[NAVIGACIJA] I-GO novosti

Steve

Guru
13. avg 2007
9.948
1.830
113
Citat:
Uporabnik Steve pravi:
včeraj sem se malo poigraval z poi in radarji, pa dela vse tak ko treba. Edino nevem v čem je fora da na karti poi ne vidim
confused-1.gif
ve kdo zakaj?

evo spet jaz. ne gre pa ne gre
uf-1.gif


obstajajo kaka navodila za to? ne najdem nič, počasi pa bi moral to porihtat, ker drugi tedn že pičim na dopust. gre pa za te poi od snečerja za korziko
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.948
1.830
113
no nekaj je ratalo. sicer nevem zakaj, ampak mi vse kaže kot waypoint in ne poi
17758-icon_confused.gif
 

sylver

Fizikalc
21. okt 2008
3.338
27
48
Izola, Ljubljana
Mene pa nekaj zanima. Torej ali te vse dodatke za igo program kot so:
- omejitev hitrosti
- skini
- razne 3d stavbe
- ozadnja med navigacijo (sonce, dež...)
- poi točke
- TMC

in podobro, ali te dodatke proizvaja to podjetje igo, ali katero koli drugo podjetje?
Ali to sami uporabniki naredijo in dodajo temu programu IGO? Ker te zadeve se mi zdijo zelo profesionalne in zelo uporabne, morda celo preveč pametno narejene, da bi navaden "smrtnik" sam izdelal te pripomočke temu programčku
smile-1.gif


A kdo ve?

Hvala in lp
 

Odyssey

Pripravnik
9. okt 2007
756
3
18
Imam pa Igo8.3.2.91972
meni tudi samo pokaže radarje/speedcamera na karti, opozarja pa me ne če se peljem mimo.
V manage\POI\ lahko dodam novo kategorijo v samo kategorijo pa ne morem dodajat elementov oz točk.

Radarje sem uvozil tako, da sem skopiral speedcami.txt v mapo \\SD Card\iGo8\content\speedcam, nakar se mi je not zgenerirala datoteka speedcam.spdb in sedaj verjetno to samo kaže ikonice kje so radarji na mapi, kako naj vklopim opozorila recimo da me 500 m prej opozori, tko kot to ima TomTom.
smile-1.gif
 

MadMitch

Fizikalc
29. sep 2008
6.163
0
36
A maš originalni skin?

Men je beštja tako tulila, da sem skoraj s ceste zapeljal. Mam pa diMka by WertVRV v 1.1.13 skin.

Settings, Warnings, mogoče tukaj naštelaš.
 
Nazadnje urejeno:

laser

Pripravnik
9. okt 2007
442
3
18
Dodaj si kak drug skin,ne samo ta ki je privzet v samem programu katerega si dol potegnu.V teh drugih skinih imaš možnost nastavitve da te opozori s piskom lahko pa tud glasovno(glasovno opozorilo na radarje se mi zdi da ni v slovenščini).
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.640
6.878
113
Jaz imam original iGo in mi zadeva piska 1000m prej, oz hrešči, če se peljem nad hitrostjo, katero meri radar, oz je tiho, če se peljem pod hitrosto. Zelo uporabna zadeva.

V meniju je pa tole potrebno vklopiti, kje točno pa več ne vem.
 

krava

Majstr
5. sep 2007
3.657
329
83
www.kacnje.eu
KSZ:
Jaz sem omenjeno opozarjanje na radarje že pred časom izključil. Razlog - prekleto piskanje.
uf-1.gif

Ali je kakšna možnost, da bi zadeva kakšnih 500 metrov prej malo začivkala in "mirna Bosna"? To bi mi bilo najbolj všeč.
Tako pa tuli in trobi, da sem se počutil kot bedak - pa sem izključil.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.640
6.878
113
Lahko klikneš na radarček in potem neha piskati, magari se voziš prehitro.
 
22. jul 2007
13.275
1.579
113
124
Citat:
Uporabnik Dare1 pravi:
Kartografija Navteq 2008Q4_090310 - pokritost SLO enaka kot Garmin City Navigator 2010.01. Rondo na Lackovi, MB, pri Evroparku ga ni, pomurska avtocesta OK, več ko bolj detaljno potestiram.
ali si že stestiral, predvsem me zanima vodenje, če je na ravni TA ter kako je z omejitvami hitrostiLPWWY
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.640
6.878
113
Če se ne motim je pred časom prišla nova navteq mapa za iGo 8.3?

Slovenia 83 NV 8231 KB 16.6.2009

A pomoje nima podatkov za TMC?
 

sylver

Fizikalc
21. okt 2008
3.338
27
48
Izola, Ljubljana
jaz sem testiral tole od navtewa zadnjo za slovenijo in je res kot pravi dejan crap!

sej niso skoraj da nič sprmenili od prejšnje Q3 verzije...tale kao Q4 ima morda/če/mogoče dodanih par ulic in to je vse. moj naslov npr je še vedno na napačnem mestu, sploh ni krožnih križišč vrisanih tam, kjer so postavljeni že več kot 6 mesecev
smile-1.gif
res funny...

no...kot sem reku bo najbolje, da počakamo do jeseni, ko bo TA izdal novo karto za slovenijo z 99% pokritostjo, tako hišnih številk, kot ulic, drevoredov, tabel na AC in podobno. poleg tega bo karta omogočala TMC, ker naj bi do takrat v sloveniji pridobili TMC pri RADIO 1.

srčno upam pa, da bo kej prej kot šele jeseni
smile-1.gif


pa še nekaj bi dodal če bo komu prav prišlo - bil sem 4 dni na hrvaški in imel tale zadnji zemljevid 2009.02 za hrvaško in naj povem da je obup...kar nekam te pelje desno-levo, ko pa imaš na voljo naravnost it po AC! svašta!
tale monolitova za slovenijo je tudi nekaj podobnega pri vodenju, torej ni tako dobro vodenje kot TA, ampak je monolitova dobra pokritost.

lp
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.640
6.878
113
Najhujše je pri TA in NV mapah, da nimao vrisanega puhovega mosta pri Ptuju, ki je tam že tri leta...in celotno obvoznico.
 

igorduska

Pripravnik
27. jan 2008
337
0
16
Ptuj
www.ptuj-on.net
Puhov most bo avgusta star dve leti, sicer pa kot pravi ''darjan'' je res žalostno, da po dveh letih tega še ni v nekaterih kartah. Za primerjavo; AR ga ima notri od verzije 1.8 dalje! Takorekoč je Monolit na Ptuju naredil revolucijo(trikrat hura za Monolit), a kaj ko ima tudi ta karta svoje pomanjkljivosti...Kaj hočemo, bo že!!! Lp
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.640
6.878
113
Pri vsem tem dogajanju dvomim, da kdarkoli bo. Res, da bodo enkrat vrisane vse ceste, ki jih danes ni, ampak takrat bodo tudi nove ceste in če imajo kartografi takšen odnos to SLO, potem nikoli ne bo tako, kot bi moralo biti. Razen, če AR predela mapo še za ostale navigacije...

Žal.