-1.gif