NBA 2K10

Nabijate kej?

My Player roxor.
smile-1.gif


Klasične tekme sploh še nisem šel, samo kariero mojega 1,80m suhca drillam
hysterical-1.gif
 

Muzo

Pripravnik
10. sep 2007
268
0
16
Jst tut pa sm si dal da je moj PG 3point shooter, zadane nič, počasen grozno, igram u D-league k me niso uzel u NBA pa še tm več kot B ocene ne dobim, ker mam premejhno minutažo.. pa še to na SG poziciji igram, ko sploh žoge ne dobim večinoma
smile-1.gif
 
Citat:
Uporabnik Muzo pravi:
Jst tut pa sm si dal da je moj PG 3point shooter, zadane nič, počasen grozno, igram u D-league k me niso uzel u NBA pa še tm več kot B ocene ne dobim, ker mam premejhno minutažo.. pa še to na SG poziciji igram, ko sploh žoge ne dobim večinoma
smile-1.gif

Traja
wink-1.gif


Jaz sem šele po 100 tekmah v NBA prišel do overall 70, zdaj že dejansko kaj zadanem.

Sem pa isto začel v NBA-D.

Drile si pusti za, ko boš imel boljšega igralca, da boš pobral zlate.

Sktratka, jaz vedno bolj uživam.
 

Muzo

Pripravnik
10. sep 2007
268
0
16
Mene živcira ko ne morem nikakor dobiti boljše ocene... Samo od podaj pa od obrambe se pa tudi na da živeti, takoj ko zgrešim met je pa itak bad shot selection, pa odprti meti..

Pomoje bom še malo vztrajal, samo tam ne dobim nobenih skill pointov tako da ne napredujem, da bi si vsaj obetal uvrstitev
smile-1.gif
 

Muzo

Pripravnik
10. sep 2007
268
0
16
ja sam če sm mali PG pol block odpade, steal je hitr reach-in faul in je krneki... za rebound je pa tut safr, ker če se preveč bliz postavim je un k ga čuvam sam na trojki pa je jebeno, ker če zadane je spet minus
smile-1.gif
))
 
Moraš se uigrati. To da poješ koše se moraš kar sprijazniti. Sej je iz tekme v tekmo bolje.

Je pa najbolje najprej, ko dobiš kakšen skil point poštimati obrambo, ravno zaradi tega. Jaz sem najprej to + hands & steal poštimal. Strel šele zdaj višam.

Če zbereš ene 2 steala 1 rebound in kakšnih 9,10 asistenc, si že zmagal.

Je pa v NBA potem lažje. Nba-D te stalno igra na SG (če si PG).

+ steal ko si na igralcu deluje le redko. Predvidevanje podaje, tako da jo prestrežeš je dosti boljša varianta.

Nalimaj se na igralca, ko strela blokiraj, tudi če zadane bo good shot defence.
 

Muzo

Pripravnik
10. sep 2007
268
0
16
Ma ja sej bo, samo me živcera na polno. Sploh ker v napadu ne dobim nobenih pik, še ko sem sam v polprodoru mi kakšen bad shot selection da
smile-1.gif
 

ishtar007

Majstr
31. avg 2007
1.363
231
63
Sem si jo namreč ravnokar potegnil dol za Wii-ja, pa grem potestirat, da vidim, o čem teče debata.
smile-1.gif