Nemški Amazon - naročilo nad 59 Eurov z brezplačno poštnino (NOVO) !!!

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.417
1.164
113
Sem ravnokar gledal, da ko obračunajo slovenski ddv je cena čez 60€ hahaha
 

Matko

pohodnik
18. jul 2007
5.591
704
113
Ko so obračunali slovenski DDV, je cena zrasla nad 60€ . Malo bi vprašal na support. Drugače pa kak kabelček dobiš tudi za okoli 4€
očitno res ni DDV v naprej izračunan, ker je v ista ceno za dostavo DE ali SLO.
A, za Avstrijo jo že prej pravilno spremenijo 59,23€



Če bo še kdo imel probleme. Zaradi baterij.

Določenih stvari (recimo senzor s CR2023, AKU orodje brez baterij) ne pošljejo v SLO, ne gre kot prevzem AT,
a če daš poštno ležeče AT, gre pa normalno skozi.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
34.651
10.127
113
aja, to je DDV... drugače sem pa pisal za 3-tirno evropo, kjer kakšni zajebani popusti ne veljajo za bantu države tipa SLO.
 

kajn

Guru
5. okt 2007
2.693
1.491
113
Iskajoč brata
Zdravo,

kaj lahko naredim, naročil prtljažnik na Amazonu, ki je prišel brez ključev za zaklepanje?
Ali lahko kontaktiram Amazon in uredijo to naprej? ali je opcija samo vračilo?

LP
 

Ledenko

Guru
18. jul 2011
2.523
915
113
Kakšne so to fore na Amazonu!?

2 dni nazaj najdu en artikel z dobro ceno in oznako Back to school. Pogledam, do kdaj traja kao ta akcija Back to school - do 4.9 (piše na začetni strani). Danes ta artikel (in tudi cel kup drugih) čudežno nima več te oznake in posledično višjo ceno....
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.336
-61
113
Zdravo,

kaj lahko naredim, naročil prtljažnik na Amazonu, ki je prišel brez ključev za zaklepanje?
Ali lahko kontaktiram Amazon in uredijo to naprej? ali je opcija samo vračilo?

LP

zamenjas kljucavnico, ce je opcija. sej to so ponavad neke standardne kljucavnice. ce ne gre, pa valda vracilo/zamenjava. kako naj uni tam vejo, katero kljucavnico imas in kateri kljuc bi bil pravilen.

sam teb se zdej ne da ukvarjat s posiljanjem nazaj in ponovnim cakanjem...

mal se jambrej, mogoce prides na 20%, to bo pa glih za nove kljucavnice in delo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: WeWatchingYou

kajn

Guru
5. okt 2007
2.693
1.491
113
Iskajoč brata
zamenjas kljucavnico, ce je opcija. sej to so ponavad neke standardne kljucavnice. ce ne gre, pa valda vracilo/zamenjava. kako naj uni tam vejo, katero kljucavnico imas in kateri kljuc bi bil pravilen.

sam teb se zdej ne da ukvarjat s posiljanjem nazaj in ponovnim cakanjem...

mal se jambrej, mogoce prides na 20%, to bo pa glih za nove kljucavnice in delo.
Sem že uredil... preko chata so mi prvič ponudili 10% če obdržim. Nisem potrdil, ker sem prvo hotel urediti, da bo delalo. Čez dober teden sem si uredil ključe (kupil nadomestne). Grem nazaj na chat v drugo so mi ponudili 25%... Tako da mi bodo vrnili 145€, za ključe sem dal 35€.. Računica dobra, samo ko pomislim na slabo voljo, bi rajši imel izpraven artikel doma v prvo...
 
  • Všeč mi je
Reactions: msenjur

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.336
-61
113
Sem že uredil... preko chata so mi prvič ponudili 10% če obdržim. Nisem potrdil, ker sem prvo hotel urediti, da bo delalo. Čez dober teden sem si uredil ključe (kupil nadomestne). Grem nazaj na chat v drugo so mi ponudili 25%... Tako da mi bodo vrnili 145€, za ključe sem dal 35€.. Računica dobra, samo ko pomislim na slabo voljo, bi rajši imel izpraven artikel doma v prvo...

ah dej... pri toliko drugih slabih stvareh, ki se ti lahko zgodijo...

srečno.
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.704
757
113
toti Maribor
Sem vam že enkrat napisal, pa vam bom še enkrat. Bodite pozorni pri brezplačni poštnini, ker si nabijejo stroške pakiranja, ki so enaki kot da vzameš brez brezplačne poštnine. Za vsak nakup pod 59€ je potrebno preveriti ali se sploh splača vzeti še nekaj, da je nad 59€.
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.704
757
113
toti Maribor
Veš, da daš:valjamse:
primer pod 59€:


Primer 1.jpg


primer nad 59€ s tem, da imaš danes kao akcijo in ti podarijo stroške pakiranja:

Primer 2.jpg
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
34.651
10.127
113
kje je problem? sej je minus 22.48
mal pa pride razlika ko naklikaš zarad ddv.
 

ozaz

Pripravnik
5. mar 2010
128
8
18
Saj ni za vsak artikel nujno enaka cena pošiljanja, važno je, da jo na koncu odšteje.

Artikli v tvojem primeru imajo tako ceno, kot je order total, promotions pa je zastonj poštnina, ki je odšteta v celoti. Kje plačaš več, kot bi brez promocije?
 
  • Všeč mi je
Reactions: delavec44