Neurja 2008

predator

Fizikalc
20. jul 2007
5.141
0
36
Ausland
Na ARSO lepo piše:
"Prredvsem v severni in zahodni Sloveniji bodo nastale krajevne plohe ali nevihte."
zmaga.gif
 

dentex

Guru
20. sep 2007
2.752
645
113
Gospoda na ARSU ve edino kakšno je bilo vreme, pa še tam se zmotijo k ne znajo prebrat kaj jim javljajo postaje.
Na njih se ni treba pol K* zanest Je veliko bolj zanesljivih strani za pregledovanje kaj nas bo doletelo.
Žalostno je to, da majo refresh rate na Lisci z tri urno zamudo pa še ta je za tri ali več ur nazaj.
lp D
 

philips

Guru
Osebje foruma
Administrator
17. avg 2007
9.820
649
113
Dvourna "zamuda" je zaradi tega, ker je na radarski sliki čas v UTC. Trenutno je zamuda slabih 20min.
Se pa včasih zgodi, da je zaradi kakšne nevihte radar down.
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.391
3.789
113
davorinm.wordpress.com
Preden kritiziraš ARSO, bi se lahko naučil brati radarsko sliko oz. pojasnila.
smile-1.gif


"Čas meritve je podan v univerzalnem koordiniranem času UTC; ustrezni uradni čas v Sloveniji je za eno uro (pozimi) oziroma za dve uri (poleti) večji."
 
Nazadnje urejeno:

roCkY

Majstr
2. sep 2007
2.507
412
83
No kakorkoli, Aladin je tole dogajanje falil. Sploh se nam zdi, da ga letos biksa. V zadnjih letih smo se zelo zanašali nanj in jo kar dobro odnesli pri postavljanju dnevnih planov.
Sem bil tudi presenečen, da je na Štajarskem dež, ko sem za računalnik prišel...
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
47.243
6.460
113
pri taščici
V nedeljo popoldne (okrog 5) nas je od Topolščice do vranskega konkretno pralo. V šostanju smo dobili dve drevesi na cesto, cel kup vej... vode pa toliko da....imam nekaj slik iz avta ....pol hriba v "soncu" potem pa zavesa in "konec" hriba
 

jenej

Pripravnik
18. jul 2007
60
0
6
40
Kako je bilo danes nad Pohorjem od Mariborskega pa do Slo Bisttrice in naprej ? Sem se peljal mimo in je kr grdo zgledlo.
 

vaginko

Fizikalc
2. sep 2007
10.869
35
48
okrog mene je vsezdaelano! sem gledar radarsko sliko pa okrog mene rdeče kak je pa kaj v lj skoraj center nevihte?
 

matix

Fizikalc
22. jul 2007
2.132
0
36
35
Citat:
Uporabnik DrM007 pravi:
V Grosuplju je menda zdaj hud naliv s točo.

Sem se pred dobre pol ure vozil iz LJ domov mimo Grosuplja, pa je tako sipalo, da sem se moral ustavit.. toče pa ni bilo.
 

coolpower

Fizikalc
17. sep 2007
4.218
0
36
Koristen napotek, če kdo ne ve:
aktualna radarska slika padavin je na ogled tudi na mobilnem telefonu, na portalu Planet - sklop Vreme, link Radarska slika.
Klinc pa vremenska napoved. Pri padavinah vsaj vidiš od kod prihajajo, kam bodo verjetno šle in kako nevarne so. V soboto je bilo po Dolenjskem vse rdeče, nekaj tudi vijolično (toča). Sem kar malce cvikal, ker sem bil tam v okolici.